banner1 banner1 banner1

12.02.2013

Ушчыльненне па-беларуску: менчукам пагражалі расправай фатаздымкі 3

9:20, — Грамадства

Чарговая гісторыя з ушчыльненнем беларускай сталіцы мае адкрыта крымінальнае адценне....

Каментары

Власти обирают людей, 10:38, 12.02      -   +16   +  
...Все это происходящие до боли знакома и с фирмой Мавроди, который публично по видео - интернету попросил у Лукашенко открыть свои офисы в Беларуси, в результате чего многие граждане положили на их счета крупные суммы по полтора тысячи долларов, а попом на эти офисы нагрянули милиция и Омон с арестом документов, имущества, денег и счетов.
Адказаць
Бормотограф, 11:29, 12.02      -   +17   +  
Странно, и ни один мэр -- а сколько уже их было -- ничего не видит и не слышит! Наверное, маленькая стройка. и очень далеко от мэрии!
Может, посаженный зам.мэра по этому поводу мог что-то разъяснить?
Адказаць
321, 17:43, 12.02      -   +3   +  
"Потом стройка прекратилась так же внезапно, как и началась. Я слышала только, что всех этих бандитов посадили. Но нас больше не беспокоят - и то хорошо..."
Вот бы всех бандитов-уплотнителей вместе с чиновниками на нары, а лучше на принудительные работы на "химию", чтобы хоть что-то в этой жизни сделали полезное.
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам

Loading...

          Новости партнеров


Loading...



Надвор'е ў Беларусі

   26.10   26.10 
Брэст Солнечно+8
-3
Солнечно+8
-3
Віцебск Солнечно+3
-3
Солнечно+3
-3
Гомель Солнечно+5
-4
Солнечно+5
-4
Гродна Солнечно+6
-2
Солнечно+6
-2
Мінск Солнечно+4
-4
Солнечно+4
-4
Магілёў Солнечно+4
-5
Солнечно+4
-5

Курсы валют Нацыянальнага банка

Валюта  26.10.14  27.10.14
EUR13 520,0013 520,00
USD10 690,0010 690,00
RUB255,50255,50

Меркаванне


Хто гаспадар на імперскім базары?

Хто гаспадар на імперскім базары?

Уладзімер Халіп

Памяти всех

Памяти всех

Ирина Халип

Побег из минской тюрьмы

Побег из минской тюрьмы

Дмитрий Дрозд

Лукашэнка як Гіркін

Лукашэнка як Гіркін

Наталля Радзіна

Белорусское «поле чудес»

Белорусское «поле чудес»

Александр Томкович



Учора на сайце:

наведвальнікаў 199169
праглядаў 1193580

Папулярныя навіны

Ля берагоў Швэцыі тоне расейская падводная лодка? (78030)

19.10, 9:12, — Еўропа

Лукашэнка: 400 тысяч утрыманцаў трэба прымусіць працаваць імем рэвалюцыі (53583)

20.10, 13:31, — Грамадства

Лідзія Ярмошына - Еўразвязу: Ды пайшлі вы, Лукашэнка - мой кандыдат (46081)

22.10, 17:08, — Палітыка

«Дармаеды» будуць плаціць штраф $1000 у год? (42900)

24.10, 9:22, — Грамадства

Супрацоўнік ДАІ «падрэзаў» кіроўцу і матам прыгразіў пазбавіць яго пасведчання (39332)

23.10, 14:48, — Аўто

МУС ужо прыдумала, каго запісаць у «дармаеды» (38399)

22.10, 15:16, — Грамадства

Выведка ФРГ: «Боінг» у Данбасе збілі прарасейскія тэрарысты (35766)

19.10, 12:47, — Еўропа

Аляксей Мацука: сепаратыстам у Беларусі камфортна (33887)

23.10, 12:17, — Інтэрв'ю

Пуцін прызнаўся, што гатовы ўварвацца ва Украіну (32217)

25.10, 13:05, — Палітыка

Андрэй Іларыёнаў: Пасля вайны РФ страціць Смаленск і Бранск (32040)

23.10, 7:54, — Палітыка

пн аў ср чц пт сб нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: