banner1 banner1 banner1

12.02.2013

Аўрал у Гродне: перад матчам Лігі Еўропы стадыён заваліла снегам 7

16:20, — Спорт

Аўрал у Гродне: перад матчам Лігі Еўропы стадыён заваліла снегам

Моцны снегапад, які прайшоў у Гродне, унёс карэктывы ў падрыхтоўку гарадскога стадыёна перад гульнёй 1/16 фіналу Лігі Еўропы....




Каментары

скайуокер, 16:26, 12.02      -   +65   +  
БЕЗДЕЛЬНИКОВ ИЗ омона ТОЖЕ НУЖНО БЫЛО ПРИВЛЕЧЬ К УБОРКЕ СНЕГА ! А ТО ВИДИТЕ ЛИ ОНИ ТРЕНИРОВАЛИСЬ ! ТОЛКУ С НИХ , КАК С КОЗЛОВ . . .
Адказаць
Игорь Р., 16:30, 12.02      -   +22   +  
Так что, омон вместо БАТЭ играть с турками будет?
Такъ победимъ?
Адказаць
Вадим, 17:44, 12.02      -   +11   +  
Явно "дворников" заставили убирать сами же менты.
Адказаць
ViDom, 18:51, 12.02      -   +8   +  
Менты пасли дворников?
Адказаць
Ронни, 20:14, 12.02      -   +7   +  
А что омон в гродно - сдыхли чахлые, что снег убирать не смогли? Или там геи все, которым "прааативна" убирать снег?
Адказаць
Mike, 20:21, 12.02      -   +6   +  
ОМОН должен был убирать , сил много ума нету надо силу куда то девать
Адказаць
фффф, 11:03, 13.02      -   +1   +  
хороший город
хороший стадион
и матч будет хороший
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам





Учора на сайце:

наведвальнікаў 349403
праглядаў 2102797

Папулярныя навіны

Юрий Фельштинский: В Беларуси возможно устранение Лукашенко по афганскому варианту (88910)

24.02, 9:02, — Інтэрв'ю

У Менску джыпу са сцягам Наваросіі прабілі колы (68704)

25.02, 15:44, — Грамадства

Працоўныя МАЗа масава звальняюцца з прадпрыемства (65989)

22.02, 8:48, — Грамадства

Бойцы «Донбасса» показали, что они делают с пленными боевиками (59147)

21.02, 21:22, — Украіна

Частковы поспех ІП: указ аб тэхрэгламенце адкладзены да 1 чэрвеня (56040)

21.02, 9:19, — Грамадства

Новая падатковая пастка для беларусаў (51984)

23.02, 8:50, — Грамадства

У Данбасе знікла найноўшая расейская ўстаноўка сакрэтнай сувязі (51756)

25.02, 11:47, — Украіна

Параўнанне коштаў: колькі цяпер каштуюць прадукты ва Украіне і Беларусі? (48745)

25.02, 12:03, — Грамадства

Беларускія ўлады хочуць цалкам заблакаваць незалежныя сайты (46167)

25.02, 11:06, — Палітыка

Беларускі спецназавец з «ДНР»: Супраць нас ваююць тысячы беларусаў (44522)

21.02, 12:39, — Грамадства

пн аў ср чц пт сб нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: