23 апреля 2024, вторник, 22:12
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 12
+55 +
@лхимик, 8:57, 13.09

Неужели нанесли удары по Дроздам или я чего не понял?

Ответить
+19 +
Каваленка, 12:04, 13.09

Маскальскія тэрарыстычнвя банда і іх халуйскі сатрапскі тэрарыстычны бандрэжым, незаконна захапіўшый уладу ў Беларусі рыхтуюцца бамбіць народныя супрацівы ва Украіне і ў Беларусі. Ім мала таго, што яны ўзравалі метро ў Менску і усталявалі тэрарыстычную лугандонію ва Украіне, бо там іх б'юць патрыеты Украіны.

Ответить
+1 +
Бес., 12:47, 13.09

Я с табой сагласен-пачёт і уважуха!!!

Ответить
-14 +
пенсионер, 9:08, 13.09

Скоро начнут бомбить ЛуганДонцев?

Ответить
+28 +
Вораг, 10:10, 13.09

нет скоро будут бомбить мацквабад

Ответить
+76 +
Prohozyi, 9:54, 13.09

Честно говоря, мне совсем не до шуток.
Люди, захватившие власть, что в Кремле, что в Дроздах, - показывают народу :
"Никаких возмущений, никаких Майданов и Площч, - Мы у власти, и Мы (Пу, Лу и проч.Назарбаевы) будем решать как народу жить. И без крови Мы власть народу не отдадим!"

Во ведь, "уки !!!! ((((((((

Ответить
+38 +
Богдан, 10:20, 13.09

А кто когда отдавал власть без крови.?. я имею ввиду тоталитарные и диктаторские режимы.

Ответить
+29 +
23, 10:30, 13.09

Эти "бомбилы" плохо кончат.И не спасут даже "ярсы" и "тополя.

Ответить
+24 +
ЛЫДЖНЕГ, 10:49, 13.09

Табор готовицца - по воружонной вилами банде чыслом примерно 9 милиёнов...

Ответить
+32 +
..., 10:59, 13.09

На окраине Волковыска есть маленький лесок.Весной,во время сборов,видел как вертолётчик делал над ним круги,каждый раз меняя высоту,но постоянно держа на прицеле этот участок.Будут выполнять приказ...

Ответить
+20 +
Казімір, 12:21, 13.09

Калі паўстануць беларусы, то называць іх "бандфарміраваннямі" ніхто не мае права. Бо яны будуць змагацца за вызваленне сваёй Айчыны ад дыктатуры. Што такое дыктатура па беларуску:1. Гэта адсутнасць выбараў, якіе заменілі на антыканстыуцыйные злачынствы. Дзе вертыкаль улады забяспечвае свайму Уладару бязконцую "выбарнасць" на самую высокую пасаду. 2. Гэта жыццё не па канстытуцыі (нават складзенай пад нязменнага прэзідэнта), а жыццё па яго паняццям. 3.Гэта несправядлівае расходаванне бюджэта- калі вялікія грошы з яго ідуць на фінансаванне МУС, КДБ і іншых сілавых структураў. Размеры гэтых структур знаходзяцца ў вялікай дыспрапорцыі адносна колькасці жыхароў у краіне. Паняцце дыктатара тут простае- яны будуць абараняць дыктатуру ад народа. Дарэчы па канстытуцыі яны лічацца праваахоўнікамі. А па сутнасці атрымліваецца роўна наадварот-яны абараняюць галоўных парушальнікаў канстытуцыі.Таму ў народа няма ніякіх правоў, няма і свабод. Бо магутны апарат рэпрэсій пры выкананні сваіх абавязкаў

Ответить
+8 +
Марыля, 19:57, 13.09

Добры і справядлівы каментар у Казіміра, але задушваюць яго мінусамі. Відаць Хартыю чытаюць шмат тых людзей, якіх датычыцца змест яго каментара.

Ответить