19 красавiка 2024, Пятніца, 13:58
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі

Когда уйдет Путин

14

Затолкать революцию обратно в бутылку стабильности уже невозможно.

Каментары 14
+38 +
Танюша, 9:09, 6.08

Когда уйдет Путин? Так вот существует ряд предсказаний об уходе Путина и его банды, но я этому не веру. Да и вообще ведь для меня лично куда важнее то, когда сгинет Лукашенко.

Адказаць
+2 +
Юрась, 10:48, 6.08

Лу - пу = О!

Адказаць
+31 +
или, 11:24, 6.08

аглы исчезнет в течении месяца, после того как вынесут путина, если скоропостижное чудо произойдёт раньше выноса путина, то белорусам придётся помимо свержения вновь назначенного прокремлядского диктатора отстаивать ещё и независимость от рашки.

Адказаць
+49 +
Долой Луку, 9:29, 6.08

Похоже на начало революции.🤔😊

Адказаць
+28 +
ЯСЬ, 9:51, 6.08

Пуцін з той катэгорыі дыктатараў, якія самі не зыходзяць, а якіх трэба "зыходзіць"! Маглі зыйсці яго папярэднікі: Ельцын, Гарбачоў! Таму, што за імі не было сур'ёзных злачынстваў перад народам. А за сёняшнім дыктатарам цягнецца цэлы шлейф злачынстваў! Пачынаецца гэты шлейф яшчэ з Піцера:-карупцыя, і магчымы крымінал;знішчэнне чачэнскага народа і ахвяры расейцаў, з-за прынцыпаў крамля. Узарваныя дамы з ахвярамі людзей ў Валгадоне. Развязванне войнаў з 2-х баковымі ахвярамі з Грузіей, Украінай з парушэннямі мноства міжнародных актаў і дагавораў! Стварэнне незаконных бандфарміраванняў для правядзення міжнародных тэрактаў і войнаў! І нарэшце выкарыстанне прэзідэнтскіх паўнамоцтваў, для нажывы ў асабіста вялізных маштабах, якая завецца карупцыя!!!
Вось таму ён сам і не зыйдзе! Каб не распачаўся над ім суд!

Адказаць
+18 +
КАЗІМІР, 11:15, 6.08

"ЯСЬ"! Ваш станоўчы каментар трэба папоўніць яшчэ адным сур'ёзным абвінавачваннем рускага фюрэра! А гэта фашызм! Бо там прысутнічае захоп тэрыторый ваенным шляхом! Абхазія, П.Асеція, Крым, Данбас! Ён спрабаваў, яксьці зусім не ўдала, прыкрывацца шахцёрамі, трактарыстамі, рэфярэндумамі, каб паказаць што гэта быў не ваенны шлях! Але тое яго прыкрыццё было на тым жа ўзроўні, калі ён апраўдваўся, што гэта не яны збілі "Боінг"! Альбо гэта не яго падлюгі з зоркамі херояў Расеі атручвалі людзей у Брытаніі! Таму гэтыя злачынствы падпадаюць пад міжнародны трыбунал!

Адказаць
+32 +
путлер капут., 10:17, 6.08

Путлера на помойку.

Адказаць
+18 +
Boom, 10:55, 6.08

За путлером сгинет и мозаика.

Адказаць
+16 +
Кеша, 11:04, 6.08

лу КАПУТ лер,скоро.

Адказаць
+8 +
127, 11:55, 6.08

Чтобы "вернуть доверие граждан", Воры в Законе Государственного Масштаба, должны отдать наворованное, но "такое", как известно, у Воров в Законе не практикуется - у них это считается "за падло".
Выходит гражданское противостояние (пока... не вона) - неизбежно!

Адказаць
+12 +
проворовались, 11:55, 6.08

" Но главное — это полная неспособность нынешней российской власти сделать хоть что-то, что могло бы прекратить кризис и вернуть себе доверие граждан."
-----------------------------------------
Как-то даже нелепо говорить о "возвращении доверия". В гнилой рашистской империи никогда не было и не может быть в принципе доверия между населением и властью. Остервенелый до истерики крымнашизм никакого доверия не иллюстрирует. Вороватое население ни в коем случае не будет доверять кремлёвским государственным ворам. Как может доверять вор вору.

Адказаць
+3 +
сказочный, 12:53, 6.08

Точно можно предсказать лишь одно,и то на ближайший к выборам в МГД(уму) месяц,ну и немного после!Все эти субботы не будут теперь просто банальными выходными для главного виновника этих протестов!Все знают как его зовут!))Бойся Вова,бойся,ну и запасасайся памперсами!Еще никому не удавалось победить свой народ!..

Адказаць
+2 +
Кнехт, 19:00, 6.08

Нельга Пуціну сыходзіць, рана яшчэ. Трэба, каб давёў Расію да ручкі, да распаду.
Тварыць гісторыю, дык тварыць!

Адказаць
0 +
РБ, 20:05, 11.08

Ну, если надеятся, что потушат пожары и уберут пуйло шаманы, то могу точно сказать, что уйдёт крысёныш в день своих пышных похорон. При уровне медицины для этих слуг народа, спецклиник, с современным оборудованием, случится это очень не скоро.(((

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны