24 красавiка 2024, Серада, 16:19
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 14
+57 +
цетка, 14:23, 27.08

Уяўляю сабе толі... несканечны мазаічны брэд... у выглядзе славеснага мыту, шо будзе ліцца сіпатым, голасам... з "экрана БТ", ў сувязі з прыздам вядомага палітыка ЗША і па ягонаму ад'езду...
ад "жэстачайшэ... НенаклОняемО-НесменяемОгО" Невука Кахознага!

Адказаць
+29 +
Кемлівы Барсук, 14:23, 27.08

Ва ўмовах санкцый Расея не зможа асвойваць новыя скважыны і не зможа адкрываць новыя радовішчы нафты. Засвойваць здабычу нафты эканамічна выгадна і тэхналагічна даступна ёй будзе толькі на старых разведанных радовішчах. Іх запас скончыцца дастаткова хутка. Праз гадоў 10 нафты Расеі будзе хапаць толькі на унутранныя патрэбы, а пра экспарт прыйдзецца забыць. Таксама як і пра падтрымку таннай нафтай Лука-эканомікі. Вусаты, відаць, разумее, што яму трэба шукць новыя крыніцы пастаўкі для сябе, а дакладней для нафтапераапрацоўкі і хімпрама. Магчыма, праз нейкі час, Беларусь зможа экспартаваць нафтапрадукты назад у Расею. Таму варта пачаць усталёўваць нармальныя стасункі з Захадам і вядучай нафтаздабываючай краінай - ЗША. Вось што я мяркую пра візыт Болтана.

Адказаць
+75 +
Стратегически верно, 14:33, 27.08

США правильно мыслят стратегически и помогают Беларуси избавиться от российско-путинской зависимости. Сначала избавимся от российской зависимости ,а потом избавимся и от предателя Лукашенко. Вот такая вот многоходовочка. Лукашенко скоро конец. Жыве Беларусь!

Адказаць
+88 +
сваяк, 14:26, 27.08

Не трэба чакаць нейкіх змен пасля візіту Болтана.
Чкловец атрымае падставу шантажаваць крамлёўскага фюрэра, каб атрымаць грошы.
Толькі самі беларусы могуць нешта змяніць, бо амерыканцы гуляюць сваю гульню.

Адказаць
+46 +
Наклоняйся Лука!, 14:43, 27.08

Путин скоро будет жесточайше наклонять Лукашенко,так как считает его должником и предателем. Лукашенко уже много лет публично опускает Путина,теперь пришёл черёд Лукашенко. А визиту Болтона большинство беларусов естественно рады.

Адказаць
+59 +
!!!, 14:26, 27.08

после визитов иностранных шишек усатый начинает закручивать гайки и душить население налогами, штрафами, ценами

Адказаць
+42 +
млын, 14:35, 27.08

Мяркую - адказ ("ответ") на візыт Болтана маецца ў артыкуле - «Rzeczpospolita»: Визит Лукашенко в Варшаву не состоится - диктатор отказался от приглашения по причине того, что в Польшу не пригласили Путина"...

Самазванец Ненахіляемы
за ўласныя рахункі ў банках "ОАЭ"
даўно прадаў "Беларусь" (разам з народам)
Керемлю Улуса Маскоўскага...

Адказаць
+19 +
Мотя, 14:37, 27.08

Везёт предложения по противодействию поглощения
Подавление агентуры,превентивные мероприятия,финансовая сторона...личные гарантии после ухода от власти С выборами не связано.
Ну со второй то попытки в социализм не вляпаемся?.

Адказаць
+49 +
сергей , 14:47, 27.08

визит болтона- это заигрывание с усатым шизоидом у него еще более возрастет нарцисизм/самолюбование/ - правильнее было бы если с ним вообще прнекратили общаться а лучше сделать все возможное чтобы отсранить самозванца ор власти

Адказаць
+35 +
Виктор Бартош Гродно, 15:27, 27.08

Ну если он приедет то пусть встретится лично с радой БНК и лидерами оппозиции.А то лука же будет его встречать... К кому он едет?....

Адказаць
+27 +
NERO, 16:15, 27.08

Да, у Болтона он еще денег не клянчил...

Адказаць
+55 +
Сергей, 16:54, 27.08

кто бы не приезжал толку ноль. Пока народ не поймет что он хозяин.пора вставать с коленей.

Адказаць
+17 +
Ja-pan, 19:23, 27.08

Лукашенко играет в дружбу с США на грани фола от Китая и России...

Адказаць
+4 +
nik, 18:33, 28.08

Смена нелегитимной антинародной оккупационной власти в Беларуси в первую очередь задача самих белорусов. Под лежачий камень вода не течет.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны