18 красавiка 2024, Чацвер, 13:38
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 4
+3 +
Алексей , 20:58, 26.03

Почему ни слова в заметке нет о позиции Беларуси?

Адказаць
0 +
порадовали, 21:22, 26.03

Не вижу ничего хорошего в этой цифре! В ООН около 200 стран. Почему остальные 150 не голосовали? Добро со злом ещё долго будет воевать!

Адказаць
+6 +
Ягор, 22:11, 26.03

Надаела чытаць гэтыя недакладныя азначэнні дзеянняў, якія адбываюцца ў Украіне. Чаму называюць гэтых бандытаў сепаратыстамі. Сепаратызм- гэта імкненне аддзяліцца. Ніколі гэтага імкнення ў Украіны не было. Пакуль Путляр за непаслухмянасць вырашыў правучыць Украіну. І гэтым паказаць хто ў хаце гаспадар. Хаця і хата гэтая толькі былая (маецца на ўвазе СССР), але гаспадару вельмі хочацца кіраваць маштабна. Таму ніякія не сепаратысты- а бандфарміраванні. І Путляр там "ні з боку прыпёка", а галоўнакамандуючы гэтых банд, альбо другімі словамі-Галоўны бандыт. Ён аб гэтым ужо адкрыта сказаў, калі хваліўся перамогай у Крыму. Сепаратызм- як паняцце Путляр адмовіўся скарыстоўваць нават на Каўказе. Бо ў Расіі так добра жыць, што сепаратызма там быць не можа. А калі і знойдуцца носьбіты гэтага руху, то ні адзін з іх не трапіў у суд, дзе меў бы магчымасць назваць прычыны сваёй барацьбы. Таму гэтых нацыянальных, магчыма і герояў, сваіх рэспублік мочаць па прыказу Галоўнага бандыта нават у сарцірах. Альбо ўзрываюць разам з хатай і яе жыхарамі. І ніхто не можа яму ў гэтым перашкаджаць. А тыя журналісты, якія хацелі перадаць галоснасці гэтыя каўказскія злачынствы з боку ўлады- доўга не жылі. Міжнароднай супольнасці Галоўны бандыт гэта прадстаўляў, як барацьба з тэрарызмам. За гэта атрымліваў і прававую і магчыма матэрыяльную падтрымку адтуль.

Адказаць
+7 +
ggg, 22:35, 26.03

Приняли заявление, в котором призвали... Просто герои, что сказать!
На колени встать не пробовали?
А вы попробуйте, чтоб уже все своими именами:
"Приняли слезное заявление, в котором робко призвали"...
А агрессор плюнул и вовсе внимания не обратил.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны