29 сакавiка 2024, Пятніца, 14:32
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі

Дзікае войска караля Стаха

8

«А што, павесіцца нікагда не думал?», - зампаліт усміхаецца і падае мне цукерку.

Каментары 8
+22 +
Sergj, 14:45, 22.10

Когда нет интеллекта ,уважения и достоинства - это скотина.

Адказаць
+21 +
Perfect , 14:47, 22.10

Наконец то нормальная тема. Я уже говорил о том что нужна борьба повсеместно, на каждом сантиметре, метре, километре. Сила, воля и дух.

Адказаць
+7 +
Я, 15:03, 22.10

Ай прауда, як у Караткевiча. I iншага выйсця у нас няма. Але ж гэта немагчыма Пры iснуючай уладзе....

Адказаць
+4 +
Perfect , 15:05, 22.10

Магчыма

Адказаць
+24 +
КАЗІМІР, 15:55, 22.10

Згаджуся са спадаром Жбанковым па ўсіх акалічнасцях яго заключэнняў і меркаванняў. Праўда тое, што ў краіне пабудавана вертыкаль ўлады па ваеннаму прынцыпу. Праўда, што грамадства адключана ад кантролю за гэтымі абразаваннямі. Праўда і тое, што краіна нашпігаваная ідэалагічнымі працаўнікамі, а ідэалогіі ў існуючай улады няма. Хіба, што сачыць, каб у краіне акрамя закаханых у прэзідэнта, не паявілася іншадумцаў. Праўда, што беларуская нацыянальная ідэя варожая прэзідэнту, як і тыя людзі, якія яе падтрымліваюць. І яшчэ шмат праўдаў нашага жыцця, закранутых аўтарам артыкула. Якія не ўлезуць у адзін каментар! Аўтару дзякуй!

Адказаць
+11 +
сож, 17:09, 22.10

Слушна, сьціпла, фактычна а Крыміналізаванай, бандыцкай краіне ды "армии", яе адростку, як крымінальнаму адбітку!..

Адказаць
+6 +
al, 18:39, 22.10

Дзядзька Уладзiмiр у труне варочаецца... Як ён казау, "краiна у кратах"...

Адказаць
+16 +
stas, 18:46, 22.10

Читаю и вдруг накатило, самому неоднократно снились сны что я опять в армии. Та же часть, та же казарма и немой вопрос, а что я тут делаю, я же знаю что давно отслужил, давно отдал долг родине. Почему я опять здесь? Сны настолько реалистичны что просыпаюсь в холодном поту. А ведь прошло уже тридцать лет. Слава богу с годами эта хрень случается все реже.
За сына я отдал долг родине 500 зеленых. Не хочу чтобы ему ломали психику и что бы ему снились такие же сны.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны