20 красавiка 2024, Субота, 13:00
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 12
+52 +
сосед, 9:14, 16.11

Как это понимать, если Лукашенко сам лично Петру Порошенко в Гомеле совсем другое обещал?

Адказаць
+42 +
bel, 9:52, 16.11

Это удивляет ещё только Вас и уважаемого мной Порошенко. Нас, белорусов, это давно не удивляет...А Европа озабочена?

Адказаць
+28 +
Й, 10:12, 16.11

О чем холуй питерского гопника, который врет как дышит, вообще может обещать?

Лучше бы уважаемый президент уважаемой европейской страны вообще не марался встречей с этим существом, которого давно ждут на встречу Чаушеску, Каддафи и Хусейн.

Адказаць
+22 +
Makhno, 9:16, 16.11

Армения и Казахстан тоже против резолюции Украины.
Азербайджана в списке против нет.

Адказаць
+76 +
нелегитимный , 9:19, 16.11

Беларуский народ ничего общего с диктатором не имеет.

Адказаць
+46 +
Volodymyr , 9:38, 16.11

Ми розуміємо що голосувала не Білорусь, а Білоруссія. Так і розділяємо це. Але, хотілось би сказати більше відносно "белоруский народ ничего общего..." Тут напевно треба просто звинувачивати рік 1994? Народ Білорусі тоді свій вибір зробив свідомо, а тепер старається від нього відсторонитися. Але нажаль є поняття колективної відповідальності. А ще нікого не дивує поведінка пост "революційної" Вірменії на чолі з народним прем'єром? Стільки "демократичних реформ" провели вже успішно, а голосують синхронно з РФ.

Адказаць
+28 +
Київ, 10:04, 16.11

Судячи "по справах" , Вірменії ще далеко до демократії , їх стримує Орда , і стримуватися й надалі.
Отже , я чекаю від Вірменії руху до цивілізації, а Ви ?

Адказаць
+19 +
Volodymyr , 10:44, 16.11

Проаналізуємо факти. Революція відбувається досить м'яко. Кремль мовчить і не реагує не дивлячись на російські військаві бази на території Вірменії (Згадуємо Севастополь і Крим). Про це вам говорить?... Мені говорить про те що зміна влади в даному випадку їх не лякає. Потім новий народний зустрічається з путіним і досить тепло спілкується. "Демократичні реформи" ідуть швидко ( якщо вірити ЗМІ), а результат в ООН такий який є. Реформи потрібні не косметичні (для ЗМІ), а системні, такі, як в свій час провела Польша (без війни), чи такі, як проводить зараз Україна (під час війни). Косметичні - швидкі, але не приносять результат. Системні - проводяться довго (15-30 років) але дієві.

Адказаць
0 +
Минчук, 11:16, 16.11

И не Китай и не Армения и не Казахстан)))))

Адказаць
+71 +
налог на жизнь, 9:19, 16.11

Беларусь сама сплошь и рядом нарушает права человека,тут народ как быдло для власти.Поэтому не удивлен!

Адказаць
+26 +
ВВ, 10:25, 16.11

Армения в отличии от Украины пока не выбрала иной путь будет загнивать в тесном содружестве диктаторов-самодуров

Адказаць
+18 +
Галина, 11:38, 16.11

Вот эта фраза - "...раздувание проблем, которых в реальности нет в обществе и государстве», очень характерна для белорусских чиновников. Они вообще нигде не видят и не хотят видеть проблем - ни в обществе ни в государстве!! Такая у них "принципиальная позиция"!!!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны