28 сакавiка 2024, Чацвер, 21:17
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 9
+28 +
боня на парте, 16:02, 12.12

Не дочитала я . Страшно . Шыза там полная , с рождения . А может и вовсе - ну его .... Наполеон во Франции - национальный герой , и этого возведём туда же ? Сходить с ума - так уж всем вместе , всей страной !

Адказаць
+39 +
ГАЛИНА, 16:57, 12.12

МОЖНО ЛЕГКО ПОНЯТЬ РЕАКЦИЮ ЕЁ РОДНЫХ КОГДА ОНИ ВИДЯТ КАК ВСЕМИ ТОЛЬКО ВОЗМОЖНЫМИ СПОСОБАМИ ОТМАЗЫВАЮТ ПРЕСТУПНИКА ОТ СПРАВЕДЛИВОГО НАКАЗАНИЯ ЗА ИМ СОДЕЯННОЕ

Адказаць
+8 +
Бефар., 20:44, 12.12

и я не дочитал, но по другой причине - противно... И само убийство, и сам убийца, и то, как расследуют, и версии окончания этого дела, и даже сама жертва...

Адказаць
+58 +
Вывод, 16:59, 12.12

Больная страна, больные люди. Граница, забор и полная дизинтеграция.

Адказаць
0 +
as, 9:45, 13.12

забор и полная дизинтеграция.
=======================
+ дезинфекция не помешала бы.
И эти мерзопакостные ТВ-каналы отключить...

Адказаць
+19 +
СВЕТКА, 17:02, 12.12

Справа ў тым, што яшчэ па савецкай традыцыі ўсе псіхіатрычныя камісіі кіруюцца ўладай! Часцей праз органы КДБ у Беларусі і ФСБ у Расеі! Таму яны і не маюць даверу народа, што працуюць "пад заказ"! Каб не быць пустасловам прывяду такі прыкдад 5-6 гадовай даўніны! Давялося мне ўдзельнічаць светкай на адным судовым працэсе, дзе майго знаёмага судзілі па вельмі сур'ёзнаму артыкулу КК РБ. Чаму падсуднага не было на трохдзённых паседжаннях суда мне не адказаў нават суддзя! Бо з яго слоў апынулася, што я не маю права задаваць пытанні суду. І толькі калі пракурор зачытаў матэрылы следства, мне стала зразумела, што падсуднаму "прыпісваюць" псіхзахворванне! Аб якім я нават не мог падумаць за 10 год знаёмства! Толькі тое,па чым рабілася заключэнне псіхкамісіі адвяргала характарыстыка з месца працы! Тое што першыя палічылі за трызненне, у другіх гэта апынулася ганаровай праўдай! А я толькі ўпэўніўся ў прадажнасці псіхкамісій і адсутнасці правасуддзя ў краіне! На жаль мне невядомы лёс асуджанага!

Адказаць
+16 +
YOGRIK, 19:39, 12.12

Страна оправдывает убийцу!!!I Опробовано в РБ!

Адказаць
+19 +
***, 20:25, 12.12

99% отмажут. "Наполеон" в РФ один, а таких аспиранток в провинциях пруд пруди.Не станут бояре из за холопов друг друга топить - пожурят малость и отпустят потихоньку, когда страсти улягутся.

Адказаць
+2 +
Чечен, 8:46, 13.12

Этот наполеон капля в море. Он сидит в каждом русском. За время двух войн в Чечении даже по официальным данным было убито порядка 40000 детей. В росии ни одного громкого протеста не было. Они все хором вставали с колен. Так что вы хотите от одного яркого психа и огромной в 140 миллионов палаты? Они там все такие.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны