banner1 banner1 banner1

12.02.2013

Ігар Коктыш: Беларускія спецслужбы спрабавалі забіць мяне ў Польшчы 13

15:33, — Палітыка

Ігар Коктыш: Беларускія спецслужбы спрабавалі забіць мяне ў Польшчы

Беларускі рэжым працягвае пераследваць і запалохваць сваіх апанентаў нават за мяжой....




Каментары

Супортычина, 15:48, 12.02      -   +27   +  

Зачос скажа : "Польская фальшывка !"
Адказаць
ого!, 15:53, 12.02      -   +34   +  
Зразумеў як пачвара спыніла бандюкоў у 90-х - ён іх легалізаваў і даў афіцыйную працу.
Адказаць
sss, 15:54, 12.02      -   +4   +  
"союз меча и орала" - у нас руки длинные...
Адказаць
Дударев К.И., 16:06, 12.02      -   +62   +  
Поактивней обрубайте щупальца. Банда Лукашенко А.Г по всему миру сотрудничает с террористами.Укрывает бандитов(Бакиев). Забирает собственость(от квартир до фабрик). Убиавют и похищают. Пытают людей.Кремируют для сокрытия преступлений. Используют договоренности. Лукашенко А.Г никакие договора не соблюдает. Выдача Бакиева,через Интерпол не происходит.
Адказаць
сяргей-паляшук, 17:29, 12.02      -   +41   +  
Как может интерпол сотрудничать с БЫДЛЯКОМ-лукашенко , если белорусский фашист отказывается выдавать по линии интерпола преступника Бакиева ?
Вопросики к руководству организации.. А может это такая же банда как и у луки только международная ? И всё-таки почему до сих пор преступник Бакиев не экстрадирован в Кыргыстан ?
Адказаць
uksus, 19:06, 12.02      -   -1   +  
а кому ты нужен? зарабатываешь себе авторитет?
Адказаць
Авторитет, 23:31, 12.02      -   +8   +  
А ты откуда гавкаешь, с К.Маркса???
Адказаць
Павличенков, 22:09, 12.02      -   -15   +  
Вы готовы подтвердить информацию в суде?
Адказаць
Суд, 23:31, 12.02      -   +11   +  
В каком суде? В быдлоруском, "самом справедливом" или в нормальном суде???
Адказаць
Фы, 22:52, 12.02      -   +3   +  
Почему тогда Ольге Класковской не поверили, что в Польше ее хотели убить
Адказаць
Александр, 23:04, 12.02      -   -8   +  
Стреляли в Севастополе? Белоруские спецслужбы? И не попали? Ну иверткий ты парень!
Адказаць
Вит, 23:30, 12.02      -   +14   +  
Ага..)) Но видимо не такой вёрткий, как ты и другие подобные тебе черви , вылизывающие зад своему плешивому хозяину
Адказаць
ттььбю, 21:18, 13.02      -   -1   +  
да кому ты нужен.... а на хлеб надо зарабатывать.
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам



Курсы валют Нацыянальнага банка

Валюта  21.12.14  22.12.14
EUR13 320,0013 320,00
USD10 900,0010 900,00
RUB187,00187,00

Меркаванне


Ложь и безумие диктатур

Ложь и безумие диктатур

Валерий Костка

Finita la commedia

Finita la commedia

Леонид Моряков

Не забудьте выключить телевизор

Не забудьте выключить телевизор

Ирина Халип

Возвращение «возвращенного» Крыма

Возвращение «возвращенного» Крыма

Дмитрий Дрозд

«Русский мир» становится китайским

«Русский мир» становится китайским

Александр Томкович



Учора на сайце:

наведвальнікаў 328973
праглядаў 2000535

Папулярныя навіны

«Черная пятница» в Беларуси: Курс доллара - 14 150, евро - 17 400 (241626)

19.12, 12:33, — Эканоміка

Паніка ў Расеі: еўра вырас да 100 рублёў, даляр - да 80 (104296)

16.12, 15:43, — Эканоміка

Леанід Злотнікаў: Сапраўдная дэвальвацыя адбудзецца бліжэйшымі днямі (83160)

20.12, 8:25, — Эканоміка

Лукашэнка: Не трэба ахаць і вохкаць, рыхтуйцеся да Новага года і Калядаў (79696)

19.12, 14:55, — Грамадства

Фотафакт: «Зялёныя чалавечкі» у Менску (77475)

18.12, 18:52, — Палітыка

Доллар подскочил до Br11 500, в обменниках нет валюты (72099)

18.12, 16:08, — Эканоміка

Расея можа папрасіць Лукашэнку пакінуць пасаду (66050)

18.12, 15:51, — Палітыка

ААЦ закрыў папулярны сайт onliner.by (62808)

20.12, 17:52, — Палітыка

Российский политолог: Путин принял решение по Донбассу (57575)

17.12, 11:08, — Украіна

Политолог: У Путина началась агония. В бешенстве он может начать наступление на Киев (52918)

15.12, 22:09, Олег Соскин, kyiv.osp-ua.info — Украіна

пн аў ср чц пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: