20 красавiка 2024, Субота, 18:27
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 12
+34 +
Biathlete, 21:48, 14.08

Молодцы.

Адказаць
+31 +
ДОЛОЙ ЛУКУ, 21:49, 14.08

Молодцы!!!

Адказаць
+39 +
Наталья, 22:01, 14.08

А Могилёв сцыкуны! Поднимайтесь заводы! Могилевхимволокно, Лифтовый, Кроноспан и другие! Неужели вам нравится жить рабами? Проснитесь!

Адказаць
0 +
Игорь Дымков, 8:01, 15.08

А Борисов? Жаль.

Адказаць
+38 +
kronon, 22:01, 14.08

Я - адзiн з 300 рэпрэсаваных гарадзенцау, якiх захоплiвалi невядомыя бандыцкiя фармiраваннi у цэнтры Гароднi увечары 9.08.2020. Наскоквалi па 8 чалавек на аднаго хапалi за рукi ногi ды цягнулi у бусы. Чорная форма у балаклавах без апазнавальных знакау. Нас прывезлi у будынак Гродзенскага адзялення РАУС на вул. Даватара, адтуль усiх павезлi у гарадзенскую турму. Мянты на плошчы адсутнiчалi, мiтынгу не было, сабралося каля 100-200 чал. Таму хапалi усiх прахожых. Са мной сядзелi у камеры 2 хлопцы па 18 год, што iшлi у кавярню, аднаго забралi у спальным раене Дзевятоука - вывеу дзiця пагуляць. Пацягнулi на вачах у жонкi i дзiценка. Прывалаклi моцна збiтую кабету 50 год. Яе бiлi у бусе нагамi па галаве. "Вiна" яе у тым што хацела схадзiць у кавярню у цэнтры горада. Яе мiлiцаi 1,5 гадзiны трымалi наручнiках. Гэта звычайны Ф-А-Ш-Ы-З-М! Са мной у камеры сядзеу назiральнiк за аднаго з выбарчых участкау у Гароднi! Толькi СТРАЙК! Стаяць да канца пакуль не счэзне з Беларускай зямлi фашыст - вусаты

Адказаць
0 +
VIKA, 0:23, 15.08

Все ответят за всё!!! Гродненцы - мы - сила!!!

Адказаць
+25 +
Баба Зоня, 22:13, 14.08

KRONON, 22:01, 14.08
Паважаны, Вы усё сказалi. Ад сябе магу толькi дадаць: не будзе спакою катам нашага народа. Хутка мы гэта пабачым. Жыве Беларусь!

Адказаць
+21 +
fenix, 22:36, 14.08

Какие разговоры с мэрами и с другими. Только отставка . Посмотрите на издевательства в тюрмах. На этих садистов. Их в город нельзя выпускать. Опасно.Только судить на пожизненно. А чем вы люди. Только требование о выпуска из тюрем всех задержанных включая Статкевича, Бабарико, Тихановского и др. Ни каких разговоров - переговоров.

Адказаць
0 +
Vika, 0:25, 15.08

Как сегодня требовали гроднены - новый мэр!!!

Адказаць
0 +
Помойный кот 🐈, 0:27, 15.08

Требование номер один- отставка луки.
Не выполнение требования- продолжение забастовки до отставки фашиста.

Адказаць
+21 +
Миша, 22:36, 14.08

Долой Великого Подонка Лукашенко и его погано- бешеную свору!!!!

Адказаць
0 +
Илля, 1:57, 15.08

Страйк трэба ладзиць да таго часу пакуль не адбудзецца инагурацыя Святланы Циханоускай. Яшчэ вельми важна зразумець што аклимаушысь ад микраинсульту лукашэску пачау ладзиць контррэвалюцыю тобиш цягнуць час неяк залагодзиць митынгоуцау и страйкоуцау зрабиу паказную отепель пасля актау тэррору
Паважаныя митынгоуцы и страйкоуцы Не дайце сябе падмануць

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны