18 красавiка 2024, Чацвер, 20:08
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 32
+71 +
ФРОНТАВЕЦ, 8:36, 24.04

З народзінамі- 75- годдзем Зянона Станіслававіча Пазьняка! Сапраўднага і вернага сына сваёй Айчыны! З яго імя трэба связаць перамогу беларусаў над КПБ і савецкай уладай! І толькі вучань і вялікі паклоннік Гітлера і Сталіна прымусіў гэтага дзеяча пакінуць сваю Айчыну! Шкада і нам за тое, што ён не з намі. З ім нам было б зараз значна лягчэй змагацца з антыбеларускай і антынароднай і антыканстытуцыйнай хунтай! Якая надоўга захапіла і не аддае ўладу! І папракаць у тым, што Пазьняк зараз не з намі, мы не маем права. Бо чалавечаскае жыццё- яго жыццё, даражэй! А беларусы не здолелі б яго абараніць, як не абаранілі і іншых загінулых палітыкаў!
Таму Зянону здароўя! І доўгіх год жыцця! Шкада, што беларусы да канца не выкарысталі патэнцыял гэтага разумнага і таленавітага беларускага палітыка і дзеяча!

Адказаць
+49 +
Heimat, 9:14, 24.04

Зенон Станиславович, Вам, дорогой наш человек, желаем долгой-долгой жизни, чтоб вернулись в Беларусь после падение диктатуры. Родина Вас не забыла, и ждет. Здоровья и всех благ Вам и Вашей семье.

Адказаць
+28 +
пенсионерка, 9:58, 24.04

Голосовала за Вас , Зенон Станиславович. Жаль , что так всё сложилось.
Крепкого Вам здоровья и долгих лет жизни !

Адказаць
+18 +
Й, 12:55, 24.04

100 lat!!!

Прочитал, и понял - вот у кого отец на самом деле на фронте погиб! Сипатая пачвара ляпнуло про это, так как он завидовал Пазняку даже в этом!!! Самому то лукавому гордиться нечем было совсем и ни в чем!

Адказаць
+15 +
Беларускі сьвет, 12:59, 24.04

Віншуем славутага сына беларускага народу, спадара Зянона Пазьняка, з народзінамі і юбілеем! Жадаем Зянону Станіслававічу ўсяго самага найлепшага, ў тым ліку добрага здароўя, плённай працы, актыўнасьці, крэатыўнасьці, аптымізму і выдатнага настрою! А так-сама між тым чааем на радзіме ў Беларусі! Няхай гэта будзе знакам на шляху да вольнай, незалежнай, беларускай Беларусі. З народзінамі! Жыве Беларусь!

Адказаць
+56 +
111, 8:46, 24.04

З Днем Народжання!

Адказаць
+56 +
swe, 8:48, 24.04

Вiншую!

Адказаць
+81 +
Стары i нягеглы., 9:07, 24.04

Поздравляю, Зенон!
Полёта душе твоей и Здоровья телу!
Мы победим сипатую навалу!

Адказаць
+45 +
Алесь, 9:11, 24.04

А 25летназад не паслухали паздняка

Адказаць
+26 +
v, 9:36, 24.04

... и не защитили. Да, гражданская война - это страшно. Но 25 лет под ярмом диктатуры - это лучше?

Адказаць
+45 +
Янка, 9:12, 24.04

Наш Зянон! Дзякуй Богу, што у нас есць Зянон! З народзiнамi! Наперад!!!

Адказаць
+31 +
Комсомолец, 9:17, 24.04

Искренне поздравляю верного и достойного сына своего народа. Здоровья, удачи, всего самого доброго. Очень сожалею, что не поддерживал четверть века назад, уж очень пугающей была идея белорусизации (расширения употребления белорусского языка в повседневной жизни), хотя очень нравятся белорусские поэты и писатели, часто цитирую, забыть эту красоту нельзя, впрочем, как и русские великие произведения. Возможно, в другой стране жили бы, без такого количества холуев и откровенных негодяев на должностях руководителей

Адказаць
+42 +
Жыхар РБ, 9:21, 24.04

Якую вялікую памылку зрабілі беларусы, не аддаўшы галасы за Зянона Пазьняка! Пабаяліся засілля беларускасьці? Лічу, што прапановы З.Пазьняка былі вельмі сучаснымі. І жылі б ужо зусім у другой дзяржаве. І ня трэба было б збіраць подпісы за навучанне на роднай мове, за стварэнне беларускамоўнай вышэйшай навучальнай установы, за даплаты беларускамоўным настаўнікам, за выкананне хуткаснага рэжыму і г.д. Вы ж паглядзіце на наглую ...ожу гэтага нелюдзя, так называемага, прэзідэнта? Натуральны фашыст. Як можна было за гэгу тупа...ыласць галасаваць? Вельмі, вельмі жаль! А Зянону Станіслававічу зычу здароў'я і доўгіх гадоў жыцця! Вельмі хочыцца каб гэты таленавіты сапраўдны БЕЛАРУС спатрэбіўся ў БЕЛАРУСІ!!

Адказаць
+35 +
Гриша, 9:31, 24.04

Мой отец был за Поздняка. За него и БНФ, и за БЧБ флаг с Пагоней и я. И это же прививаю и своим детям школьникам.

Адказаць
+29 +
Dziakuiu!Vinshuiu!, 9:34, 24.04

z narodzinami!Зенон Станиславович,спасибо за вашу волю,любовь к Родине,бескомпромисность,преданность народу!Долгих лет Вам!God bless You!

Адказаць
+29 +
ы, 9:59, 24.04

Віншую Спадара Пазьняка! Здароўя і моцнага духу!

Адказаць
+26 +
депутат, 9:59, 24.04

Лепель вiншуе Зянона Станiслававiча з народзiнамi.Галоунае --- здароуя.Уся краiна чакае,Вас,на дапамогу ад д*ябла,вар*ята i здраднiка.I даруйце нам за нашi памылкi.

Адказаць
+19 +
Піньчук, 10:06, 24.04

Віншуем зь Пінску!!! Многія Леты, Зянон Станіслававіч!!!

Адказаць
+22 +
Algerd, 10:09, 24.04

Вiншую Зянон Станiслававiч . Вы мой презiдент.

Адказаць
+27 +
антитусовщик, 10:14, 24.04

В далёком 1994 году голосовал за З.Пазьняка, после больше не ходил ни на какие имитации "выборов" и лжереферендумы. И сейчас бы проголосовал за ВАС Зенон Станиславович. З днём народзiнау!

Адказаць
+24 +
Бефар., 10:23, 24.04

А ведь могли бы мы жить сейчас по-людски, если бы не те же 75% совкового большинства, как в Украине, которое выбрало в 94-м плеш и соответствующую жизнь...- плюнули на Беларусь и повелись на фальшивые обещания "запущу все заводы" ... Запустил.

Адказаць
+21 +
Булавецкі, 10:25, 24.04

Годнаму Беларусу - годнай долі!
Жыве Беларусь!

Адказаць
+18 +
белорусы, 10:31, 24.04

Живите долго, Зенон!

Адказаць
+17 +
депутат, 10:38, 24.04

Обратите все внимание: как искренне поздравляют Великого сына белорусского народа все белорусы.А теперь вопрос: почему таких искренних поздравлений нет ежегодно 30 августа?

Адказаць
+13 +
Й, 13:00, 24.04

А бесноватый от народа получает одни проклятия видимо. Потому и выглядит старше Зенона, хотя по календарю на 10 лет его моложе.
И я не удивлюсь, если вусатая пачвара скоро сгинет , а Зенон еще будет нашим президентом.

Адказаць
+20 +
AN_ANATOLIY, 10:44, 24.04

З народзінамі Зянон Станіслававіч ! Нашы мары и надзеi абавязкова здеiсьняца, але шлях да перапогi ящэ будзе доугi и тяжкi. Нашым папярэдникам у 1795, 1830, 1863 i у 1918 было яще тяжэi, чым нам. У iх была мара, але нi было ужо надзе i час быу супраць iх, а зараз абставiны гуляюць супраць маскалеу. Жыве Беларусь !

Адказаць
+20 +
ІВАЦЭВІЧЫ, 11:12, 24.04

З 75-годдзем З.Пазьняка! Здароўя! Доўгіх гадоў жыцця! І каб паспелі яшчэ пажыць у вольнай, незалежнай Айчыне!
Калі б не тая фатальная стратэгічная памылка беларусаў на першых прэзідэнтскіх выбарах у Беларусі, то мы ўжо даўно жылі б у той краіне, аб якой зараз толькі марым! Эканамічнае развіццё было б не ніжэй прыбалтыйскіх краін! І самае галоўнае не пісала б зараз большасць беларусаў на навязаным ім рускім! І называлі б нас не белоруссами, а беларусамі! А Айчына наша была б Беларусь, а не Белоруссия!

Адказаць
+16 +
knut, 11:39, 24.04

Искренные поздравления юбиляру! Никто не может знать,как бы случилось,если бы..Приобретенный опыт борьбы, обучение современного поколения,исправление допущенных ошибок ,обязательно изменят нашу страну.

Адказаць
+4 +
сож, 18:35, 24.04

Восень 1995. Тата, які прайшоў Гітлераўскі і Сталінскія "лагеря", плакаў па разгону Парлямэнту, а 24 с'нежня тата памер...
Мая цетка 20 год (старэйш.сястра маці) -фельдчар загінула ў 1942 г. дзесьці пад Плешчаніцамі (пад час з'нішчэн'ня Хатыні) разам з родай.цеткай 25 год, за сувязь з партызанамі. Як забілі іх немцы невядома. Магілаў няма.
Мой дзед (бацька таты) 53 глд і яшчэ 20 чалавек расстраляныя паліцаямі пад Парычамі Гомельск."обл." ўвесну 1943 ў пяшчаным кар'еры за сувязь з партызанамі. Магілы няма..

Мая бабка, атрымаўшы ў эвакуацыі вестку а гібелі дачкі, ўпала і месяц не гаварыла, затым захварэла на тыфус, як і наша маці 12 год. Бабуля да канца жыцьця не адыйшла ад сьмерці св.старэйшай дачкі Соні...
Прабабка Катажына Секежэцка (са старой польскай шляхты) згубіла старэйшую ўнучку Соню і малодшую дачку, таксама Соню...
Мой другі дзед - дайшоў да Бэрліна з ордэнам Перамогі.
----------------
"Лукавый" бяз адвалокі мусіць быць пазбаўлены улады будзь-якімі (любыми) сродкамі!

Адказаць
+3 +
сож, 19:58, 24.04

Віншаван'не З.Пазьняку з Днем народзінаў!
Сто Вам гадоў на карысьць Радзімы!

Памылілася ні восень, а вясна, калі Сіпатая ..... дала загад па-бандыцку разагнаць депутатаў Парлямэнту, абраных народам! От тады Сіпаты паказала, што народ, які абраў - для аматара.. "порядка" Гітлера
нішто! Тады ж і трэба было с'кідаць "аматара Гітлера" з пасады!!!!

Адказаць
+3 +
Алёна, 20:46, 24.04

А мне стыдно признаться, но до этой статьи я только слышала это имя. Но ничего не знала про этого Человека. Надеюсь, что сможет вернуться на Родину.
Поздравляю Вас с Днем Рождения! Здоровья и скорейшего возвращения!

Адказаць
+4 +
ludmila, 10:13, 25.04

Будзьце здаровы Зянон Станислававич на доугая жыцце! Шаноуны Чалавек и Вялики Беларус !

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны