28 сакавiка 2024, Чацвер, 22:37
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі

Рэвалюцыю робяць практыкі

8

Кожны можа стаць валанцёрам агульнай перамогі.

Каментары 8
+4 +
сваяк, 10:00, 29.10

Каб перамагчы ў рэвалюцыі трэба браць прыклад з паспяховых.
Каб Ленін , як Калеснікава, круціў сваім ворагам пальцамі сярдэчкі(ці жопкі) , то ніколі б не перамог.

Кветачкамі ворагу і шпацыраваннямі выходных дней немагчыма перамагчы ў рэвалюцыі.

Адказаць
+3 +
BDFY, 11:52, 29.10

Революцию делают практики
==
Самое главное, чтобы плодами революции не воспользовались негодяи....

Адказаць
-4 +
сваяк, 12:07, 29.10

Калі рэвалюцыю робяць нягоднікі, то яна заўсёды бывае паразнай.

Лекі ад нягоднікаў - зменяемасць ўлады і калектыўны незалежны кантроль.

Адказаць
0 +
НашчадакКалiноускага, 10:19, 29.10

Аналог "фефральской революции" мы уже провели!(первую дозу вакцины получили и подействовала она на 97%, а 3% это отмирающий контингент) Теперь пора спасать НАЦИЮ! пора проводить аналог "великого октября" в реалии НОЯБРЬ ДЕЙСТВИЯ ПРИШОЛ!! и история "колит нам второй укол" итогом должно быть успешное вакцинирование и выживание 99%! А оставшийся 1%(из за синеющих пальцев, на свалку истории, ЧЕРЕЗ ГААГСКИЙ ТРЕБУНАЛ!) просто должен уйти... НО МЫ ОБЯЗАНЫ ЕГО "ПРОВЕСТИ" ВСЕМИ СИЛАМИ, КАК БЫ ОНИ НЕ ЦЕПЛЯЛИСЬ СИНЕЮЩИМИ ПАЛЬЦАМИ
ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ!!!🤍❤🤍 👊❤✌

Адказаць
-11 +
сваяк, 10:19, 29.10

Мяне турбуе агульная захопленасць Ціханоўскай, якая мае паразную пазіцыю барацьбы з маскоўскім рэжымам лукашэнак.
Яе рэлігійная пазіцыя падстаўлення другой шчакі пад удар, веры ў Пуціна, санкцыі Захада і перамовы з хворым на галаву Лукашэнкам не проста здзіўляе, а нават пужае.
Прабачце, але дзяўчынка праста дурная, ці атруеная агентурным акружэннем.

Адказаць
+6 +
Адзiнства, 10:48, 29.10

Ня згодны. Нагадаю, як Цiханоуская яшчэ у мiнулым годзе заклiкала да усеагульнага страйка. Народ амаль што год хiстауся, а цяпер нарэшце зразумеу. I дарэчы Цiханоуская не адна, там каманда, якая, я спадзяюся, не дасць ёй сысьцi "не у той бок".

Адказаць
-6 +
сваяк, 11:37, 29.10

Пацікаўцесь яе свяжэйшым інтэрв'ю Венідзіктаву на газпромаўскім ЭХО.
Дзяўчынка яўная бавоўніца, з паразнымі поглядамі на будучыню.

Адказаць
+4 +
масть, 11:06, 29.10

Режим сейчас в такой стадии, что достаточно не помогать ему и он сам загнётся. Это в силах каждому - не помогать и не поддерживать то, что уже уходит в прошлое. Ничем.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны