16 красавiка 2024, aўторак, 23:08
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 91
-3 +
Красная зараза, 12:07, 20.10

Выскочка. Какой из этого клоуна президент!?..

Адказаць
+108 +
повар, 12:21, 20.10

Какой из клоуна президент? Вы шутите ? Мало Вам примеров???

Адказаць
+16 +
Дядя, 15:27, 20.10

Толковый. Хоть и артист-юморист. Только юмором можно победить всё.

Адказаць
+154 +
Беломор63, 12:22, 20.10

Так у нас уже 25-й год"клоун", правда,не смешной...

Адказаць
+14 +
минчАнин, 12:49, 20.10

В наших реалиях голосуй не голосуй, выйграет "Боголепов!"

Адказаць
+10 +
kiSS, 13:43, 20.10

Обворожительныый чувак. А падла это ты КРАСНАЯ ЗАРАЗА

Адказаць
-2 +
Oleg S., 18:39, 20.10

На вискочку і клоуна більш схожий син зека ,зять міністра охорони здоров'я УРСР, співзасновник партії регіонів,чиновник-бізнесмен,що під час війни призначає міністром оборони міліціонера.

Адказаць
-40 +
Виктор, 12:08, 20.10

Зеленский конечно красавчик но я голосовал бы за Кошевого.

Адказаць
+20 +
Киянин, 13:14, 20.10

А я голосуватиму за Верку Сердючку !
Якщо "стибатися" то від душі !
Бо інакше не можливо на це реагувати.
!
Сподіваюся , що українці не забули , що йде війна , і кого ненавидить і лякається Пуйло.
Ось за нього я, насправді, й голосуватиму !

Адказаць
-14 +
Oleg S., 16:30, 20.10

З якого дива Пуйло має боятись і ненавидіти вашого улюбленця? Петя і Гелетей досі не звільнили ні одного міста,кум вавана Медведчук почуває себе царем в Україні,склади з боєприпасами вибухають по графіку,вбивць Майдану,Шеремета ніхто не шукає.

Адказаць
+16 +
Киянин, 16:45, 20.10

Ось воно як !!!!!!!!
Зеленський чи Тимошенко виженуть кума Пуйла з України , чи охоронятимуть склади , чи знайдуть вбивць Майдану, Шеремета ..... ???
Я Вас прошу , Шановний Друже , Земляче !
Порошенко хоча б на Президента схожий , та вже зробив багато важливого !
А розмови , розмови і ще раз розмови можна слухати без кінця (Зеленського , Тимошенко , та велика решта інших).

Адказаць
-2 +
Oleg S., 17:11, 20.10

Не думаю що Медведчука тяжче прогнати ніж Саакашвілі, впевнений що Білецький зможе організувати охорону складів,що американський прокурор-українець зможе знайти вбивць. Порошенко в даний час схожий на президента Зімбабве,тому що є найбагатшим чиновником найбіднішої країни.

Адказаць
+12 +
Киянин, 17:25, 20.10

Залишаю суперечку щодо Порошенка , маю впевненість , що його треба залишати на другий строк.
А Ви як хочете ...
Тільки зауважте, уся решта кандидатів задовольняє Пуйло , аби не Порошенко ...
Вони , вже не приховуючись , про це розмірковують у голос , поцікавьтесь більш докладніше.
Ось Вам і відповідь, що чекає Україну.
Як хтось сказав : " Компроміс ? з Кремом ? а де буде проходити та межа компромісу ? по річці Донець , по річці Дніпро , чи по річці Сбруч ?" (С)

Адказаць
-6 +
Oleg S., 17:39, 20.10

Порошенко повинен відбувати перший термін,в тюрмі. За ухилення від сплати податків в бюджет України з допомогою офшорів,за сплату податків в бюджет РФ,ведення бізнесу з окупантами під час війни.

Адказаць
+6 +
Run, 17:29, 20.10

Смішно))) порошенко найкраща кандидатура. А найбідніші тому що жили в борг і займалися совковим популізмом і пофігізмом. Народ сам винен. Вибирали всяких кучмістів та януків. Кумедно чути брехню зрадофілів. Зараз прилетит дядя в голубом вертолете и все наладить. Маразм. Т тільки від зміни мізків народу відбувається прогрес. Може хвате бути інфантильними ідіотами?

Адказаць
-4 +
Oleg S., 18:33, 20.10

Найбідніші тому що олігархат грабував грабує Україну,і українців .

Адказаць
+54 +
Есть такой, 12:19, 20.10

Роман Безсмертный - единственный приличный кандидат.

Адказаць
-35 +
Мнение, 12:48, 20.10

Чем он "приличный"? Как дипломат - полный ноль. Обычный популист и "перевертыш". Остальные кандидаты аналогичны, с небольшими различиями.

Поддержу VOLODYMYR , 12:33, 20.10

Адказаць
-7 +
Мнение, 13:10, 20.10

Закончил Киевский педагогический институт, работал учителем истории.В 1994 избран народным депутатом.

Адказаць
+2 +
Мнение, 13:23, 20.10

Мечтает «написать учебник истории и построить собственную школу».

Адказаць
-10 +
Oleg S., 18:44, 20.10

Дивно,але чомусь цей " популіст" не обіцяє покласти бруківку на Грушевського, закінчити АТО за години,1000 гр. в день нашим солдатам.

Адказаць
+10 +
Однако, 14:49, 20.10

С "единственным приличным" Вы очень погорячились !

Адказаць
+21 +
сож, 12:33, 20.10

Р. Бязсмертный есьць той і адзіны кандыдат у лідары Украіны, які выцягне Украіну (Русь) з ямы пад назвай - "Советское государственное устройство"!..
Р. Бязсмертны прывядзе Дзяржаўны Ўклад Украіны да Эўрапейскага ўзроўню.

Адказаць
+40 +
Volodymyr , 12:33, 20.10

На разі альтернативи Петру Порошенку не існує. Маю надію що Порошенко буде переобраний на другий строк.

Адказаць
+33 +
Бефар., 13:17, 20.10

Верю в мудрость украинского народа - только Порошенко ! Если фюрер-путин больше всего боится Порошенко и бросает все силы против его - значит Президентом должен быть только Порошенко.

Адказаць
+12 +
Впевнений, 14:53, 20.10

Підтримую , безперечно , Порошенку нема альтернативи на наступні п'ять років !

Адказаць
-3 +
Oleg S., 16:04, 20.10

Не забувайте що голосуючи за Порошенка ви голосуєте за тарифи від Ахметова,за Рошен в ротенбергівській Оушен Плазі,за фанерні маршрутки Богдан в ваших містах,за найбагатшого президента найбіднішої європейської країни,за найгірші дороги і китайські авто Богдан за страшними цінами,за доллар по 64.

Адказаць
+6 +
Перепрошую!, 17:32, 20.10

Долар по 64 ?????
Це Пуйло вам вчора розповів ?
А кого ви пропонуєте підтримати ?
Щось мені здається що компанію того ж Ахметова чи "регіоналів-опозіційних"?
Ваш кандидат ... хто він є ?
Кого бажає бачити у керма України Кремлівським щур- пуйло ?

Адказаць
-8 +
Oleg S., 18:52, 20.10

Судячи з фінансового генію дуету Порошенко- Гонтарєвою доллар по 64 за каденцію Петра цілком можливий. Я підтримую Кошулинського,Безсмертного,Зеленського,Садового.В даний час Пуйло абсолютно влаштовує дует торгових партнерів Порошенко-Ахметов,але це не влаштовує більшість українців,і мене особисто.

Адказаць
-4 +
Oleg S., 15:55, 20.10

Путлєр найбільш боїться не баригу,а українських патріотів з добробатів, волонтерів,українських священників,вчителів української мови,історії.

Адказаць
-3 +
Oleg S., 15:49, 20.10

Альтернатива є завжди.Олігархам- офшорникам не місце у владі. Досить, наїлися петіними полтораками,мужненками,луценками,матіосами. Особисто я голосуватим за свободівця Кошулинського.

Адказаць
-1 +
Ирина, 16:36, 20.10

Кошулинский Руслан, Роман Безсмертный- достойные граждане. Юрий Касьянов, смелый и умный патриот, тоже идет. Порошенко- прошлое страны, просто барыга.

Адказаць
+7 +
Однако, 17:37, 20.10

Ну хоть ВЫ расскажите , что за ненависть вы вкладываете в это зачарованное слово - "Б-А-Р-Ы-Г-А" !
Что оно лично для вас означает ?
Как Порошенко связан с этим словом ?
Вы хоть сами что-то в этом понимаете ?
Или словечко слишком модным оказалось ?

Адказаць
-5 +
Oleg S., 19:03, 20.10

Як і Саакашвілі я вважаю Порошенка баригою ,тому що він збагачується виключно за рахунок грабункудержбюджету.Він завжди був чиновником- бізнесменом.

Адказаць
+4 +
Перепрошую !, 19:47, 20.10

Та , доведіть ці звинувачення та зверніться до Суду у такому випадку !
А, інакше, нема чого балачки балакати ! Набридло вже , вся ця "зрада" у зрадафілів !

Адказаць
-6 +
Oleg S., 20:09, 20.10

Завдяки потужній реформі судової системи в український суд без грошей ніхто не ходить.

Адказаць
+5 +
Реалист, 17:43, 20.10

Вы же понимаете , что эти кандидаты не станут Президентом , это как МИНИМУМ нереально !
Так , вы собрались просто выбросить свои "голоса" в мусор ?
Призываю украинцев быть чуточку реалистами , а не с шаблей на Кремль !

Адказаць
-6 +
Oleg S., 19:41, 20.10

Перед початком Майдану було нереальним президентство Порошенка. Все реально.

Адказаць
+42 +
dvin, 12:45, 20.10

ну Рональда Рейгана -артиста то же ни кто не принимал всерьез. а президент получился достойный. так что Зеленский нормальная кандидатура в президенты. уж куда порядочнее и образованнее "сашки чкловского"

Адказаць
+32 +
Volodymyr , 12:59, 20.10

Не надо спекулировать! США - это развитая демократия и экономика + система власти сбалансированная, где четко и независимо работают все ветки власти. Даже идиот Трамп не может этого изменить.

Адказаць
+6 +
MIKE, 13:28, 20.10

Да не хилый такой идиот... за первый полгода в США вернул 6 ярдов по китайским и саудовским контрактам. Не путайте маску и роль шута с сущностью.

Адказаць
+11 +
Бубен, 13:35, 20.10

Вы немного не так себе представляете выгоду и пользу. Выиграв 6 млрд, они могут потерять больше в итоге. В Конгрессе это понимают.

Адказаць
-4 +
MIKE, 14:05, 20.10

Что могут потерять-то? Если вы про Китай, так ему Малайзия и Индонезия в затылок дышат в ЮВА. А есть еще голодные бизнес-волчата - страны Центр. и Юж. Америки. Так что будем посмотреть.

Адказаць
-5 +
Oleg S., 16:35, 20.10

Ви знаєте що закон забороняє держслужбовцям займатись підприємницькою діяльністю? Ваш кумир про це не знав протягом 25 років,чи він ідіот?

Адказаць
+10 +
onosamo, 14:39, 20.10

Рейган на момент выборов - губернатор с огромным опытом в политике и административной работе.

Адказаць
+41 +
Влад, 12:48, 20.10

В Беларуси одного скомороха уже как-то выбрали... На данный момент Порошенко альтернативы нет! ( безвиз, томос, создание ВСУ фактически с нуля).

Адказаць
-4 +
Oleg S., 16:44, 20.10

За безвіз своє життя віддала Небесна Сотня,томос є досягнення насамперед Філарета, створення ЗСУ лягло на плечі українців, волонтерів,підприємців, діаспори. Петіні генерали нищили українське військо в котлах,стоячи на парадах.

Адказаць
+9 +
Run, 17:36, 20.10

Конечно. Все хорошее сделал мифический абстрактный народ. Все плохое это Порошенко. Что мешало этому "народу" добиться безвиза Томоса и наконец начали делать нормальные дороги раньше? Бред. Какой бред. Вы не провокатор с рашки?

Адказаць
+8 +
Є підозра у мене., 17:48, 20.10

Хочу підтримати Вашу підозру , щодо провокатора.
Якусь нісенітницю несе товарісч .

Адказаць
+7 +
Run, 18:04, 20.10

Все проблемы Украины за 27 лет спихнул на Порошенко. А все хорошее за последние 4 года "народ " сделал. Ну чушь же. Где был этот народ когда выбирали этого януковоща. Симоненко Тимошенко витренок кучмістів?

Адказаць
-8 +
Oleg S., 19:15, 20.10

Особисто я,як і багато українців обирали Чорновола, Лук'яненко. І мені не соромно за цей вибір. Але мене мучить совість за те що я голосував за Ющенка, Порошенка.

Адказаць
+4 +
Не шкодую, 21:32, 20.10

То лише Ваша проблема , я не шкодую і мені не соромно за Порошенка !

Адказаць
-4 +
Oleg S., 17:23, 21.10

Дивно,але саме абстрактний, міфічний народ із сіл,міст України щодня хоронить своїх дітей,а не чиновники з Банкової, Грушевського.

Адказаць
-4 +
Oleg S., 17:27, 21.10

Забули реформу поліції згадати,з якої сміється вся Україна.

Адказаць
+45 +
рб, 12:58, 20.10

Коней на переправе не меняю-именно тот случай для Украины сегодня. Порошенко не золото,но именно он наладил .отношения с миром,имеет политический багаж и вес политика тяжеловеса, имеет договоренности со всеми мировыми лидерами Сегодня.представить невозможно Зеленского или даже Безсмертного на встрече с кем то.Вам мы ничего не обещали.Когда Порошенко флаг украинский над кремлём поставит,пусть и решают тогда,за что ногами бить за что на руках носить.Слава Украине!!!

Адказаць
-10 +
Ирина, 16:41, 20.10

Вы хотите, чтобы Украина еще 4 года нищенствовала и грабилась? Ну, уж нет. Политиков необходимо менять как подгузники у малыша. И жестко спрашивать.

Адказаць
+9 +
Haski, 18:13, 20.10

Она грабилась задолго до Порошенко.

Адказаць
-3 +
Oleg S., 16:55, 21.10

Гарна відмазка,для чиновника-підприємця.

Адказаць
-8 +
Oleg S., 16:48, 20.10

Якщо кінь не тягне,якщо він хворий,з ним не церемоняться.

Адказаць
+5 +
Пытанне, 17:37, 20.10

Украінцы, вы толькі і можаце, што п*** на плошчы. Вам абы ўсе адразу і хутчэй... Так не можа быць. За 4 гады, з вайною, вы хацелі поўныя кішэні грошай?

Адказаць
0 +
Oleg S., 19:19, 20.10

На відміну від вас нас влада боїться назвати тунеядцями.

Адказаць
+18 +
кастусь, 13:14, 20.10

Выборы хотят превратить в клоунаду. Дорогие украинцы, никогда не выйдите из этого хаоса, если так будете относиться к выборам президента страны.

Адказаць
+9 +
Гусь, 13:31, 20.10

Есть пословица, народная, про бревно в глазу...

Адказаць
-7 +
Oleg S., 16:51, 20.10

Клоунада це коли на зміну зеку- злодію ,приходить син зека-злодій.

Адказаць
+41 +
УКРАИНА, ДУМАЙ!, 13:23, 20.10

Коней на переправе не меняют! В Украине идёт настоящая война, каждый день на востоке страны гибнут воины!
Пётр Алексеевич Порошенко сделал за время своего президенства очень много хорошего, потому что он Патриотичный и Умный! Он пользуется неоспоримым авторитетом среди глав всех стран мира! В Украине сейчас, сегодня очень сложное положение -- Раша не только снабжает оружием боевиков, регулярно возит на Донбасс тяжёлую технику! Даже в Украине полно прихильников рюсского мира, а в БССР их 98 % ! Сколько убитых ? сколько искалеченных, которых надо лечить, семьям погибших украинцев надо платить пособия-помощь детям. А это колоссальные средства.
Раша постоянно создаёт крупные диверсии на территории страны: взрывает склады оружия, пожары ... Не дадите Порошенко отработать второй срок -- горько пожалеете! А провокаторов и у вас полно.

Адказаць
+14 +
беларус, 15:11, 20.10

"украина,думай".
Упредили мой комментарий.Он совершенно верен. П.А.Порошенко делает все возможное в это сложное для Украины время.
Закончится война -можно будет заняться и выборами.

Адказаць
-11 +
Oleg S., 17:01, 20.10

В даний час Порошенко " делает" із свого сина депутата,із дітей студентів громадян Британії,із гривні туалетний папір.

Адказаць
+8 +
Київ, 17:52, 20.10

Бред несете , успокойтесь , уже !

Адказаць
-9 +
Oleg S., 16:57, 20.10

Не підкажете чому під час російсько- української війни росте товарообіг між РФ і Україною, чому судді призначені президентом є доларовими мільйонерами?

Адказаць
+7 +
київ, 17:54, 20.10

Не ставте всё с ног на голову , заказной ,вы, "наш" !

Адказаць
+7 +
Run, 17:42, 20.10

Один раз вже лохонулись. Вибрали Януковича замість Ющенка і отримали кошмар. Тепер голосую тільки за Петра Олексійовича.

Адказаць
-6 +
Oleg S., 19:52, 20.10

Разом з вами лоханувся Ющенко,знюхавшись з Ахметовим і Януковичем.

Адказаць
-9 +
александр, 13:41, 20.10

Лучше безобидный клоун, чем агрессивный хам.

Адказаць
+18 +
Бефар., 14:03, 20.10

лучше лучший - Порошенко, чем безобидный клоун...

Адказаць
+16 +
Клоунов не надо !, 15:00, 20.10

Александр !
Клоун у нас уже был -Януковощ ( на зоне погоняло "ХАМ")!
Нам клоунов и шутов не нужно !
Порошенко - на второй срок президентства !

Адказаць
-2 +
Oleg S., 16:38, 21.10

Тільки клоун і шут може нагородити міністра оборони після вибухів боєприпасів на чотирьох складах.

Адказаць
+21 +
сож, 13:45, 20.10

П,Парашэнка мне падабаецца таксама - ен блізкі да народу, а для Украіны зрабіў дужа многа!
Конча, хочацца каб Украіна выйшла хутчэй з-пад Ардыньска-Маскоўскай "Советской Системы" Дзярж.Укладу, бо "Беларусь" седня - у бязвыходнам становішчы!..
Але, ў супрацьстаяньні з О'рдай Маскоўскай - галоўнае - цярпеньне й труд!..

Адказаць
+23 +
Тодар, 13:48, 20.10

А я веру ў Украінскі народ.

Адказаць
-5 +
Зелено не молодо, 13:53, 20.10

Нормальны пацан всех помирит и зашутит.

Адказаць
-10 +
kiSS, 13:53, 20.10

Просто человек. Который не живет за счет других. Очень порядочный. Не как вы все уроды.

Адказаць
+4 +
kiSS, 14:01, 20.10

главное - не крыса, как лукашенко.

Адказаць
+32 +
Бефар., 14:08, 20.10

Сравнивайте - главные соперники и фавориты Тимошенко и другие ни разу не были в АТО (на фронте) , не вложили ни гривны в армию и смотрят в рот путину и кремлю... Порошенко вложил миллионы своих денег в армию и много раз был в АТО... И это не все факты в пользу Порошенко... Украинцы это оценят и сделают правильный выбор.

Адказаць
-9 +
Oleg S., 17:29, 20.10

Порошенко не вложив,а разом із Гонтарєвою рекордною інфляцією заліз до кожного українця в карман і вивів награбоване в офшори.

Адказаць
+4 +
Київ, 17:56, 20.10

Вы в этом участвовали , сами видели и в суд подали ?
Или одна бабка сказала ?

Адказаць
-4 +
Oleg S., 16:25, 21.10

В який суд,Печерно- мармеладний? Так там сидять одні мільйонери,а я не настільки багата людина,щоб користуватися їхніми послугами.

Адказаць
+11 +
Прывітанне, 17:57, 20.10

Вы провокатор и лжец. Вы нагло врете. Списывая все ужасные проблемы Украины за 27 лет на Порошенко. Посмотрите вокруг. Вы совок. Или просто провокатор.

Адказаць
-4 +
Oleg S., 13:33, 21.10

Ваші однодумці останнім часом записали в провокатори і брехуни навіть Вову Парасюка. Не робіть мені такої честі.

Адказаць
-15 +
внимательный, 15:34, 20.10

Уважаю Порошенко, но что-то много за него вписалось здесь. Тролльчатиной попахивает. А Зеленский после двух сезонов "Слуги народа" вполне органично будет смотреться.

Адказаць
-4 +
Oleg S., 13:30, 21.10

За нього вписуються в основному кріпаки кума Стеця, заробляючи на шоколадку.

Адказаць
0 +
), 15:39, 20.10

Дарт Вейдера в президенты

Адказаць
-3 +
Putnik, 11:12, 21.10

Сама личность Зеленского мне очень симпатична и думаю из него получится политик,вот только тот кто стоит за ним......Вызывает сомнение и антипатию...., А вообоще....я вам завидую по хорошему ,братки украинцы, У ВАС ЕСТЬ ВЫБОР!!!! И это гьавное

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны