banner1 banner1 banner1

12.02.2013

Ушчыльненне па-беларуску: менчукам пагражалі расправай фатаздымкі 3

9:20, — Грамадства

Чарговая гісторыя з ушчыльненнем беларускай сталіцы мае адкрыта крымінальнае адценне....

Каментары

Власти обирают людей, 10:38, 12.02      -   +16   +  
...Все это происходящие до боли знакома и с фирмой Мавроди, который публично по видео - интернету попросил у Лукашенко открыть свои офисы в Беларуси, в результате чего многие граждане положили на их счета крупные суммы по полтора тысячи долларов, а попом на эти офисы нагрянули милиция и Омон с арестом документов, имущества, денег и счетов.
Адказаць
Бормотограф, 11:29, 12.02      -   +17   +  
Странно, и ни один мэр -- а сколько уже их было -- ничего не видит и не слышит! Наверное, маленькая стройка. и очень далеко от мэрии!
Может, посаженный зам.мэра по этому поводу мог что-то разъяснить?
Адказаць
321, 17:43, 12.02      -   +3   +  
"Потом стройка прекратилась так же внезапно, как и началась. Я слышала только, что всех этих бандитов посадили. Но нас больше не беспокоят - и то хорошо..."
Вот бы всех бандитов-уплотнителей вместе с чиновниками на нары, а лучше на принудительные работы на "химию", чтобы хоть что-то в этой жизни сделали полезное.
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам

Loading...

          Новости партнеров


Loading...



Надвор'е ў Беларусі

   23.10   24.10 
Брэст Небольшой дождь+3
-3
Солнечно+3
-4
Віцебск Солнечно-2
-7
Солнечно0
-7
Гомель Небольшая облачность+3
-6
Солнечно+2
-7
Гродна Небольшая облачность+3
-4
Солнечно+2
-4
Мінск Ясно+1
-7
Солнечно+1
-7
Магілёў Ясно-1
-8
Солнечно0
-7

Курсы валют Нацыянальнага банка

Валюта  22.10.14  23.10.14
EUR13 700,0013 580,00
USD10 680,0010 680,00
RUB260,50260,50

Меркаванне


Памяти всех

Памяти всех

Ирина Халип

Побег из минской тюрьмы

Побег из минской тюрьмы

Дмитрий Дрозд

Лукашэнка як Гіркін

Лукашэнка як Гіркін

Наталля Радзіна

Белорусское «поле чудес»

Белорусское «поле чудес»

Александр Томкович

Майра Мора яднае беларусаў

Майра Мора яднае беларусаў

Уладзімір Халіп



Учора на сайце:

наведвальнікаў 299701
праглядаў 1910708

Папулярныя навіны

«Шедевральное» фото: В ДНР отгуляли свадьбу Ляля «Крыса» с Васькой «Болтом» (106610)

17.10, 12:36, — Украіна

Ля берагоў Швэцыі тоне расейская падводная лодка? (77026)

19.10, 9:12, — Еўропа

ДМК зрабіў больш жорсткім увоз тавараў для асабістага карыстання (69045)

17.10, 11:30, — Грамадства

Фотарэпартаж з Драздоў: як жывуць беларускія VIPы (59613)

16.10, 13:17, — Грамадства

Лукашэнка: 400 тысяч утрыманцаў трэба прымусіць працаваць імем рэвалюцыі (52710)

20.10, 13:31, — Грамадства

Дыктатар: Не трэба мяне напружваць што да Крыму (48439)

17.10, 12:11, — Палітыка

Няёмкая сустрэча з Парашэнкам: Пуцін церабіў пінжак і ўздыхаў (Відэа) (46121)

17.10, 17:42, — Украіна

Фотафакт: Двойчы «пахаваная» снайперка з Барысава на мітынгу ў Маскве (38651)

18.10, 18:30, — Украіна

Выведка ФРГ: «Боінг» у Данбасе збілі прарасейскія тэрарысты (35567)

19.10, 12:47, — Еўропа

Лідзія Ярмошына - Еўразвязу: Ды пайшлі вы, Лукашэнка - мой кандыдат (34440)

22.10, 17:08, — Палітыка

пн аў ср чц пт сб нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: