28 сакавiка 2024, Чацвер, 22:42
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 7
+6 +
Валерия, 11:08, 16.11

Материииииииииииииииииииии!!!!! АУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ

Адказаць
+5 +
патрыёт, 11:27, 16.11

Они(в смысле тюремщики) бы и рады парню книгу подогнать,но
во- первых тюремная библиотека составлена св строгом соответствии с рекомендациями бывшего надзирателя,которого по состоянию психического здоровья в президенты определили,а потому книг нет,одни книжки с картинками.Чипполино-самая труднаяиз них для восприятия(лукашенка один одолел,как старейший знакомый скорыны питерского)
во-вторых- заказать не могут,т.к. название не запоминают...

Адказаць
+5 +
дачка партызана, 14:11, 16.11

вот уроды...мало того что парня прессуют, так и рвут сердце бабушке, сволочи

Адказаць
+4 +
Чегеварвар, 16:11, 16.11

не можа атрымаць яцвяжска-англійскі слоўнік, які ўжо не першы раз адсылае назад адміністрацыя турмы
===================================================================
Вядома, што яцьвяжска-ангельскі слоўніу ну АНІЯК ня можа падарваць лукавую ыканоміку ці нанесьці якую-небудзь шкоду начальніку турмы.
Упэўнены, што такіх ТУПЫХ абмежавальных загадаў нават папаколі не дадумаўся даваць.
У гэтым - чыстая схільнасьць начальніка турмы да садызму: нават калі няма падставы, усё роўна зрабіць шкоду; пазбавіць таго, на што чалавек разьлічвае, што можа даставіць яіу задавальненьне.
У сваю чаргу гэты вертухай атрымоўвае асалоду ад чужога гора - гора і Яўгена, і ягонай бабулі.
МРАЗЬ.
Прыйдзе час і гэты вычварэнец да свайго скону ня ўбачыць нават туалетнай паперы.

Адказаць
+3 +
хася, 20:03, 16.11

Женя, я и мои родные молимся за тебя!! Час истины и час отмщения всё равно настанет.Будьте вы прокляты лукабандюганы вместе со своими детьми, если ничего нет человеческого в ваших поступках по отношению к нашим детям. Система уже разваливается и ничего уже вас не спасёт.

Адказаць
+3 +
свобода, 20:15, 16.11

А парень-то светлый какой! Умница и твердый, как кремень - не сломать.

Адказаць
+1 +
Бабуля, 23:00, 16.11

Напэўна, той слоўнік дэстабілізіруе абстаноўку у турме, таму яго так баяцца каты...

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны