28 сакавiка 2024, Чацвер, 13:07
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 6
+28 +
Адам, 15:06, 23.08

я - за закрыццё Астравецкай АЭС. Распачаць збор подпісаў- і неадкладна!

Адказаць
+17 +
сваяк, 15:10, 23.08

Яшчэ раз паспрабуем выбрацца ў дыктатарскай краіне?
А можа цяпер нешта змянілась і мы пераможам лідкіны махлярствы?
Я веру Алегавічу, ён зноў павядзе нас да перамогі !

Адказаць
+14 +
qwert, 15:42, 23.08

Нечего пробовать, надо делать! И достаточно одного пункта, не допустить любыми средствами участие в выборах несменяемого. И выдвигаться можно и от трудовых коллективов. И времени осталось очень мало....

Адказаць
+5 +
Дозер, 17:01, 23.08

Вернём гражданам право выбора!

Адказаць
+9 +
мир.и.война., 17:17, 23.08

1.Участие только в период АГИТАЦИИ - до дня голосования! (все аппозиционные кандидаты снимают свою кандидатуру) !!!
2. Всю свою энергию каждый день направляйте на борьбу с режимом ( кто как может - по возможности бойкот и саботаж всего, это форма политической и экономической борьбы, предполагает полное или частичное прекращение отношений с диктатурой).
3.Не ищите лидеров - будьте самостоятельными, и самоорганизованными, поддерживайте друг друга!!!
4.В день выборов быть всем готовым выйти на площади своих городов !!!
5.Не ставьте свои подписи на избирательных участках, чтобы не было явки избирателей и вброса поддельных бюллетеней.
Хартийцы, это людям надо объяснять!
ДОБРУ БЫТЬ ! (ВЕРАС).

Адказаць
+5 +
КАЗІМІР, 18:24, 23.08

Трэба падрыхтаваць шэраг пытанняў, якія датычацца злачынстваў з боку вертыкалі ўлады і ЦВК на участковых выбарчых камісіях і вывясці на размову Ярмошыну! Рабіць гэта трэба аператыўна, каб не было ад апошняй адказу, што яны не паспеюць змяніць правілы гульні, таму на гэты раз будзе, як і было!
Бо на ўчастках не павінны сядзець штатныя каміссі, якія ўжо маюць вялікі вопыт удзелу ў злачынствах! І не патрэбныя прапорцыі ад партый, бо ізноў абмануць! Падастаюць з сундукоў столькі партый, каб хапіла іх паціснуць прадстаўнікоў ад апазыцыі!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны