19 красавiка 2024, Пятніца, 3:41
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 5
+6 +
Ольга, 0:01, 17.01

А что теперь делать жильцам?
Теперь все во двор полезут, а он не резиновый(

Адказаць
0 +
eXpe, 11:42, 17.01

Да там и так во дворах очень тяжело! Просто рядом детская поликлиника, у которой припарковаться невозможно, а прочие парковки все расположены ближе к ЦУМу. Платная парковка возле туалета ЦУМа вечно стоит полупустая, вот и решили её быстро окупить, заставив людей платить за воздух. Проезды во дворах давно забиты. Возле филармонии мест никогда нет.

Адказаць
+2 +
Юрий, 13:57, 17.01

Когда будет платной парковка посторонних машин во дворах жилых домов,как обещал Горисполком. Поставить шлагбаум при въезде во двор жильцы не могут из-за количества согласований и подписей.
Анекдотично: Требуется иссследование грунта и архитектурно инженеринговые исследования. Получитьь все чиновничьи подписи нереально!!! А если дом не ТСЖ,то вообще не возможно.Душитесь граждане и дети в своих дворах и убирайте сами,что ,извините,нагадили ,посторонние водители.

Адказаць
0 +
Ольга, 16:52, 17.01

А мы снег во дворе сами и убрали. Чем сидеть и ныть, проще выйти и потрудиться. А вечерком мужики и пивка попили в беседке (не грех после работы и расслабиться))

Адказаць
+3 +
licvin, 20:51, 20.01

Ды калі яны ўжо нажаруцца, для сябе нарабілі бязкаштоўных парковак, як простаму чалавеку -дык плаці. Ўвогуле, нарабілі з дарог танкадромы, амаль усюды ляжачыя міліцыянеры, нешта ня бачыў каб яны былі ўладкаваныыя на пр. Пераможцаў. Куды прасьцей ўсталяваць сьветлафоры па патрабаваньні і ня трэба псаваць дарожнае покрыва й экалёгія палепшыцца.
Пра паркоўкі, ва ўсім сьвеце паркоўкі каля ганлёвых цэнтраў бязкаштоўныя, у нас яны існуюць так сама, і толькі іх няма каля Гума, Цума, Камароўскага кірмашу, там ўвогуле няма парковак. З за гэтага й паркуюцца людзі пры дамавых тэрыторыях, ствараючы нязручнасьць дзеля жыхароў.
А як цяпер працаўнікам філармоніі нязручна будзе.
Мне шкада тых людзей, якія злуюцца на ўладальнікаў аўта, трэба на сябе злувацца, бо 23 рока таму мы выбралі ня таго, з за гэтага ўсе нашыя праблемы.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны