banner1 banner1 banner1

12.02.2013

Ігар Коктыш: Беларускія спецслужбы спрабавалі забіць мяне ў Польшчы 13

15:33, — Палітыка

Ігар Коктыш: Беларускія спецслужбы спрабавалі забіць мяне ў Польшчы

Беларускі рэжым працягвае пераследваць і запалохваць сваіх апанентаў нават за мяжой....




Каментары

Супортычина, 15:48, 12.02      -   +27   +  

Зачос скажа : "Польская фальшывка !"
Адказаць
ого!, 15:53, 12.02      -   +34   +  
Зразумеў як пачвара спыніла бандюкоў у 90-х - ён іх легалізаваў і даў афіцыйную працу.
Адказаць
sss, 15:54, 12.02      -   +4   +  
"союз меча и орала" - у нас руки длинные...
Адказаць
Дударев К.И., 16:06, 12.02      -   +62   +  
Поактивней обрубайте щупальца. Банда Лукашенко А.Г по всему миру сотрудничает с террористами.Укрывает бандитов(Бакиев). Забирает собственость(от квартир до фабрик). Убиавют и похищают. Пытают людей.Кремируют для сокрытия преступлений. Используют договоренности. Лукашенко А.Г никакие договора не соблюдает. Выдача Бакиева,через Интерпол не происходит.
Адказаць
сяргей-паляшук, 17:29, 12.02      -   +41   +  
Как может интерпол сотрудничать с БЫДЛЯКОМ-лукашенко , если белорусский фашист отказывается выдавать по линии интерпола преступника Бакиева ?
Вопросики к руководству организации.. А может это такая же банда как и у луки только международная ? И всё-таки почему до сих пор преступник Бакиев не экстрадирован в Кыргыстан ?
Адказаць
uksus, 19:06, 12.02      -   -1   +  
а кому ты нужен? зарабатываешь себе авторитет?
Адказаць
Авторитет, 23:31, 12.02      -   +8   +  
А ты откуда гавкаешь, с К.Маркса???
Адказаць
Павличенков, 22:09, 12.02      -   -15   +  
Вы готовы подтвердить информацию в суде?
Адказаць
Суд, 23:31, 12.02      -   +11   +  
В каком суде? В быдлоруском, "самом справедливом" или в нормальном суде???
Адказаць
Фы, 22:52, 12.02      -   +3   +  
Почему тогда Ольге Класковской не поверили, что в Польше ее хотели убить
Адказаць
Александр, 23:04, 12.02      -   -8   +  
Стреляли в Севастополе? Белоруские спецслужбы? И не попали? Ну иверткий ты парень!
Адказаць
Вит, 23:30, 12.02      -   +14   +  
Ага..)) Но видимо не такой вёрткий, как ты и другие подобные тебе черви , вылизывающие зад своему плешивому хозяину
Адказаць
ттььбю, 21:18, 13.02      -   -1   +  
да кому ты нужен.... а на хлеб надо зарабатывать.
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам





Учора на сайце:

наведвальнікаў 349403
праглядаў 2102797

Папулярныя навіны

Юрий Фельштинский: В Беларуси возможно устранение Лукашенко по афганскому варианту (87497)

24.02, 9:02, — Інтэрв'ю

У Менску джыпу са сцягам Наваросіі прабілі колы (67068)

25.02, 15:44, — Грамадства

Працоўныя МАЗа масава звальняюцца з прадпрыемства (65349)

22.02, 8:48, — Грамадства

Бойцы «Донбасса» показали, что они делают с пленными боевиками (58209)

21.02, 21:22, — Украіна

Частковы поспех ІП: указ аб тэхрэгламенце адкладзены да 1 чэрвеня (55468)

21.02, 9:19, — Грамадства

Новая падатковая пастка для беларусаў (51353)

23.02, 8:50, — Грамадства

У Данбасе знікла найноўшая расейская ўстаноўка сакрэтнай сувязі (50959)

25.02, 11:47, — Украіна

Параўнанне коштаў: колькі цяпер каштуюць прадукты ва Украіне і Беларусі? (47629)

25.02, 12:03, — Грамадства

Беларускія ўлады хочуць цалкам заблакаваць незалежныя сайты (45859)

25.02, 11:06, — Палітыка

Беларускі спецназавец з «ДНР»: Супраць нас ваююць тысячы беларусаў (43665)

21.02, 12:39, — Грамадства

пн аў ср чц пт сб нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: