29 сакавiка 2024, Пятніца, 2:49
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 7
+41 +
Ник, 20:17, 8.06

Так Денис настоящий Герой и его брат герой, как его дед и брат деда (которого расстреляли в Курапатах). Храбрые люди!!!
Хватит запугивать активистов.
Проводите работу с Дзимой-чистильщиком за сталиным, и всеми кто поддерживает режим.
Кабак на костях захотели. На месте массового расстрела людей и каждая беларуская семья пострадала

Адказаць
+26 +
nik, 21:16, 8.06

никак не могу сообразить ,что это за люди в спортивных костюмах ,кроссовках ,джинсах и т.д задерживают Гражданина Беларуси .

Адказаць
+20 +
сож, 22:01, 8.06

Калі ў Праваабарончым Цэнтры "Вясна" ня ведалі пра братоў Урбановічаў, значыць ніхто з Лагойску не апавясьціў пра іхняе затрыманьне і... пасадку ў вязьніцу...
Мроя... Калі б усе мужчыны Краіны "Беларусь" (Літва) былі б такімі ж годнымі ды пачэснымі людзьмі, як Дзяніс Урбановіч і ягоны брат, народ бы даўно б размаўляў на Мове Матчынай і жыў ня горш за Польшчу!

Але аж... 2 гады "тюряги".. "за здзек з дзяржаўнага сімвала"!
Колькі... гадкоў вязьніцы атрымае скора "Самоизбранный" за здзек з нашых сапраўдных, гістарычных сымболяў - БЧБ Павет і Гэрб Пагоня?!!

Адказаць
+6 +
сож, 22:18, 8.06

Мрою... Калі б усе мужчыны былі такімі ж годнымі й пачэснымі, як браты Урбановічы?!..
2 гады... "за издевательство над государственным промосковским прокоммунистическиим символом" - чырвона-зялёную анучу!..
Колькі ж... гадкоў скора атрымае "незаменимосамоизбранный" за ЗЬДЗЕК і ГЛУМ над сапраўднымі, гістарычнымі сымболямі Літвы гістарычнай ("Бела-русь") - за БЧБ Павет і Гэрб Пагоню, зьбітых і кінутых з даху Дома Ураду РБ на землю?!..
З тога ж даху, от так.., .скідвалі на землю некалі фашыстоўскую свастыку!!..

Адказаць
+2 +
Partyzan, 0:36, 9.06

На выходныя падцягнемся, паглядзім на ватных быкоў.

Адказаць
+6 +
, 3:06, 9.06

Денис Урбанович, борется в одиночку. Вот, Вам герой Беларуси.

Адказаць
+7 +
vsLU, 5:10, 9.06

Это красно-зелёное недоразумение, что-ли, "государственный символ"? Тогда и эти гопники - "лица в штатском", без опознавательных знаков и с рожами, не обезображенными интеллектом, являются, значит, "милицией"? Как в кривом зеркале... Страна воспалённого бреда.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны