28 сакавiка 2024, Чацвер, 13:30
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 3
+4 +
Белоруска, 12:51, 29.09

Такое не только в гродненских дворах,такое везде.Те же слова,те же мысли.

Адказаць
+4 +
kronon, 13:07, 29.09

Землякi-гарадзенцы! Пачвара фюрэр 3% рукамi сваiх службовых сабак з АМАП, МУС, КДБ ператварыу Гародню у суцэльнае гета! Цэнтральныя плошчы перагароджаныя турнiкетамi. Па выходных людзi замест гуляць па горадзе вымушаны хавацца па хатах, бо азвярэлыя вырадкi з АМАПу могуць схапiць кожнага проста з вулiцы ды потым асудзiць за нiбыта удзел у акцыi пратэсту! Мiрныя шэсцi ды дэманстрацыi якiя так прыгожа праходзiлi у Гароднi да 23.08.2020 - разганяюцца раз'юшанымi карнiкамi! Там дзе раней гулялi сем'i з малымi дзецьмi ходзяць гестапауцы у змрочных мундзiрах! Нi у якiм разе не можам паддавацца ды апусцiць рукi! Бо гэтыя фашысты ужо распачынаюць ездзiць па хатах з вобшукамi! Разам дабiваем фашыстоускую пачвару! Няхай кожны робiць хто што можа: вывешвае стужкi, сцягi, выходзiць з прафсаюзау, ладзiць страйкi, ходзiць на шэсцi, ня плоцiць камуналку! Мэтадау супрацiву шмат, мэта адна - пазбыцца фюрэра 3% разам са зграяй здзiчэлых карнiкау!

Адказаць
+1 +
AndRay, 17:38, 29.09

Эти фашисты ещё припомнят нападение на невинных людей под старым мостом в Гродно. Время - около 18:40 - 19:00, 10 августа, как раз во время дождя. Безумная атака на молодых людей в кафе "Панорама". Один парень при избиении потерял сознание, разбили щеку, вызывали ему скорую. Мужчину в возрасте, который стоял рядом с подъездом и закрыл собой молодого парня, избивали втроем, причём били дубинками по пальцам руки, которой он держался за металлический навес. Ни у кого не было никакой символики, никто не выкрикивал никаких лозунгов. Это было просто тотальное запугивание. Ну и что думаете, мы испугались? Нет, только стали вас ненавидеть ещё больше.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны