29 сакавiка 2024, Пятніца, 2:26
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 18
+107 +
Мих, 8:49, 19.09

ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ !!!!!!!

Адказаць
+86 +
Skimo , 9:25, 19.09

<<ВЕЧНА ЖЫВЕ >>

Адказаць
+110 +
YES YES BIDEN !!!, 8:58, 19.09

Са святам сапраудныя беларускiя велiкалiтвiны!!!!!

Прыйдзе час калi гэта вялiкае свята стане штогадовым на афiцыйным дзяржауным узроунi нашай еурапейскай Беларусi!!!!

Жыве Беларусь! Жыве вечна!!!

Адказаць
+91 +
, 9:09, 19.09

Ганаруся быць Беларусам!

Адказаць
+74 +
дядя Вова пенсионер, 9:36, 19.09

Наезжать на древний символ "Погоня" (как это делает сегодняшняя правящая группировка) - это самый настоящий Талибан в центре Европы. Даже как оккупационный режим.
Историки, которые поддерживают и оправдывают такой "наезд", должны быть лишены своих научных степеней и должностей. И осуждены как пособники анти-белорусских сил.
Работники "правоохранительной" системы, осуждающие граждан Беларуси за белорусские символы, попадают под Уголовный кодекс.

Адказаць
+5 +
azhbeta, 13:10, 19.09

Полностью согласна с вами. Жыве Беларусь!!!

Адказаць
+63 +
укро, 9:46, 19.09

Жыве Літва-Беларусь!

Адказаць
+67 +
An_dj, 9:49, 19.09

С праздником страна!!!.Уже как больше года у меня дома висит наш БЧБ флаг. Сегодня ещё и на даче вывешу с Погоней

Адказаць
+63 +
432, 9:59, 19.09

Са святам!

Адказаць
+57 +
Бефар., 10:13, 19.09

Лукашызм згіне - нашы святыні будуць жыць вечна !

Адказаць
+55 +
Мама, 10:13, 19.09

Кахаю вас усiх, шаноуныя Беларусы!
Са святам!!!

Адказаць
+50 +
закон, 10:34, 19.09

Яки пригожы Наш стяг и герб ,
только ябатьки- манкурты,
как дикие папуасы Новой Гвинеи могут молиться на качан капусты нарисованый художником в прошлом веке.

Адказаць
+48 +
Grisha, 10:36, 19.09

Очень мне нравится и герб и флаг, которые заставляют гордиться меня тем, что я беларус, а не сборная солянка в совковой стране!

Адказаць
+50 +
Yanka, 10:38, 19.09

Это наше родное, мы беларусы, мы нация и это наши символы!!!
Жыве Беларусь!!!

Адказаць
+16 +
Егер, 11:55, 19.09

Беларускi Нацыянальны сцяг i герб - сапраудная каштоунасць, гонар i гiстапычная спадчына нашае краiны!!!
Не дарэмна - крамлеуска - ардынская секта i яе халуйская лукашызауская хунта - палохаецца гэтых сiмбалеу, як сатана - крыжа i ладана!!!
Жыве вечна свабодная Беларусь!!!
Слава яе героям!!!

Адказаць
+16 +
sabre, 12:00, 19.09

Национальный флаг и герб - это символы свободы и независимости.

Адказаць
+8 +
Иван, 13:47, 19.09

Вiншую усiх сапраудных беларусау са святам! Белы колер нашага сцяга сiмвалiзуе Свабоду i Незалежнасць, а чырвоны колер - кроу, якая была пралiта у барацьбе за гэту Свабоду. Вершнік на кані гэта абаронца нашай краіны ад ворагаў і акупантаў. Як хутка Нашы нацыянальныя сымбалі герб і сьцяг зноў стануць дзяржаўнымі залежыць толькі ад нас. Адзіны шлях для нас - агульнанацыянальная забастоўка.
Жыве Беларусь!

Адказаць
+4 +
ВІТАЎТ, 16:31, 19.09

Старадаўнай літоўскай пагоні ні спыніць, не стрымаць. Лукашэнка прабаваў, расейскія цары прабавлі, усе прагралі. Жыве Беларусь!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны