28 сакавiка 2024, Чацвер, 13:12
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 4
+42 +
Уга Чэ, 12:34, 20.06

Антон Герашчанка - разумны, дасьведчаны чалавек. Было цікава пачуць яго кропку зору на актуальныя пытаньні. Цяжка не пагадзіцца з ім. Дзякую за артыкул!

Адказаць
+23 +
ЯГОР, 12:55, 20.06

Калі ведаць, што ў Беларусі прарасейскі рэжым, то не складана здагадацца, што яны будуць выручаць сваіх крамлёўскіх гаспадароў. А тым болей, што Лукашэнка вялікі майстра па абыходу санкцыяў. Гэта не адзін год ён рэпетыруя на самой Расеі!
Трапна аўтар адпусціў не мала слоў аб крамлёўскай прапагандзе па ўсёй Еўропе. Нават казалася б незалежныя ТВ Еўранавіны (па-руску) прыкметна працягваюць вяшчаць з заметнай любоўю да Расеі. Раней ужо пісалася, што нічога з гэтым не папішаш, бо Расея добра фінансуе гэты канал.

Адказаць
+32 +
Поставчанин, 13:12, 20.06

Беларуси должен быть выдвинут ультиматум, или она полностью меняет свой курс, сближается с Западом, проводит демократические реформы, или против неё вводятся такие же санкции как и в отношении России. Ну а мы ради демократии и свободы немного можем и потерпеть, ведь, как известно, под лежачий камень вода не течёт, надо что то делать. Иначе и наши внуки будут жить при колхозном монархическом феодализме, контролируемом из Кремля.

Адказаць
+35 +
Уехавшая повариха ((, 13:33, 20.06

Россия и следующая в её фарватере моя былая Родина Беларусь стала страной с феодальной формой правления и феодальной экономикой, что характерно для стран, живущих за счет природных ресурсов, либо займов, как у нас. Но понтов у тех, кто во власти, немерено. И ведь в зомбоящике всё отлично! О том же, что Россия при Путине, при сказочных ценах на нефть, скатилась в конец 2-ой сотни к слаборазвитым странам по всем значимым показателям, по ЦТ не расскажут! Как-то так про эти вот санкции!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны