29 March 2024, Friday, 3:30
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 12
+22 +
бел., 15:05, 17.11

Не усе сволачы камунисты, але усе камунисты сволачы!

Reply
+5 +
Меркаваньне, 17:26, 17.11

Па приказу сверху каждая чиновничья тварь хочет укусить и обидеть.

Reply
+17 +
доктар, 15:28, 17.11

І тут аджалі для бюджэту. Але трэба палову вярнуць пацярпеламу, бо я быў сярод удзельнікаў з камплектамі хуткай дапамогі і пры неабходнасці быў гатовы дапамагчы.

Reply
+22 +
Stefan, 15:46, 17.11

Цікава, а што там столькі мянтоў рабіла? Яны выступалі ў ролі правакатараў, ці бандытаў?
Сп Беленькі, чаму мянтоўскім генералам і гарадзкім чыноўнікам хабар не далі? Для іх гэта норма. Ведаць пара. Вунь кацапы заплацілі ім, каб за украінскія сцягі Вас пакаралі, а яны рады старацца. Купляць свалачэй трэба, а Вы ўсе на сумленне ціснеце. Няма яго ў іх, дарэмны гэты ціск. Прадалі яны тое сумленне за алюміневыя зорачкі і за шчасце мець уладу над тымі, каму яны і ў падмёткі не прыгодныя. Няма сумлення і ў тых, чые продкі расстраляныя у гэтых Курапатах і у розных кутках Мінска і Беларусі. Маўчыць, забылі сваіх дзядоў. Не важна што сёння, ці грошы косяць ці апошнім сумленнем гандлююць, прапіваюць закусваючы ікрой ці салёным гурком , але не прыйсці на месца катавання, не прыгожа, ганебна..А яшчэ больш непрыгожа быць гледачамі гэтага здзеку і не мець смеласці праўдзе ў вочы паглядзець. Вашях дзядоў непаважаныя прадпрымальнікі, чыноўнікі, настаўнікі , мянты, вайскоўцы, суддзі ўшаноўвала гэтае шэсце разам са сп. Беленькім, без вас і замест вас. Дзе вы, ахвяры хлуслівай ідэалогіі, дзе вы трусы, някчэмныя дзеячы свайго жыцця?

Reply
+18 +
avvaf, 15:47, 17.11

Трымайся, Юрась!!!

Reply
+1 +
..., 15:59, 17.11

Там было столько милиции, что просто было не по себе.И что же они там делали,как не порядок обеспечивали.Стояли в первых рядах с наушниками.Просто слушали.А случись что, бегом бы затерялись между сосен, защитнички.

Reply
+14 +
Siarhiej, 16:03, 17.11

Ну хіба не дзябілы! Даюць дазвол, а потым судзяць.

Reply
+2 +
Виктор Васильевич, 16:29, 17.11

вообще непонимаю наши власти!зачем разрешали тогда?запрет и ловили б штрафовали тех кто не побоялся придти и всё и штрафов побольше и милицаям работа есть нескучно мерзнуть

Reply
+10 +
да уж, 17:07, 17.11

Народ, может эти деньги стоит собрать, и дело не в том , что он их не сможет заплатить, а в солидарности!?

Reply
+9 +
Stefan, 18:04, 17.11

Так, не праблема. Заплоціць гэтыя грошы Беленькі, але салідарнасць патрэбна, вельмі патрэбна. Гэтыя складкі больш патрэбны не Беленькаму, яны больш патрэбны ўсім беларусам, каб ад дурману прачнуцца і народам стаць , хай не адразу,паволі, паціху, але трэба ім стаць.

Reply
-3 +
;-), 18:15, 17.11

Юра Юра...как же так, ты ведь вроди не простак?!

Reply
-1 +
За Честную власть, 18:18, 17.11

Причина наказания явно надумана.
Реально следовало наказать за разжигание национальной вражды.

Reply