23 красавiка 2024, aўторак, 18:33
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 4
+2 +
ghj, 15:11, 29.01

За чарку со шкваркой продаем будущее целой страны. Будущее наших детей , внуков. Молча. А некоторые - с удовольствием, угождая и холуйствуя.
Не очень умное , недоброе и несправедливое государство залезло всюду, куда только могло и везде намутило.
.Из женщин, занимающихся детьми, домом, сделали тунеядок, вместо того, чтобы, наоборот, дать матерям возможность быть рядом с детьми хотя бы до 12-14 лет - дети сами себя не досмотрят и мораль себе не привьют и ответственности не научатся. На школу надеяться .........?!!!!!???? Там внутреннюю свободу точно не найдешь.

Адказаць
+2 +
Танюша для "ghj", 16:04, 29.01

"Из женщин, занимающихся детьми, домом, сделали тунеядок..." А численность тунеядцев до сих пор тайна за семью печатями.

Адказаць
+6 +
Жанна, 15:13, 29.01

"У цяжкіх умовах выжывае той, хто ўнутрана свабодны і здольны на добры ўчынак, хто думае пра будучыню свайго роду і лічыць сябе адказным за яе."

Абсалютна згодна з гэтым. Некалькi разоý y cваiм жыццi мне прыйшлося пачынаць усё з нуля з-за нежадання йсцi на кампрамiс з уладай i зрабiць нешта дрэннае людзям. Адказалася ад кар' еры i не разбагацела, калi была магчымасць. Пражыла нялёгкае, але вельмi цiкавае жыццё, у тым чыну за межамi краiны, якому зайздросцяць тыя, хто некалi жадаý знiшчыць мяне. Я не аб чым не шкадую i дзецям сваiм наказала нiколi i не пры якiх выпадкаý не iсцi супраць сумлення.
Я с такiм задавальненнем пiшу на нашай роднай мове. Гэта такая асалода адчуваць сябе беларускай, а не нейкай часткай савецкага рускамоýнага насельнiцтва.

Адказаць
+1 +
ь, 21:07, 29.01

Не дай Бог в этой стране родиться.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны