banner1 banner1 banner1

12.02.2013

Сирийские повстанцы захватили военный аэродром в Алеппо 9

14:51, — У свеце

Сирийские повстанцы захватили военный аэродром в Алеппо

Сирийские повстанцы захватили военный аэродром на севере страны в провинции Алеппо....

Каментары

каспаров, 15:13, 12.02      -   +13   +  
молодцы люди !!!!!а вы белорусы учитесь как люди борются за свободу и изгоняют диктаторов
Адказаць
трезвый, 17:31, 12.02      -   -18   +  
И иногда следите за тем, что происходит в странах где произошли жесткие перевороты(Египет, Ливия...)
Адказаць
Ага, 20:01, 12.02      -   +4   +  
Ну што, скора ў Расею.
Адказаць
azhbeta, 22:45, 12.02      -   -6   +  
Так и вы, русские, учитесь как изгонять диктатора. Или вы думаете, что у нас диктатура, а у вас демократия? Ну-ну!
Адказаць
., 15:45, 12.02      -   +21   +  
Я рад за них,хоть и за чужой народ. Диктаторам место в петле и у стенки
Адказаць
Николай, 16:24, 12.02      -   +19   +  
Методично и успешно. Только тупой не видит, куда дело движется. Асаду ничего не светит, точнее светит виселица.
Адказаць
Вася, 16:34, 12.02      -   +19   +  
я так понимаю под контролем остался только порт Тартус??? Вроде как Дамаск, если не совсем то почти полностью, контролируется повстанцами. Хотя Асаду побоку.. он на российской баркасе плывет в московскую контору по вопросам миграции за российским паспортом..
Адказаць
Петя, 18:50, 12.02      -   -16   +  
Да Вася... Да.. Повстанцы всё захватили... только осталось захватить ещё пол Африки, Беларусь, Иран, Россию, Китай, Новую Гвинею --и Мир будет вычищен от диктаторов-узурпаторов.....
Адказаць
Ага, 20:03, 12.02      -   +13   +  
І што, расейскі акупант пойдзе дадому?
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам

Loading...

          Новости партнеров


Loading...



Курсы валют Нацыянальнага банка

Валюта  28.08.14  29.08.14
EUR13 730,0013 760,00
USD10 420,0010 420,00
RUB288,50287,50

Меркаванне


Сезон палявання на ведзьмакоў абвешчаны датэрмінова

Сезон палявання на ведзьмакоў абвешчаны датэрмінова

Уладзімір Халіп

Арбуз на ус

Арбуз на ус

Дмитрий Растаев

Верю в народ

Верю в народ

Олег Волчек

Разрыв мозга

Разрыв мозга

Александр Томкович

Майдан должен стоять

Майдан должен стоять

Татьяна Новикова

Надвор'е ў Беларусі

   28.08   29.08 
Брэст Небольшая облачность+20
+9
Ясно+21
+11
Віцебск Небольшой дождь+17
+12
Небольшой дождь+17
+11
Гомель Возможен дождь+19
+10
Небольшая облачность+18
+9
Гродна Ясно+19
+9
Небольшая облачность+20
+9
Мінск Небольшой дождь+17
+9
Небольшой дождь+18
+9
Магілёў Небольшой дождь+17
+11
Небольшой дождь+17
+9



Учора на сайце:

наведвальнікаў 337290
праглядаў 2216387

Папулярныя навіны

Калона расейскіх войскаў уварвалася на тэрыторыю Украіны і пайшла на Марыупаль (86804)

25.08, 10:30, — Украіна

Людміла Пуціна пра экс-мужа: Вампір, які высмактаў усе сокі (79417)

23.08, 13:55, — Палітыка

Пскоўскія дэсантнікі адправіліся ў Данбас пасля параду ў Менску (78492)

23.08, 21:50, — Украіна

Змяніўся ў твары: як Парашэнка сустрэў Пуціна (76925)

26.08, 17:16, — Палітыка

Абрабаванне па-расейску: што павезлі КамАЗы Пуціна з Данбаса (64099)

24.08, 11:20, — Украіна

Террористка из Борисова погибла под Еленовкой (Фото) (56293)

27.08, 0:37, — Украіна

«Канвой Пуціна» вывозіць абсталяванне вайсковых заводаў Данбаса (54778)

23.08, 13:33, — Украіна

У цэнтры Кіева падстрэлілі высокапастаўленага вайскоўца (53006)

28.08, 12:50, — Украіна

Порошенко назвал условия мира в Украине (50772)

26.08, 16:32, — Палітыка

Снайперша з Барысава пазуе для фота з чырвона-зялёным сцягам у Данбасе (50086)

22.08, 10:08, — Украіна

пн аў ср чц пт сб нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: