banner1 banner1 banner1

3.12.2012

They burn Dashkevich’s letters in the prison to warm up 10

12:01, — Politics

They burn Dashkevich’s letters in the prison to warm up

The Vitebsk coordinator of the organizational committee of the BChD party Tatiana Seviarynets received a letter from Dzmitry Dashkevich from the Grodno prison No 1....

Comments

Вiктар, 12:38, 3.12      -   +29   +  
Сярод жудаснага жаху вакол гэтага змагара за свабодную Беларусь,сагравае адна думка - ПРАУДА Змiцера Дашкевiча пераможа,святло i цяпло ад гэтых пiсьмау растопiць лёд дыктатуры,а час загоiць яго раны.ЧАС ПРАЦУЕ НА ЦЯБЕ,Змiцер,ТРЫМАЙСЯ СПАДАР.
Reply
Чегеварвар, 12:54, 3.12      -   +30   +  
Дзякуй Зьмітруку, сапраўднаму сыну Беларусі, што пакутуе за нас усіх.
І даруй нам наш страх бараніць цябе, мы баімся нават бараніць сябе, ды ўсё спадзяемся, што ўжо каго-каго, а нас гэта не кранецца.
Прабач за тыя зьдзекі лукашыстаў, на якія мы глядзім, як простыя назіральнікі.
Reply
Tania, 13:04, 3.12      -   +13   +  
Жудасьць!
Я ўжо тут прапаноўвала, давайце кожную другую нядзелю (воскресение) заставацца дома і цэлы дзень байкатаваць на кухнях. Калі горад будзе на гэты час заміраць, то людзі пабачуць, што яны не адны. А тым каму ўсё-роўна, хай ходзяць , калі гэта ім сумленьне дазваляе. Тыя хто працуюць, хай працуюць, але калі мы будзем разам, то і яны далучацца, бо ў гэтым выпадку іх праца будзе ўсё-роўна нікому не патрэбная (акрамя лекараў).
Reply
Вясна, 14:21, 3.12      -   +14   +  
Зграя шакалау !!! Няужо не разумееце , што Змицер ахвяруе свабодай и дзеля вашай будучыни и вашых дзяцей и унукау ???!!!
У данным выпадку паскардицца ён можа тольки Богу -А бОГ УСЁ БАЧЫЦЬ ...!!!
нЕ УВАДЗИЦЕ МЯНЕ У ГРЭХ /каб я вас не кляла /-АДДАВАЙЦЕ УСЕ НАШЫ ЛИСТЫ ЗМИЦЕРУ .......
Reply
ната, 14:42, 3.12      -   +12   +  
Ужас... Центр Европы... 21 век...
Reply
set, 14:57, 3.12      -   +11   +  
Сволочи, - вы ответите за все издевательства.
Лука сбежит, - вы останитесь!
Reply
пенсионерка, 15:24, 3.12      -   +18   +  
Поражает мужество и упорство этого молодого Человека! За такими, как Дмитрий будущее Беларуси. От всей души желаю ему выдержать все это, что он не сломается я уверена на все 100%. Хвала родителям, воспитавшим такого сына. Им можно гордиться.
Reply
Надежда, 17:10, 3.12      -   +12   +  
Бедная Беларусь .У власти и ее подчиненных безмозглая черепная коробка. А народ , как в сказке под их дудочку , повесив перед собой согнутые кисти рук и голову, топает и вязнет в болоте пока не погрузится с головой. Больше не хочу слышать о доброжелательном,щедром, трудолюбивом, смелом народе . Такого уже нет, за исключением малого.
Reply
stbatya, 20:33, 3.12      -   +5   +  
ДИМКА ДЕРЖИСЬ!!!
Reply
azhbeta, 20:42, 3.12      -   +8   +  
Зміцер Дашкевіч - гонар і сумленне нацыі!!!
Свабоду Дашкевічу!!!
Reply
 

Write your comment

E-mail won't be published

Comment will be published after modertor checks it

Loading...

          Новости партнеров


Loading...



Exchange Rates of the National Bank

Валюта  02.09.14  03.09.14
EUR13 700,0013 700,00
USD10 430,0010 440,00
RUB280,00280,00

Opinion


Ordinary dictator

Ordinary dictator

Yuri Khashchevatski

Kolkhoz boomerang

Kolkhoz boomerang

Natallia Radzina, Gazeta Wyborcza

Recruitment

Recruitment

Jauhien Skrabiec

Stop kissing dictators’ hands

Stop kissing dictators’ hands

Natallia Radzina

Who has benefits from holiday?

Who has benefits from holiday?

Mania Myshkavets

Belarusian Weather Forecast

   02.09   03.09 
Brest Небольшая облачность+21
+11
Ясно+22
+11
Vitebsk Возможен дождь+17
+8
Ясно+18
+7
Homel Небольшая облачность+23
+9
Небольшая облачность+22
+10
Hrodna Небольшая облачность+19
+9
Небольшая облачность+20
+9
Minsk Облачно+19
+9
Ясно+20
+8
Mahilou Небольшая облачность+18
+9
Ясно+19
+8



Yesterday's statistics:

unique visitors 333065
pageviews 2009217

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Old site version

Subscribe in English

Enter your email address: