banner1 banner1 banner1

3.12.2012

В тюрьме сжигают письма Дашкевича, «чтобы согреться» 10

12:01, — Политика

В тюрьме сжигают письма Дашкевича, «чтобы согреться»

Витебский координатор оргкомитета партии БХД Татьяна Северинец получила письмо от Дмитрия Дашкевича из гродненской тюрьмы №1....

Комментарии

Вiктар, 12:38, 3.12      -   +29   +  
Сярод жудаснага жаху вакол гэтага змагара за свабодную Беларусь,сагравае адна думка - ПРАУДА Змiцера Дашкевiча пераможа,святло i цяпло ад гэтых пiсьмау растопiць лёд дыктатуры,а час загоiць яго раны.ЧАС ПРАЦУЕ НА ЦЯБЕ,Змiцер,ТРЫМАЙСЯ СПАДАР.
Ответить
Чегеварвар, 12:54, 3.12      -   +30   +  
Дзякуй Зьмітруку, сапраўднаму сыну Беларусі, што пакутуе за нас усіх.
І даруй нам наш страх бараніць цябе, мы баімся нават бараніць сябе, ды ўсё спадзяемся, што ўжо каго-каго, а нас гэта не кранецца.
Прабач за тыя зьдзекі лукашыстаў, на якія мы глядзім, як простыя назіральнікі.
Ответить
Tania, 13:04, 3.12      -   +13   +  
Жудасьць!
Я ўжо тут прапаноўвала, давайце кожную другую нядзелю (воскресение) заставацца дома і цэлы дзень байкатаваць на кухнях. Калі горад будзе на гэты час заміраць, то людзі пабачуць, што яны не адны. А тым каму ўсё-роўна, хай ходзяць , калі гэта ім сумленьне дазваляе. Тыя хто працуюць, хай працуюць, але калі мы будзем разам, то і яны далучацца, бо ў гэтым выпадку іх праца будзе ўсё-роўна нікому не патрэбная (акрамя лекараў).
Ответить
Вясна, 14:21, 3.12      -   +14   +  
Зграя шакалау !!! Няужо не разумееце , што Змицер ахвяруе свабодай и дзеля вашай будучыни и вашых дзяцей и унукау ???!!!
У данным выпадку паскардицца ён можа тольки Богу -А бОГ УСЁ БАЧЫЦЬ ...!!!
нЕ УВАДЗИЦЕ МЯНЕ У ГРЭХ /каб я вас не кляла /-АДДАВАЙЦЕ УСЕ НАШЫ ЛИСТЫ ЗМИЦЕРУ .......
Ответить
ната, 14:42, 3.12      -   +12   +  
Ужас... Центр Европы... 21 век...
Ответить
set, 14:57, 3.12      -   +11   +  
Сволочи, - вы ответите за все издевательства.
Лука сбежит, - вы останитесь!
Ответить
пенсионерка, 15:24, 3.12      -   +18   +  
Поражает мужество и упорство этого молодого Человека! За такими, как Дмитрий будущее Беларуси. От всей души желаю ему выдержать все это, что он не сломается я уверена на все 100%. Хвала родителям, воспитавшим такого сына. Им можно гордиться.
Ответить
Надежда, 17:10, 3.12      -   +12   +  
Бедная Беларусь .У власти и ее подчиненных безмозглая черепная коробка. А народ , как в сказке под их дудочку , повесив перед собой согнутые кисти рук и голову, топает и вязнет в болоте пока не погрузится с головой. Больше не хочу слышать о доброжелательном,щедром, трудолюбивом, смелом народе . Такого уже нет, за исключением малого.
Ответить
stbatya, 20:33, 3.12      -   +5   +  
ДИМКА ДЕРЖИСЬ!!!
Ответить
azhbeta, 20:42, 3.12      -   +8   +  
Зміцер Дашкевіч - гонар і сумленне нацыі!!!
Свабоду Дашкевічу!!!
Ответить