banner1 banner1 banner1

12.02.2013

Ушчыльненне па-беларуску: менчукам пагражалі расправай фатаздымкі 3

9:20, — Грамадства

Чарговая гісторыя з ушчыльненнем беларускай сталіцы мае адкрыта крымінальнае адценне....

Каментары

Власти обирают людей, 10:38, 12.02      -   +16   +  
...Все это происходящие до боли знакома и с фирмой Мавроди, который публично по видео - интернету попросил у Лукашенко открыть свои офисы в Беларуси, в результате чего многие граждане положили на их счета крупные суммы по полтора тысячи долларов, а попом на эти офисы нагрянули милиция и Омон с арестом документов, имущества, денег и счетов.
Адказаць
Бормотограф, 11:29, 12.02      -   +17   +  
Странно, и ни один мэр -- а сколько уже их было -- ничего не видит и не слышит! Наверное, маленькая стройка. и очень далеко от мэрии!
Может, посаженный зам.мэра по этому поводу мог что-то разъяснить?
Адказаць
321, 17:43, 12.02      -   +3   +  
"Потом стройка прекратилась так же внезапно, как и началась. Я слышала только, что всех этих бандитов посадили. Но нас больше не беспокоят - и то хорошо..."
Вот бы всех бандитов-уплотнителей вместе с чиновниками на нары, а лучше на принудительные работы на "химию", чтобы хоть что-то в этой жизни сделали полезное.
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам

          Новости партнеров


Loading...



Курсы валют Нацыянальнага банка

Валюта  25.07.14  26.07.14
EUR13 850,0013 870,00
USD10 290,0010 300,00
RUB293,50294,00

Меркаванне


Дух Антихриста

Дух Антихриста

Дмитрий Дашкевич

Не цалуйце рукі дыктатарам

Не цалуйце рукі дыктатарам

Наталля Радзіна

Цень Гаўрылы Прынцыпа блукае па Драздах

Цень Гаўрылы Прынцыпа блукае па Драздах

Уладзімер Халіп

Мы забываем, как это было 20 лет назад

Мы забываем, как это было 20 лет назад

Мечислав Гриб

Чучело

Чучело

Дмитрий Растаев

Надвор'е ў Беларусі

   25.07   26.07 
Брэст Небольшая облачность+28
+17
Ясно+30
+18
Віцебск Солнечно+26
+14
Солнечно+28
+16
Гомель Ясно+27
+14
Солнечно+29
+16
Гродна Ясно+29
+17
Небольшая облачность+29
+18
Мінск Ясно+27
+13
Солнечно+28
+14
Магілёў Солнечно+27
+14
Солнечно+28
+16



Учора на сайце:

наведвальнікаў 327256
праглядаў 2002907

Папулярныя навіны

Ответ Мише Галустяну (126522)

23.07, 9:01, — У свеце

Зміцер Бандарэнка: Расея ўступіла ў фазу паўраспаду (65378)

21.07, 13:10, — Інтэрв'ю

Андрей Илларионов: Крушение «Боинга» - спланированный террористический акт (60719)

23.07, 13:42, — Палітыка

Станіслаў Бялкоўскі: Пуцін у лютасці, а ў Крамлі - паніка (57908)

19.07, 12:18, — Палітыка

Атаку на малайзійскі «Боінг» рыхтавалі з 29 чэрвеня (47124)

19.07, 20:44, — Украіна

Пуцін пагражае Захаду і баіцца дзяржаўнага перавароту (43815)

22.07, 15:03, — У свеце

Не цалуйце рукі дыктатарам (41042)

22.07, 14:32, Наталля Радзіна — Меркаванне

Менчукі: Кошты дзікія! Абдзірае нас Лукашэнка! (Відэа) (40436)

20.07, 16:05, — Грамадства

Расейскую спявачку ў Казахстане адправілі ў наркадыспансер (39824)

20.07, 17:24, — У свеце

Мацвей Ганапольскі: «тварыны» прыдумалі «ўкрыжаванага хлопчыка», не ведаючы, што будзе сапраўдны (38776)

19.07, 12:59, — Украіна

пн аў ср чц пт сб нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: