23 апреля 2024, вторник, 21:15
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики

Правакатары і героі – у чым розніца?

15

Назіраючы за падзеямі ва Ўкраіне кожны можа адказаць для сябе на пытанне пра тое, у чым розніцца паміж мірнымі мітынгоўцамі, і – з іншага боку – правакатарамі.

Комментарии 15
+74 +
321_, 10:44, 1.03

Не в бровь, а в глаз! Солидарен до последнего знака препинания.

Ответить
+42 +
leo44, 11:06, 1.03

Анализ и паралели- узважаныя ды праудзивыя,малайчына,Змицер! Прыемна чытаць ! Расея дачакалася , з асалодай пужае увесь свет . Шкада тольки, што дзикунства улады расейскай разядноувае расиян и украинцау...

Ответить
+39 +
Евгений Бочаров, 11:32, 1.03

Усе добра. Паважаю, Змiцер!

Ответить
+5 +
Лявон, 13:38, 1.03

Дмитрий - вы молодец.
Масса умных мыслей.
Принципиальная ошибка: сравнивать действия украинцев в Киеве и российского спецназа в Крыму.

Ответить
+15 +
так, 11:33, 1.03

Да, большая разница!

Ответить
+43 +
Chalavec, 11:34, 1.03

Малайчына усё расклау па палiцах хто ёсць хто ! Хвала Героям! Ганьба захопнiкам!

Ответить
+37 +
СС, 11:59, 1.03

І як бы не хацелася адваротнага крэмлёўскім тэхнолагам, але прыйдзе дзень, калі над Парламентам Беларусі будзе вольна лунаць бел-чырвона-белы сцяг, а ў падручніках гісторыі будуць чытаць маленькія беларусы пра герояў, якія ахвяравалі сабою пад бел-чырвона-белым сцягам, і бандытаў, якія пад чырвона-зялёным нішчылі беларускасць і множылі беззаконні.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Скорее бы!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответить
+47 +
Дмитрий, 12:12, 1.03

З героямi зразумела. Алеж калi правакатары робяць сваю брыдкую працу пад iншаземным сцягам, яны робяцца акупантами. Трэба рэчы называть сваiмi iменамi - суседняя краiна без аб'явы вайны вераломна напала на тэрыторыю Украiны.

Ответить
+14 +
Змітро, 17:10, 1.03

Усё так, Зміцер, акрамя аднаго - гэта не правакатары, а захопнікі.

Ответить
+10 +
Фома, 22:27, 1.03

Слава Героям!
Украiне - трымацца!!!

Ответить
+3 +
Беларус, 20:24, 3.03

Ты пiшаш глупства

Ответить
+3 +
Васыль, 13:28, 4.03

Сначала были провокаторы, а потом плавно превратились в оккупантов. Всё правильно определил Зміцер Дашкевіч. На словах - братья, а на деле тамбовские волки им товарищи. Это про руководителей России.

Ответить
+7 +
серж, 17:21, 4.03

Все верно! Народы России, Беларуссии, Украины братья по несчастью, правительства - царьки жирующие на обломках умершей империи и на несчастьях народов.

Ответить
+2 +
Дзед, 18:22, 4.03

Малайчына! Згодзен на ўсе 100%.

Ответить
+3 +
киянин, 11:33, 8.03

Дякую бiлоруським братам за пiдтримку! Для нас це зараз дуже важливо!

Ответить