23 красавiка 2024, aўторак, 20:07
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 14
+209 +
Минск ,Гомель, 9:36, 24.03

Всем в Минск 25.03.2017 к 14.00.

Адказаць
+85 +
Resize, 9:47, 24.03

Мы все хотим в европу, она нас приютит и сделает жизнь лучше! Жыве Беларусь у Еуропе! все туда!

Адказаць
+50 +
ФЁДОР, 13:55, 24.03

А не лучше ли будет построить Европу у себя дома для всех?

Адказаць
+212 +
гародня, 9:53, 24.03

Няхай нам дапаможа бог!

Адказаць
+122 +
Zet, 9:53, 24.03

Малайчына, усё правільна сказаў.

Адказаць
+81 +
гэта яшчэ ня золак, 9:57, 24.03

Андрэа Рыгоні ня дасьць хуньце ўзьняць на нас лапы.
Калі старшыні КДБ і міністру МУС не стане відавочным, што яны абараняюцьне інтарэсы народа, уладу нікчэмнага псіхічна хворага
нягодніка, тады гай самастойна кіруюць наўпрост у Гаагу.

Адказаць
+170 +
ААА, 10:01, 24.03

И снова, как в 2010-м, бункер в Острошицком, жэстачайшы страх, мокрые памперсы...

Адказаць
+297 +
25!!!!, 10:03, 24.03

Он уже струсил , только трус может сваливать ответсвеность за свои ошибки на других , только трус боиться ни в чем не повинных людей и поэтому садит их в тюрьму , только трус придумывает происки врагов для отвлечения внимания ! Ненавидим и проклинаем его всей страной ! Пошел ВОН!!

Адказаць
+195 +
вит, 10:03, 24.03

Буду не один у Академии завтра . Думаю придут много свободных и вольных людей . Страх у людей уходит - диктаторский режим слаб и в агонии !
Мне особо отвратительно , что люди в погонах , которых раньше называли патриотами отечества и защитниками народа превратились в шавок режима , избивающих народ и защищающих придурка , который развалил экономику и ведёт страну в нищету и к гибели !
Режим рухнет - т к нынче с лукой никто не считается , даже Кремль . Денег никто луке не даст , а за что тогда содержать лукашистов - силовиков и чиновников ? - Не за что - сами разбегутся !

Адказаць
+128 +
Prijatel, 10:09, 24.03

Беларусы нам не трэба баяцца тырана.
Яго доля перад намі ўжо прайграна.
Дурань калгасны не ацаніў давер народа.
Так і папёрла з яго шклоўская парода.
Гэта на вёсцы ён мог быць забіяка.
Перад намі ён проста, пустабрэх і сабака.
Лепшыя людзі аддалі жыццё за Радзіму.
А мы ўсе мімаволі назіралі гэтую карціну.
Я выходжу 25 за лепшае жыцьцё нашых дзяцей і ўнукаў.
Я супраць шклоўскага вылюдка і сямігадзінных яго гукаў.
Ў нашай краіне шмат годных і сумленных людзей
Чаму ж 23 гады правіт намі гэтый прылюбадзей?
Далучайцеся ўсе хто жадае лепшай долі.
Нам не трэба больш ніякага папыколі.
Свабода нам госпадам дадзена! Яе мы згубілі.
Нашы продкі нас на лепшую долю блаславілі.
Падымайся народ стар і млад Беларусь абараніць!!!
Так як мы жылі больш не магчіма так жыць!!!
Жыве Беларусь!!!

Адказаць
+148 +
шило, 10:17, 24.03

В управлении делами администрации президента резко возросло потребление памперсов 60 размера в течении последних полутора месяцев...

Адказаць
+57 +
ястреб, 11:18, 24.03

Прыйшоў час выкарчаваць з нашай зямлі гэты трухлявы саўгасны пень!

Адказаць
+67 +
тунеяд, 11:30, 24.03

в боихг не все залезут, а с рашкай уже граница.только в бункер.

Адказаць
+45 +
асмик, 12:50, 24.03

25 Марта это наш день он должен стать нашим государственным праздником . ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ !!!!!!!! ЖЫВЕ ВЕЧНА!!!!!!!!!
АСЯ псковская область деревня красные пруды

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны