28 сакавiка 2024, Чацвер, 20:59
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 13
+33 +
Николай, 18:50, 27.06

Враги народа!

Адказаць
+35 +
бб, 19:05, 27.06

Даеш байкот гандлю на расейскай мове!

Адказаць
+34 +
Андрей, 19:22, 27.06

А что еще ждать от этих ... нак называемых палаточников.. омерзительные личности

Адказаць
+24 +
ales, 19:24, 27.06

Калабарацыяністы палаткі - магільшчыкі БЕЛАРУСІ. Але іх паскудныя патугі дарэмныя. Выжылі пры арде, ацяпер і падаўней.

Адказаць
+29 +
Makhno, 19:31, 27.06

Да... русский дорого обходится...значит оставить один- Беларусский....так русский имеет уже свою " историческую родину"' - россию. Но на россии же нет Беларусского.Зачем же лишать Беларусский своей Родины ?

Адказаць
+26 +
Пакупник , 19:39, 27.06

Паважаныя пакупники трэба галасаваць рублем .
Лидскае пива змянила свае односенне да мбеласукай мовы , я стау яго уживаць
Цудоуный прыклад Цудоуная цукерня
Кали есць выбар 1 пакупаю на беласкай мове 2 Пакупаю Украинския вырабы 3 Да расейскага гляжу у апошним варыянце

Галасуй РУБЛЕМ

Адказаць
+18 +
Марыля, 19:41, 27.06

Як жа яны падтрымаюць родную мову калі дыктатар дазволіў ім, па сваіх паняццях, ведаць тую мову, якой валодае ён. А ён, як "амаль рускі", так і не здолеў асіліць мову каранной нацыі. Сорамна каму з замежнікаў і сказаць аб гэтым.

Адказаць
+19 +
Яна, 19:53, 27.06

Беларускі народ ніякіх дэпутатаў не надзяляў правам грэбаваць беларускай мовай на карысць іншых, ці з мэтай эканоміі, бо гэта беларуская, а не руская дзяржава. Дэпутаты не мелі права прымаць законапраект, што надзяляе вытворцаў не правам выбару, а правам дыскрымінацыі беларускай мовы. І хопіць навязваць беларусам думку, быццам русский язык родны для іх. Гэта няпраўда. Ён такі ж родны, як птушаня зязюлі роднае верабейкам, якіх скідвае з іх роднага гнязда.

Адказаць
+16 +
mc, 21:15, 27.06

жах i ганьба

Адказаць
+23 +
опер из народа, 21:44, 27.06

оставить на упаковках только белорусский язык! в Украине все на украинском.....

Адказаць
+15 +
Беларус, 22:26, 27.06

Ганьба!

Адказаць
+13 +
qwe, 22:58, 27.06

i чым беларуская мова горш казахскай ці рускай??

Адказаць
+5 +
тутэйшы, 23:35, 27.06

Вялікае прывітанне мясцовым "бізнесменам". Хлебнікам ды рыбнікам. Чытайце, калі ўмееце, Уладзіміра Караткевіча ("Хрыстос прызямліўся ў Гародні").
"Лаўжоў дадай, лаўжоў!" (с)

Бог - не фрайер. Он видит.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны