24 красавiка 2024, Серада, 16:24
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 8
+58 +
Дед, 20:47, 27.01

Нельзя замалчивать. Необходимо давать правдивую информацию о том, что происходит в Беларуси людям всего мира. Только тогда мы сможем преодолеть ложь фашистской лукашенковской мафии.
Благодарю Светлану Тихановскую за ее выступления и озвучивание правды о том, что действительно происходит в Беларуси!
Беларусь должна жить прекрасно!
Беларусь будет жить!

Адказаць
+50 +
ў, 20:51, 27.01

улічваючы маштаб рэпрэсій над людзьмі, гаворка ідзе ня толькі пра пагрозу бясьпецы Беларусі, але і ўсяго рэгіёну. - Ф. Вячорка ............--- Пагрозу першай на сабе адчулі гр. Рассеі , як удар АМАПаўца жанчыне ў жывот на пратэсце ў Піцяры і шмат затрыманых , з пагрозамі да пратэстоўцаў з боку афіцыёзу і вядучых ТБ РФ . Улада РФ у Крамлі ўсё робіць адзін у адзін , як каты пад кіраваннем варьята лукі ! Дурны прыклад заразны , вось такі вынік , Рассея стала небяспечнай і таксічнай для сваіх жыхароў і рэгіёну , скапаваў вопыт лукасекаў . Пуцін і лука рыхтуюцца да вайны з ЕЗ , таму гэтым варьятам сама лепшае - эканамічныя санкцыі зараз ! Таксама патрэбна матэрыяльная падтрымка С.Ціханоўскай і яе паплечнікаў для падрыхтоўкі апошняй вясны ўзурпатару луке !

Адказаць
-32 +
Дед2, 22:55, 27.01

Вучыла дыпламатау катлеты гатаваць

Адказаць
+5 +
Мінак, 4:12, 28.01

Паважаны ДЕД2! Вы ,на маю ,стаміліся сахорам бульбу капаць. Сучасны палітык- гэта не тоў ,хто ўмее хлусіць ,атачаць сябе каханага аховай і палохаць грамадзян сваей краіны замежнай пагрозай . Сучасны палітык- гэта той, хто валодае здаровага сэнсу, паслядоўны у сваіх рашэннях і валодае смеласць здзяйсняць свае учынкі на карысьць сваей краіны Усімі гэтымі уласцівасьцямі валодае Прэзідэнт Святлана Ціханоўскі І яшчэ, у дадатак да гэтага, добра гатуе ежу, выхоўвае дваіх дзяцей і любіць свайго мужа

Адказаць
+23 +
ВІТАЎТ, 22:11, 27.01

Еўропа цэніць факт што Ціханоўская выграла выбары у Беларусі супраць узурпатара, яе запрашаюць на розные міжнародные кафэрэнцыі, зборкі. А што Ціханоўская ў палітыцы аматар, без нгіякай практыкі, ясна шкада, але калі ёсьць добрыя дарадчыкі, то яе могуць навучыць. Таксама, жывучы ў Вільні, яна напэўна адчувае пазытыўны ўплыў Еўропы, не Масквы або лукашыстаў. Пакуль што гэта добра.

Адказаць
+29 +
@, 22:18, 27.01

Лукавый фашист фенцик ведёт войну против беларусов и всего беларуского. Санкции нужны самые жесткие и уже вчера. Сотни политзаключенных это благодаря медлительности ЕС

Адказаць
+29 +
голосовал, 22:43, 27.01

Молодец Светлана! Такая грамотная, активная и пунктуальная. Спасибо за активные действия.

Адказаць
+18 +
Лист, 23:34, 27.01

Политиками не рождаются, политиками становяться. Молодец, Светлана! Достойный символ перемен в нашей стране. Не останавливаться в своем развитии как политик. Государственный деятель ведь тоже обязан приносить благо своей стране. Это важно и очень ответственно. Особенно на таком переломном моменте истории, в который вступила Беларусь.
Успехов Вам!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны