29 сакавiка 2024, Пятніца, 1:03
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 13
+108 +
Жыве Беларусь!, 11:17, 20.06

Нина Богинская противопоставила величие ничтожеству, благородство подлости, верность борьбе со злом - продажным шкурам в манатках.

Адказаць
+109 +
Люба, 11:21, 20.06

Гераіня наша, вельмі смелая жанчына!

Адказаць
+39 +
Менск, 11:32, 20.06

Як раз летась, не памятаю даты мы прыехалі з прыяцелькай у Курапаты а другой палове дня і стаялі з' Н.Багінскай і ўжо пад вечар хацелі сыходзіць І тут пад'ехала аўто з капітанам і другім -рангам ніжэй, відавочна "на Обед в ресторацию Поедем-Поедим", мо' думалі - ўсе разыйшліся, а нас засталася трое.
Капітан, ня выходзячы з аўто - з намі... "провёл беседу о ценностях "СССР", а потым выйшаў, бо Н.Багінская стала перад аўто з БЧБ штандарам, не даючы міліцыянтам праехаць "в ресторацію"...
Мацюгнуўшыся ("не дали пООбедать"), капітан выйшаў з аўто і на капоце стаў "составлять прОтОкОл" на Ніну Багінскую", працадзіўшы скрозь зубы (мо' думаў - мы ні чулі): "Я тебя сейчас придушу этой палкой!"...

Адказаць
+83 +
Валер Барташ, 11:38, 20.06

Нина Богинская - символ свободолюбивой Беларуси. Лукашисткая власть со своими прикормленными сторожевыми псами , холуями- прикорытниками и поджавшим хвост челядью всего лишь фон, подчёркивающий благородство этой достойной дочери белорусского народа! Честь Вам и Слава, дорогая Нина Богинская !

Адказаць
+51 +
сож, 12:04, 20.06

Шаноўнай Ніне Багінскай - найвышэйшая павага!
А безгаловым, адкормленым ў агульным с'віным карыце халуям, як сьлед, лайдакам - ганьба ж несканечная!
Ско'ты гатовыя "служить" кому заўгодна абы бясплатна кармілі ды абы не працаваць!
Але "С'віны Шлях" дакладна апісаў М.Статкевіч!

Адказаць
+37 +
Абрек, 13:33, 20.06

Вот она Герой нашего времени .
А мы на Хартии умничаем,ерничаем, опусы пишем, а если каждый взрослый белорус десятую часть сделал, что делает эта хрупкая женщина, я думаю этой власти давно уже не было и таких мусоров тоже.

Адказаць
+40 +
Змагар, 12:32, 20.06

Восхищаюсь Вами Нина. Нам всем мужчинам должно быть стыдно за то, что она выходит протестовать против этой колхозной кодлы вместо нас. Смелость и мужество этой женщины поражает. Видел её на акции в 2017-году рядом. Сказал ей "спасибо" и мне стало стыдно за себя, за её чистый и проникновенный взгляд. Мы все прячемся, убегаем от шунявок, а она стоит. Ей не страшно, потому что за ней правда и справедливость. Она за всех нас выходит. Эта женщина наша совесть, которую мы давно потеряли и не протестуем, закрывшись за свои бытовые личные проблемы. Еще раз спасибо Вам Нина. Низкий поклон от всех нас.

Адказаць
+25 +
Сойка-Пересмешница, 12:32, 20.06

На задержании Багинской в 2016 не видел ни одной фото, ктобы за нее вступился. Власть тогда это крутила по всем ТВ. И флаг на камеру переломили. А комментарии да, всегда одобрительные.

Адказаць
+19 +
сож, 12:51, 20.06

Шаноўнай Ніне Багінскай - найвышэйшая павага!
А безгаловым, адкормленым ў агульным с'віным карыце халуям, як сьлед, лайдакам - ганьба ж несканечная!
Ско'ты гатовыя "служить" кому заўгодна абы бясплатна жараць і не працаваць!
Але "С'віны Шлях" дакладна апісаў М.Статкевіч!

Адказаць
+23 +
6086, 13:31, 20.06

Хотелось бы , чтобы все эти полицаи передохли.
Не дают житья белорусскому народу. Люди срываются с родных мест, берут в охапку детей, продают квартиры и уезжают.

Адказаць
+29 +
МАРЫЛЯ, 13:51, 20.06

Ніна Багінская- гэта гонар Беларусі! Я ўпэўнена, што яна з бел-чырвона-белым сцягам войдзе ў падручнікі па гісторыі. У той журботны яе раздзел, дзе будзе гаварыцца пра жыццё беларусаў пры дыктатуры!
Ганебна тое, што нацыянальны бел-чырвона-белы сцяг Беларусі дыктатар зняславіў і зрабіў яго пугачом для сваіх слуг! Гэта сорамна каму сказаць, што за нацыянальны сцяг краіны, які мае 100-гадовую гісторыю існавання ў Беларусі людзей штрафуюць, арыштоўваюць, судзяць! Чаму гэтаму "небеларусу" пры ўладзе, наш сцяг такі нянавісны і страшны!?
А як прыйдзе лагічная ўлада, то Ніне Багінскай павінна будзе прысуджана званне Героя Беларусі! Якое яна заслужыла!
А пакуль жадаю ёй добрага здароўя, каб мы дажылі яшчэ да светлага будучага- вольнай дэмакратычнай Айчыны!

Адказаць
+15 +
Лоркавздорка, 16:58, 20.06

Какая женщина!

Адказаць
+2 +
Vasily, 0:12, 21.06

УСЕ ГЭТА ДОБРА.Я ТАКСАМА ПЕНСІЯНЕР І УДЗЕЛЬНІЧАЮ У МЕРАПРЫЕМСТВАХ АПАЗЫЦЫІ, ТРОХІ ДАПАМАГАЮ ГРАШЫМА.. А ДЗЕ НАША МОЛАДЗЬ І Т.З.МУЖЧЫНЫ??

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны