Российские самолеты вторглись в воздушное пространство Грузии
4- 12.10.2008, 14:34
Минобороны Грузии сообщило о проникновении российскими самолетами в воздушное пространство Грузии. "Утром в субботу российские самолеты совершили облет над Джавским и Ахалгорским районами, углубившись в Горийский район, а затем вернулись в сторону России", - сообщили в грузинском военном ведомстве.
А где были грузинские ПВО?
АдказацьReagan, а дзе былі амерыканскія, калі дапатопныя расейскія самалёты над іх караблямі лёталі - маглі ж зламацца, грымнуцца ў карабель і яго пашкодзіць... Гэта палітыка, а не вайна - шашкай махаць тут няма чаго. Грузынская СПА зара' дзе-небудзь на заводах Ізраэлю ці ЗША, адкуль іх яшчэ трэба атрымаць...
АдказацьМяне больш цікавіць, што на беларускім навінным сайце пра нейкіх "прэзыдэнтаў Абхазіі" пішуць без двухкосьсяў - Хартыя ў сэпаратным парадку прызнала аншлюс грузынскай тэрыторыі?
Стоимость самолёта несоизмеримо большая чем то, чем его сбивают...
АдказацьKorj, 23:29, 12.10
АдказацьReagan, а дзе былі амерыканскія, калі дапатопныя расейскія самалёты над іх караблямі лёталі - маглі ж зламацца, грымнуцца ў карабель і яго пашкодзіць... Гэта палітыка, а не вайна - шашкай махаць тут няма чаго. Грузынская СПА зара' дзе-небудзь на заводах Ізраэлю ці ЗША, адкуль іх яшчэ трэба атрымаць...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Допотопные самолеты?! Ох не хотел бы чтобы эти "допотопные" самолеты
бомбили Новый Орлеан или Вашингтон! Ту-160 считаются одними из лучших дальнестратегических бомбардировщиков в мире. Это признают и в НАТО.