19 March 2024, Tuesday, 7:22
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 12
+42 +
человек, 10:04, 5.02

Это и есть пытки. Уроды.

Reply
+55 +
Arsen, 10:04, 5.02

Жду не дождусь, когда он со шкловским выродком поменяется местами.

Reply
+17 +
люд, 11:57, 5.02

...Но для этого нам надо обязательно ЧТО-ТО делать: когда власть гноит невиновных людей в тюрьмах все очень так дружненько обсуждают новый закон о платных медицинском лечении для пьющих, курящих, колющихся и нюхающих.

Reply
+10 +
Чегеварвар, 12:29, 5.02

Так і ёсьць, люд, 11:57, 5.02.
Людзям чамусьці нецікавыя навіны пра тых, хто пакутуе ЗА ІХ.
Гэта - такі беларускі парадокс, да якога мне проста ніяк не прызвычаіцца.
Калі галоўны хлус зноў штосьці схлусіць - усе чамусьці лезуць у камэнтары, каб паказаць, што зноў злавілі яго на хлусьні.
Тое-ж самае і з "малодшымі" хлусамі - гігіенамі-тузікамі-сасвінымі - яны хлусяць, каб зарабіць на новыя начоўкі поліўкі, а мы намагаемся ў камэнтарох абвергнуць іх.
Марна. Бо яны, па-першае, - прафэсійныя ашуканцы. А па-другое - людзі, ня вартыя ўвагі.
Лічу, што Дашкевіч, Статкевіч, Парфянкоў, Дзядок і іншыя беларусы - больш годныя людзі, лёс якіх трэба штодзённа адсочваць, не пакідаючы бяз увагі аніводную дробязь вакол іх.

Дзякуй за Ваш камэнтар, люд, 11:57, 5.02 - цалкам згодны.

Reply
+13 +
Чегеварвар, 10:42, 5.02

================================================
Марына Адамовіч:
"..Чаму, напрыклад, можна памідоры, а нельга капусту і моркву? Для мяне гэта загадка»
----------------------------------------------------------------------------
Што тут непаразумела? Шукаць лёгікі ў дзеяньнях катаў - не выпадае.
Санітарныя нормы (як і астатнія правілы утрыманьня зьняволеных) - складзеныя ў 30-х гадох мінулага стагодзьдзя, хоць і даты тых нормаў будуць стаяць больш-меньш сучасныя.
Вельмі-вельмі спадзяюся, што менаваіта тыя "нормы" і ўвогуле падыходы да зьняволеных захаваюцца дзеля тых, хто пасьля люстрацыі трапіць на месцы Статкевіча, Бяляцкага, Дашкевіча..

Reply
+7 +
ого!, 12:26, 5.02

Які сэнс у люстрацыі, калі іх чакае "вышка"?

Reply
+20 +
Холдей, 11:01, 5.02

Недождусь, когда плешивому лично полностью обрежу передачки, кроме ржавой солёной воды и гнилых бананов.

Reply
+15 +
miron, 11:25, 5.02

НИКОЛАЙ! пора на свободу, а иначе потираем страну, тут эти все только сказками занимаются, боятся в народ ходить , теневая экономика растет, коррумпированный агрессор наступает с Востока, (концепция тоталитарного общества) - полный контроль государства и кровавого диктатора над деятельностью, каждого человека, через своих , уже международных преступников.

Reply
+13 +
Сэм, 12:22, 5.02

Держитесь, мой президент!

Reply
+6 +
кру34 , 12:48, 5.02

Беларуский Магнитский? Вроде к этому с..и идут. Не сломали - теперь начнут убивать.

Reply
0 +
женщина., 7:58, 6.02

Он сильный, смелый, он человек совести , но быть там очень тяжело . Боже помоги ему.

Reply
0 +
люд, 10:14, 6.02

Держитесь, Николай Статкевич!

Reply