25 красавiка 2024, Чацвер, 9:59
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 13
+3 +
сваяк, 15:17, 17.08

Малайца, Зяленскі! Не дае спуску ботакснаму фюрэру Масковіі.
Прыгожынскім ботам Зяленскі не падабаецца, бо Путлер баіцца непадкупнага прэзідэнта Украіны, у якога няма ліпецкай фабрыкі "Рашэн", і ён не крадзе з бюджэту.

Адказаць
-4 +
абы што, 16:20, 17.08

У агародзе бузіна, а ў Кіеве дзядзька...
А дзядзька кажа што няма пра што казаць. Адзін сорам з такога прэЗЕдзента.

Адказаць
-3 +
сваяк, 16:59, 17.08

За такія пасты шкаляра вам не заплоцяць😜.
Можа гэта вы прыбіральні бруднымі словамі размалёвываеце?
Сэнс дужа падобны🚾.

Адказаць
+1 +
Вопрос, 21:37, 17.08

"Сваяк" !
Почему до сих пор не "сидят" свинарчуки , трухановы , добкины, медведчуки и другие януковцы ???????
Спросите у т.н. нынешнего президента с "новым лицом" ?
Где "посадки", о которых Зе-команды так распиналась перед выборами ?
Зачем было так врать ?

Адказаць
+14 +
Хтось, 15:56, 17.08

Про який поєдинок мова? Досі гра йде в одні ворота. Регіоналів-зрадників реабілітують, на Порошенка женуть обидва: що путін, що Зеленський...

Адказаць
+1 +
мммм, 16:18, 17.08

Регіоналів-зрадників реабілітують,

----
какие реабилитации??? если ваши "чесные патриотичные суды" несмогли никого посадить

извините у "патриота" Пети с кумомп прокурором 5 лет нехватило чтоб посадить Ефремова...
в конце 2017 года некий Клюев выграл суд в ЕСПЧ о снятиии санкий.. ( санкции изза процедуры возможно сняли или 2018 или 2019 году) .
так работали патриоты??

п.с. может всему вина Венская встреча 2014 года.. еще кандидата в президенты Порошенка с Фирташем ( да да тем которого США возможно на десяток лет в тюрьму посадят). где договорились : никого не трогаем, но народу пыль в глаза пускаем....

пофакту один Ефремов был в Сизо 5 лет.. дело недошло до приговога... остальные успешно скрылись за границей.... а коекто и в партиию Пети вступил)


Адказаць
-5 +
Украинец , 15:57, 17.08

Браво, Свояк! С удовольствием читаю Ваши комментарии!

Адказаць
-13 +
сваяк, 16:12, 17.08

Дзякуй, братка!
Я Парашэнку раскусіў адразу пасля выбараў. Той яшчэ фрукт.
Не можа сумленны чалавек служыць супрацьлеглым уладным кланам. А ён змог, і быў на высокіх пасадах у троз прэзідэнтаў!
А яшчэ прымудрыўся стаць міліардзерам$!
Дваедушны, хітры суб'ект.
Скора вылезуць на паверхню ўсе яго дзеянні. Ён быстра скіне патрыятычную спадніцу і запяе разам з Медведчуком-пуціным.

Адказаць
+2 +
asdfgh, 17:39, 17.08

А,. Вы, ему уже пошили другую спадницу и ноты приготовили? Откуда такая пророческая уверенность?
Действующий тоже кстати не чурается миллиардов или Вы не в курсе? И к действующему "вопросов" уже накопилось больше, чем к Порошенко (рос каналы при бывшем даже не заикались, а тут, глядишь, на подходе мантра- "один народ" (иначе к чему каналы рус. яз.?)
Если,. Вы, не в курсе- "Вначале было слово..."

Адказаць
-7 +
Адам, 16:10, 17.08

Малайца, Зяленскі? За тое, што двойчы тэлефанаваў Путлеру ды прыніжана прасіў паўплываць на "той бок"? На самога сябе? А можа, сепары таму і расперазаліся, што ведалі, што ніякага адпору не атрымаюць, бо прэзідэнт Зяленскі загадаў вайскоўцам ні ў якім разе не адкрываць агонь? Сваяк, паўтарыце вашы словы сваякам тых чатырох украінскіх хлопцаў

Адказаць
-8 +
сваяк, 16:42, 17.08

Не трэба злаваць пані прапаршчык🤪!
Вам не пазайдросціш у такой бруднай працы шакаладнага троліка😉

Адказаць
+1 +
TRIANGLE JUSTICE, 19:05, 17.08

> Новый указ Зеленского позволяет выдавать
> паспорта в ускоренном порядке иностранцам
> и лицам без гражданства, которые воевали на
> украинском фронте на стороне Киева или
> подверглись политическим преследованиям у себя на родине.

Владимир, это очень больной вопрос. И это решит то, что не было сделано за последние пять лет президентстсва, несмотря на множество слов о патриотизме и братстве.

Адказаць
+11 +
444, 20:48, 17.08

Какая к черту игра? В одни ворота!
"Я очень прошу президента Путина...!"
Тьфу, игрок! Жалкий клоун!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны