banner1 banner1 banner1

12.02.2013

Ігар Коктыш: Беларускія спецслужбы спрабавалі забіць мяне ў Польшчы 13

15:33, — Палітыка

Ігар Коктыш: Беларускія спецслужбы спрабавалі забіць мяне ў Польшчы

Беларускі рэжым працягвае пераследваць і запалохваць сваіх апанентаў нават за мяжой....

Каментары

Супортычина, 15:48, 12.02      -   +27   +  

Зачос скажа : "Польская фальшывка !"
Адказаць
ого!, 15:53, 12.02      -   +34   +  
Зразумеў як пачвара спыніла бандюкоў у 90-х - ён іх легалізаваў і даў афіцыйную працу.
Адказаць
sss, 15:54, 12.02      -   +4   +  
"союз меча и орала" - у нас руки длинные...
Адказаць
Дударев К.И., 16:06, 12.02      -   +62   +  
Поактивней обрубайте щупальца. Банда Лукашенко А.Г по всему миру сотрудничает с террористами.Укрывает бандитов(Бакиев). Забирает собственость(от квартир до фабрик). Убиавют и похищают. Пытают людей.Кремируют для сокрытия преступлений. Используют договоренности. Лукашенко А.Г никакие договора не соблюдает. Выдача Бакиева,через Интерпол не происходит.
Адказаць
сяргей-паляшук, 17:29, 12.02      -   +41   +  
Как может интерпол сотрудничать с БЫДЛЯКОМ-лукашенко , если белорусский фашист отказывается выдавать по линии интерпола преступника Бакиева ?
Вопросики к руководству организации.. А может это такая же банда как и у луки только международная ? И всё-таки почему до сих пор преступник Бакиев не экстрадирован в Кыргыстан ?
Адказаць
uksus, 19:06, 12.02      -   -1   +  
а кому ты нужен? зарабатываешь себе авторитет?
Адказаць
Авторитет, 23:31, 12.02      -   +8   +  
А ты откуда гавкаешь, с К.Маркса???
Адказаць
Павличенков, 22:09, 12.02      -   -15   +  
Вы готовы подтвердить информацию в суде?
Адказаць
Суд, 23:31, 12.02      -   +11   +  
В каком суде? В быдлоруском, "самом справедливом" или в нормальном суде???
Адказаць
Фы, 22:52, 12.02      -   +3   +  
Почему тогда Ольге Класковской не поверили, что в Польше ее хотели убить
Адказаць
Александр, 23:04, 12.02      -   -8   +  
Стреляли в Севастополе? Белоруские спецслужбы? И не попали? Ну иверткий ты парень!
Адказаць
Вит, 23:30, 12.02      -   +14   +  
Ага..)) Но видимо не такой вёрткий, как ты и другие подобные тебе черви , вылизывающие зад своему плешивому хозяину
Адказаць
ттььбю, 21:18, 13.02      -   -1   +  
да кому ты нужен.... а на хлеб надо зарабатывать.
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам

Loading...

          Новости партнеров


Loading...



Курсы валют Нацыянальнага банка

Валюта  28.08.14  29.08.14
EUR13 730,0013 760,00
USD10 420,0010 420,00
RUB288,50287,50

Меркаванне


Гибридная война в эфире

Гибридная война в эфире

Виктор Леденев

Сезон палявання на ведзьмакоў абвешчаны датэрмінова

Сезон палявання на ведзьмакоў абвешчаны датэрмінова

Уладзімір Халіп

Арбуз на ус

Арбуз на ус

Дмитрий Растаев

Верю в народ

Верю в народ

Олег Волчек

Разрыв мозга

Разрыв мозга

Александр Томкович

Надвор'е ў Беларусі

   29.08   30.08 
Брэст Ясно+21
+12
Небольшая облачность+22
+12
Віцебск Возможен дождь+17
+10
Дождь+17
+6
Гомель Небольшая облачность+19
+9
Небольшая облачность+22
+9
Гродна Ясно+21
+9
Небольшая облачность+21
+11
Мінск Небольшая облачность+18
+8
Небольшая облачность+21
+8
Магілёў Небольшой дождь+17
+9
Ясно+19
+8



Учора на сайце:

наведвальнікаў 421123
праглядаў 2471947

Папулярныя навіны

Калона расейскіх войскаў уварвалася на тэрыторыю Украіны і пайшла на Марыупаль (87599)

25.08, 10:30, — Украіна

Людміла Пуціна пра экс-мужа: Вампір, які высмактаў усе сокі (80717)

23.08, 13:55, — Палітыка

Пскоўскія дэсантнікі адправіліся ў Данбас пасля параду ў Менску (78681)

23.08, 21:50, — Украіна

Змяніўся ў твары: як Парашэнка сустрэў Пуціна (77564)

26.08, 17:16, — Палітыка

Менская сустрэча стала катастрофай для Парашэнкі (69421)

28.08, 15:35, — Украіна

Абрабаванне па-расейску: што павезлі КамАЗы Пуціна з Данбаса (64430)

24.08, 11:20, — Украіна

Террористка из Борисова погибла под Еленовкой (Фото) (57233)

27.08, 0:37, — Украіна

«Канвой Пуціна» вывозіць абсталяванне вайсковых заводаў Данбаса (54901)

23.08, 13:33, — Украіна

У цэнтры Кіева падстрэлілі высокапастаўленага вайскоўца (53919)

28.08, 12:50, — Украіна

Петр Порошенко: Войска РФ вторглись в Украину (53337)

28.08, 13:01, — Украіна

пн аў ср чц пт сб нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: