19 красавiка 2024, Пятніца, 7:12
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 9
+50 +
СПРАВЯДЛІВАСЦЬ, 18:05, 8.03

Па чым можна ўбачыць, што той забойца не бандыт, а ваеннаслужачы! Што ён перад тым, як стрэліць паказаў свой ваенны білет, дзе напісана, што ён капітан УС РБ! Капітаны і іншыя званні не ходзяць у чорнай бандыцкай форме без апазавальных знакаў! Няўжо да гэтай прастой ісціны не дайшлі тыя ***, якія называюць сябе суддзямі ! Альбо ў беларускіх судах дзейнічаюць судзебныя бязмежжа і безпраўе! Толькі справядлівы народны суд можа ўсталеваць у краіне законнасць у судах! Але для гэтага трэба пакараць усіх прадажных суддзей, пачынаючы з Вярхоўнага!

Адказаць
+51 +
правосудие?!, 18:25, 8.03

Решение Верховного Карательного Органа очевидно - Шутов сам виновен в том, что его застрелил государственный бандит под покровительством предателя Беларуси лукашенко.

Мои соболезнования родственникам. Фарс и цирк, а не суд.

Жыве Беларусь.

Адказаць
+44 +
Иван, 18:48, 8.03

Анастасия! Спасибо. Бессомненно, истина на вашей ( и нашей, Беларуси) стороне. И... Не останавливаясь, идём до конца. Справедливость непременно должна восторжествовать! Да будет так!

Адказаць
+31 +
ПРАВАСУДДЗЕ, 19:12, 8.03

Не прыпыняемся і ідзем да канца,калі давядзецца, то трапім і да Гаагі !

Адказаць
+7 +
вася, 20:25, 8.03

в рб нет законов, обязательно обращение в международные инстанции. я думаю даже лучше было обращаться сразу, минуя белорусский цирк.

Адказаць
+20 +
kronon, 21:17, 8.03

Дело в том что 9-11 августа на усиление гОМОНовцам и милицаям были выдвинуты военнослужащие армейского спецназа. Применение вооруженных сил в мирное время для подавления мирных протестов - военное преступление! Военный преступник Фенцик со-товарищи должны понести заслуженное наказание!

Адказаць
+11 +
Иван, 22:10, 8.03

Не удивлюсь если окажется, что военные были пьяными в момент убийства.

Адказаць
0 +
Укроп, 8:51, 9.03

В суде правды не найдёте. Анастасия, убийца известен, вы знаете, что делать.

Адказаць
+2 +
История Беларуси, 12:17, 9.03

Ни один пострадавший человек или его семья от рук лукашенковского омона и приказа лукашенко убийцы не будет забыта беларуским народом,мы должны знать все списки пострадавших насильственным образом от террориста лукашенко!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны