16 красавiка 2024, aўторак, 10:07
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 7
-4 +
ПАРАМОН, 13:41, 22.01

Нягледзячы на тое, што Пуцін прызнаўся, што замест "Настамнет" ён сказаў, што гэта арганізаваная Расеяй аперацыя, па так званаму вызваленню Крыма! Але ж відаць не ўсе ў Расеі чулі, што Пуцін, нарэшце, "разкалоўся" ! Дзесьці за тыдзень назад на тэлеканале "АРТІВАЙ" знаходзіўся дзярждумавец з камітэта абароны Антон ...(Выбачайце, але з прозвішчам баюся памыліцца). Але гэта і не важна! Бо гэты думавец на пытанне вядучай Катрыкадзэ пра Крым, Той паўтарыў тую ж першапачатковую казку Пуціна пра мясцовых жыхароў, якія праводзілі аперацыю па аннексіі паўвострава! Атрымліваецца, што фюрэр перастаў хлусіць па гэтай тэме, а вось думаўцы, на ўзроўні сур'ёзнага камітэта працягваюць несці свету ўсё тую ж "чушэнцыю"!

Адказаць
+3 +
КАМРАД, 13:49, 22.01

Однозначно, Крым и Донбас, - это Украина. Вопрос только времени и принятия соответствующих политических решений, для их возвращения. А тем временем, Украина недолжна стоять на месте, а развиваться по всем направлениям, показывать пример и задавать положительный тон своим соседям. Успехов всему украинскому народу!

Адказаць
-5 +
12, 14:55, 22.01

ВЛАД, 14:17, 22.01
----------------------------
Там Януковіч перад захопам Крыму пасадзіў "командирами" тых, каго "приказал Путин" - расейцы загадзя рыхтаваліся да захопу.
Як, бы ў "Беларусі", як у Крыме ні выйшла і пацьверджаньне тому - апошнія "назначения Лукашенко военными командирами РБ - выходцев с РФ"...

Адказаць
-5 +
На жаль, 15:28, 22.01

При всём уважении к Рефату Чубарову, он , как мудрый человек, должен понимать , что при нынешней власти про Крым забудут, у "новых" есть свои задачи и они их выполняют по предписанию.
Крым , конечно же - це Україна , але з цим питанням не до Зеленського звертатися, на превеликий жаль.
Крим ми , безумовно , повернемо коли у Мордорі загине скажений собака. ... раніше ???? ....нема кому повертати.

Адказаць
-8 +
Oĺeg S., 15:57, 22.01

Як не має кому , а генераліимус Гелетей , а власник Севастопольського судноремонтного заводу ?

Адказаць
+3 +
русский, 15:42, 22.01

Так вроде как уже вернули?

Адказаць
-2 +
Не так трохи, 16:43, 22.01

па-рюски "вернули" - значит "отжали", "оккупировали".
А, тут мова йде про те як Крим ПОВЕРТАТИ татарам і українцям.
Кримські Татари дуже добре розуміють українську мову , а ось для ординців українська немов китайська, а ще слов'янами себе звуть.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны