banner1 banner1 banner1

10.05.2013

Тренер сборной Канады: Легкой жизни у нас не будет 3

13:04, — Спорт

Тренер сборной Канады: Легкой жизни у нас не будет

Сборную Беларуси на шведско-финском чемпионате мира ожидает очередная проверка на излом....




Комментарии

Кахеист, 14:23, 10.05      -   -22   +  
Порвем НАТО в честь Дня Победы!!!
Ответить
ТАРО, 14:48, 10.05      -   +11   +  
Так все перед игрой тренера говорят дипломат Начнётся игра посмотрим А при чём сдесь НАТО??
Ответить
quo vadis, 15:48, 10.05      -   +3   +  
..тут адзін дурань, - можа пакуль перачытаў зашмат і мазгі расклеіліся зусім :)
, - напісаў у каментах, што будзе балець за Канаду, бо беларуская сборная - акупацыйная. :)
сьмех ды толькі.
якія акупанты?! - гэта нашыя хакеісты - Беларусы, якія гуляюць за сборную Беларусі і шмат хто зь іх за беларускія клубы.
Яны прадстаўляюць сьвету Нашую Краіну - Беларусь, абараняюць яе гонар праз спаборніцтвы.
І дарэчы - ва ўсіх трох гульнях - гулялі самааддана, з жаданьнем і, што таксама важна, - цікава, разумна і тэхнічна.
//
За такую сборную - трэба Гарой стаяць.
даўно такой не было..
//
спартсмены бываюць як і людзі - розныя,
Скабелка - добры трэнер, былы выдатны нападаючы і капітан сборнай Беларусі
//
а наконт
сьцяга-гербу ды й мовы - то спартсмены - не выбіраюць іх -
проста гуляюць за Беларусь,
вернецца БЧБ і Пагоня - будуць пад імі выступаць,
павялічыцца павага да Мовы - і спарсмены падцягнуцца.
а ўжо балельшчыкі - могуць выбіраць Сьцяг-Герб і мову
Ответить