28 сакавiка 2024, Чацвер, 13:41
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 20
+22 +
салют, 8:51, 25.03

Слава Беларускай Народнай Рэспубоіцы!!! - з нашым сапраўдным прэзідэнтам Івонкай Сурвілай.

Адказаць
+38 +
пук, 9:01, 25.03

Івонка Старшыня Рады, а не прэзідэнт.
У Беларусі няма прэзідэнта і хай ўжо не будзе ніколі.

Адказаць
+9 +
Алеся, 11:12, 25.03

Так, толькi Парляменцкая Рэспублiка з старшынёй па 2срока ( мах па 4г.)

Адказаць
+13 +
БНР, 11:11, 25.03

Cлава Беларусi, Cлава Украiне, Жыве Беларусь, Жыве Украiна!!!!

Адказаць
+54 +
1111111, 8:53, 25.03

Са святам, дарагiя Беларусы!
((( Жыве Беларусь!!!!!!

Адказаць
+16 +
😎, 9:20, 25.03

«На прускага ката
За вёску і хату!» —
Кліч помсты народнай заве.
Ідуць у атаку лясныя салдаты,
Грукочуць гранаты,
Грымяць аўтаматы:
— Жыве Беларусь!

Адказаць
+49 +
за зянона, 8:59, 25.03

Са святам, дарагія суайчыннікі !
Жыве Беларусь !
Смерць русскім акупантам !

Адказаць
+30 +
😎, 9:22, 25.03

Жыве Беларусь! Жыве вечна!

Адказаць
+34 +
Гражина , 9:08, 25.03

Віншую цябе, мой народзе! Ты ёсьць. У мяне. Я ёсьць. Для цябе. Гэта галоўнае.

Адказаць
+32 +
snhg, 9:40, 25.03

Сення усіх беларусаў - са святам!!!

Таксама хачу нагадаць, что з кожным днем мы таксама набліжаемся да адной з вызначальных падзей у жыцці нашай незалежнай краіны - выгнання таракана. Кожны беларус павінен быць гатовы да гэтага дня!

Адказаць
+21 +
перавага, 9:58, 25.03

Прусак - пуцінскае лайно. Выганім рускіх пуцінскіх кныроў і прусак забяжыць у клетку.

Адказаць
+23 +
Leif Eriksson, 10:09, 25.03

Интересная статья о политической истории Беларуси...!
Несомненно, еще одна страница должна быть написана для свободы и освобождения страны...

Адказаць
+19 +
змагар, 10:17, 25.03

СА СЬВЯТАМ !!!!!

Адказаць
+20 +
Марта, 10:24, 25.03

Вiншую са святам сябры, усiх кто прагне да волi у сваей краiне😉

Адказаць
+15 +
угу, 10:35, 25.03

Prabačcie, nie 103-ja,a 104-ja uhodki.Sa s'viatam! Žyvie Bielarus'!

Адказаць
+8 +
Кулмык, 11:05, 25.03

Минскэнрго три человека уволено . Сварщик, инженер, слесарасаь. За пост нет войне. Зато новый отдел будет по идеологии.

Адказаць
+10 +
Леанiд, 11:15, 25.03

Сердечна вiншую Старшыню Рады БНР I.Cypвiлу, усix сапраудных беларусау. Жыве Беларусь Жыве Вечна!!!! Беларусь будзе вольнай!!! ГАНЬБА ворагам i здраднiкам.

Адказаць
+9 +
михаил, 11:28, 25.03

Сябры!!! Со святом и 104 годовщиной со дня народження БНР. Жыла, жыве и будзiць вечно жить Беларусь!!!. Кстати, безмозглый крапивник и холуй России вместе со своей камарильей не забыли ли, что 2022 год в Беларуси объявлен годом исторической памяти и главное какие праздничные мероприятия ими запланированы для празднования 104 годовщины БНР.

Адказаць
+8 +
Світлана, Київ, 12:32, 25.03

День Воли! Сябри, рідненькі! Щірі вітання з Украіїни!
Ми є разом! Разом подолаємо усю нечість!

Адказаць
+3 +
Мiхась, 19:35, 25.03

Калi аб БНР, сьвятой для Беларуса Справе, мы будзем думаць i пiсаць не па-беларуску, значыцца мы здраднIкi перад айцамi БНР.
Бо наша мова, наша культура, наша гiсторыя - гэта наша зброя.
"Народ, якi мае такую слауную гiсторыю нiколi не прападзе!"
Язэп Лесiк.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны