banner1 banner1 banner1

12.02.2013

Адвакат сустрэўся з Гайдуковым у СІЗА КДБ 7

16:24, — Палітыка

Адвакат сустрэўся з Гайдуковым у СІЗА КДБ

Сустрэча адбылася 11 лютага і доўжылася некалькі гадзін....




Каментары

Зьміцер, 16:29, 12.02      -   +64   +  
Адпусьціце хлопца, гандурасы!
Адказаць
Дмитрий, 16:37, 12.02      -   +42   +  
Андрей Гайдуков - это второй заложник после Антона Суряпина, отпустят Андрея и возьмут нового. К сожалению это суровое стечение обстоятельств что попал в капкан
Адказаць
белоруска 11, 16:51, 12.02      -   +55   +  
Свободу Андрею Гайдукову!
Адказаць
хася, 17:48, 12.02      -   +42   +  
Маме Ольге желаю выдержать это выпавшее на её долю тяжёлое испытание, здоровья и сил! Пособники режима такие же мозаичные психопаты, не обременённые интеллектом не сегодня, завтра получат по заслугам сполна. Андрей, мы за тебя!
Адказаць
павел, 21:50, 12.02      -   +12   +  
кто может объясните - какие -такие великие тайны у нашего государства?
Адказаць
мишка-пилот, 21:51, 12.02      -   +9   +  
{"закладки тайника со сведениями, которые интересуют иностранные спецслужбы"}

Иностранные спецслужбы ВСЕ и так знают - смотрят БТ и воспринимают сказанное с точностью до наоборот.
Адказаць
azhbeta, 23:02, 12.02      -   +5   +  
Свабоду Андрею Гайдукову!!!
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам





Учора на сайце:

наведвальнікаў 257895
праглядаў 1249699

Папулярныя навіны

Дзень Волі ў Менску: Мы - еўрапейцы (Відэа, онлайн) (81566)

25.03, 14:45, — Палітыка

У Дзярждуме заклікаюць увесці войскі ва Украіну (45555)

24.03, 11:15, — Украіна

Эксперт: Стратегия Путина в отношении Украины изменилась, и он перешел к плану «Б» (44929)

23.03, 16:45, — Украіна

Портнікаў: Пуцін разыграе карту «сыход з Данбаса» (44246)

24.03, 12:03, — Украіна

Беларускія ўлады гатовыя прыцягваць да крымінальнай адказнасці ўладальнікаў сайтаў і каментатараў (40470)

26.03, 7:05, — Палітыка

Кангрэс ЗША прыняў рэзалюцыю аб пастаўках зброі Украіне (39689)

24.03, 8:02, — Украіна

Березовец: Порошенко взял паузу. Он решает, что делать дальше (37011)

24.03, 17:35, — Украіна

Российский политолог рассказала о следующем шаге Кремля в Украине (36298)

25.03, 15:50, — Украіна

В США рассказали, за какое оскорбление Путин мстит Украине и миру (35393)

28.03, 21:01, — Украіна

Вчерашние похороны Януковича породили новые загадки (35373)

24.03, 10:45, — Украіна

пн аў ср чц пт сб нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: