19 красавiка 2024, Пятніца, 19:59
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 25
-55 +
олігархі, 23:27, 17.01

Два алігархі ў спарцы здзейснілі злачынства.
Кум Медведчук і кум Парашэнка павінны адказаць за свае злачынствы разам.

Адказаць
+18 +
Кембрык, 0:06, 18.01

Не накідвай гаўно на вентылятар. Сабакі брэшуць - вецер носіць. Злачынствы Пораху прыпістваюць па загаду Зелі, а дакладей Каламойшы. Мяркую, што зялёныя гопнікі абасруцца як і папярэднія разы.

Адказаць
+8 +
Ukraine, 0:26, 18.01

Як шкода, що таким як ви не доводиться відповідати за бездумне патякання на теми, в яких ви є цілковитим невігласом, а також за розкидання безпідставними звинуваченнями.

Адказаць
+17 +
OLEG S, 7:54, 18.01

Боляче і сумно дивитися як за майже 3 роки "керування" цих клоунів зруйнували все те що ми відбудували після Януковича .

Адказаць
+8 +
Нина Эмм, 9:01, 18.01

Вся Банкова сьогодні, ця клоака зрадників і агентів Кремля, оточена, ні, не поліцією чи нацгвардією, а ментівськими пішаками, які захищають режим московського буратіна.
Сподіваюсь, всі гниди, які підтримують Зеленського, не втечуть від відповідальності. Не у всіх них є хатинки за парєбріком, як у пшонок, януковичів-азарових.
Ви лише подивіться, як сьогодні від радості біснуються наші вороги на Московії!

Адказаць
+22 +
OLEG S., 8:14, 18.01

Порох кращий український президент!☝️😌🇺🇦

Адказаць
+8 +
Зе кукла, 9:00, 18.01

Операція фейкова справа, повернення, переляк жаби – справа ратиць гебні.
Навколо зеленого Дуремара одні риги, кремлівські агенти, стукачі.
Його загнали під золоту шконку, насипали кіло коксу, а московська зграя країну кошмарить.
Ми стали заручниками гебні через спецоперацію Буратіно-2019.

Адказаць
+38 +
Укр , 23:39, 17.01

Зе може сміливо стрілятись. Йому це нічим не загрожує - все одно мозок не зачепить)))

Адказаць
+17 +
ЛЕОНIД, 7:58, 18.01

Вірю в Петра Олексійовича а ще дуже дякую всім хто прийшли і вистояли цілий день щоб відстояти право жити в демократичні Україні. Перемога буде за Порошенком.

Адказаць
+2 +
Аразат, 9:03, 18.01

Люська не просто так збігла від Єрмака та зі спікера ТКГ.
У Зеленського готують подвійну капітуляцію – нейтралізацію опозиції та здачу Кремлю українських інтересів по Донбасу.
Арестович зрозумів, що йому після цього не вижити. Упісялась дівка.

Адказаць
+4 +
BDFY, 11:25, 18.01

Аразат, 9:03, 18.01

....Арестович зрозумів, що йому після цього не вижити. Упісялась дівка.
==
Вовремя предать значит предвидеть !

Адказаць
-53 +
на цепь, 23:40, 17.01

Медведчук сидит дома на цепи.
Его не слышно и не видно.
В стране стало чище.
Пора уже и его подельнику Порошенко изолировать от общества.
Свободные преступники развращают население, которое жажлет справедливости и торжества законов.
Преступники должны быть изолированы.

Адказаць
+8 +
Кропля розуму, 0:40, 18.01

А кто преступник? Суд решает кто преступник. Ты ж знаешь сколько раз уже обосрались прокуроришки, назначенные Зелей в обход законных процедур.

Адказаць
+16 +
ТРАКТОР, 8:12, 18.01

Зеля так и не понял что благодаря его дебильным действиям вчера в Украину вернулся седьмой президент Украины.

Адказаць
-62 +
параш, 23:44, 17.01

Почему Порошенко честно на митинге не расскажет, как он совершал преступление вместе с Медведчуком ?
Пусть на митинге вместо гавканья на Зеленского оправдается пред своими поклонниками и титушками.
Пусть побожится турецким томосом, что не совершал преступление, или честно пакается перед народом.

Адказаць
+14 +
Вот откуда ноги, 0:45, 18.01

Вот как вскрылась консервочка. Томас тебе не нравиться? По КГБэной церкви соскучился? Ты берега не попутал? Раз у Московии нет томаса - значит это сектантские приблуды, фарисеи и к христианство используют, только ради денег и власти своей.

Адказаць
+66 +
444, 23:45, 17.01

Увидели, что народ за Пороха, а за Зеленского даже и 10% от тех, что за Пороха, ни за какие деньги не вывести на улицы и стало ссыкотно! )))
Порох, спасай Украину, пока зеленые мрази не сдали ее Путину!

Адказаць
+10 +
Денис, 1:22, 18.01

Арестович уже сбежал!

Адказаць
+6 +
Красная зараза, 3:05, 18.01

Ющенко и Порошенко- два самых нормальных и грамотных президента.

Адказаць
+12 +
киевский, 6:08, 18.01

Насчет торговли с врагами Зеленского также можно садить, сейчас целые составы расейских и белорусских вагонов стоят в Дарнице, вот только зеленский не сделал для Украины и сотой доли того, что сделал Порошенко.

Адказаць
+7 +
ЗЕ-балаган, 8:24, 18.01

Путин провёл во власть вредных Украине, Членограя, Ермака, Офис там такой образовался гадить Украине, не нужные цирки устраиваются.0

Адказаць
+4 +
Щаз тута, 8:59, 18.01

Менти в екіпіруванні заблокували Банкову, стоять у шоломах стіною.
Для застави заблоковані банки.
На Майдані, мені подзвонили, збираються люди.
Зелень виконує завдання Вовки пу, якому хоче подивитись в дупу.
Вороги (Кремль і шобла Зеленського) прагнуть колотнечі в державі.
Пороха не віддамо!

Адказаць
+4 +
Олег, 8:59, 18.01

Відверто кажучи, такого обсерону, як переляк Зеленського від повернення П. Порошенка я не пригадаю навіть у Януковича.
Вовка невиліковно хворий.
Йому не керувати державою, а лікуватись в психушці закритого типу треба.
Ну, не зміг ти, Вова, не зміг. Йди на .... Бо твої ж джеберси тебе і винесуть.

Адказаць
+7 +
Не кум, 9:26, 18.01

Запам'ятайте цю "дебеерівку за викликом", це Тетяна Сап'ян (Хмельницька), колишня ведуча 112 каналу Медведчука. Саме в союзі з Медведчуком і Путіним Зеленський намагається посадити Порошенка.

Адказаць
-8 +
кум, 9:51, 18.01

Медведчук - кум Парашэнкі.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны