19 красавiка 2024, Пятніца, 13:35
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 10
+12 +
точка, 17:35, 6.12

Парашкина контора идёт лесом ,ни копейки врагам!

Адказаць
+10 +
?????, 17:48, 6.12

У этой китайской барахоловки бывает «ажиотаж»?

Адказаць
+25 +
Таки да, 17:53, 6.12

Ну что вы, лучше ведь заплатить в 2 раза дороже в местных магазинах, да? Особенно с нашими зп.

Адказаць
+12 +
Йес оф кос, 19:18, 6.12

Именно, но в общем в 3 раза. Не покупал никогда, но прижала необходимость, искал искал и оказалось там многое и в 3 раза дешевле можно купить. "Патриотических" виз в Польшу и в Литву нет и не предвидится так как благодаря "судам" в глубокой ж. Деваться некуда, а негатив пишут оторванные от жизни в которых еще осталось много зажратости.

Адказаць
0 +
LIBERATOR, 22:40, 6.12

ЙЕС ОФ КОС

Гэта не "зажратость", трэба мець нейкія прынцыпы, нарэшце. "Дзікія ягады" (сапраўдная назва, без маскіроўкі пад варожы Захад) - рашысцкая кантора, і купляючы там тавары вы аплачваеце бомбы, якія ляцяць на галовы ўкраінцаў. Я буду галадаць і грызці апошні сухар, але ў гэтую рашысцкую памыйніцу я не пайду.

Аднак многім беларусам, на жаль, важней нізкая цана, а не "нейкія" там прынцыпы. Таму мы працягваем добраахвотна слухаць расейскія песьні і глядзець расейскія серыялы.

І працягваем упарта пісаць каменты па-расейску. Калі вы думаеце "якая розніца на якой мове?" спытайце украінцаў, яны ўжо адчулі розніцу.

Адказаць
+2 +
Витамин, 1:40, 7.12

Тогда предлагаю отказаться так же и от автомобиля, не ездить на общественном транспорте, ведь топливо сделано из расеянской нефти.... Свет тоже не включайте, ибо львиная доля производится на ГЭС, путем сжигания того самого вражеского газа

Адказаць
0 +
LIBERATOR, 17:20, 7.12

ВИТАМИН

Не мудрагельце і не ператоргвайце. Без сьвятла і хлеба вы не зможаце жыць, а вось без "вайлдбериz" - лёгка.

А аўтамабіля ў мяне і так няма ўжо даўным-даўно. Але на метро транспарце ўсё жа езджу - выдаткі на аўта і жэтончык несупаставімыя. Вы зноў ператоргваеце, пачынаючы блазнаваньне "адмоўцеся ад усяго". Не ад усяго, а ад РАСІЙСКАГА, падкрэсліваю. У першую чаргу. Ну а каментар напісаць па-беларуску наогул нічога не варта. Аднак вы і гэтага не жадаеце рабіць. Тады не дзіўцеся, што расея сюды ўжо па вушы улезла.

Адказаць
+5 +
Алефтина, 19:53, 6.12

я давно заметила, что как иду на рынок в Бобруйске, по пути в пункт Вайлдберриз очередь аховая! Прямо на улице.
Я часто хожу, и она всегда есть!
Я так поняла, что люди предметы косметики и гигиены берут? Ведь на полках дефицит этих позиций!!!

Адказаць
+2 +
марина, 23:57, 6.12

Многие классные вещи там купила,кот. не нашла бы у нас в городе,да и часто в стране.
И мне удобно заказать и всё забрать в одном месте, чем ездить по нескольким магазинам.Тем более у нас маленький городок. Подарки там часто детям покупаю.
Но нужно уметь искать,выбирать,читать отзывы,фильтровать этот сайт. В черную пятницу,конечно,многие обнаглели и,если было 40р, то ставили 240р, типа зачеркивали и со скидкой ставили 60р. Ну,кто лох,тот,наверное,покупал.
Не понимаю негатива,если честно. Берут все одинаково с Китая, но я должна идти к местным ИП? Почему??? Я тоже хочу сэкономить. А там часто дешевле можно найти.

Адказаць
-1 +
LIBERATOR, 17:26, 7.12

Мыла з нямецкіх канцлагераў і сумкі з чалавечай скуры, мусіць, таксама былі недарагімі. Нічога страшнага, людзі проста спрабавалі "зэканоміць", купляючы гэта.

У "вайлдбериz", вядома не прадаюць такога, гэта як аналогія, што вы, спрабуючы зэканоміць, сваім рублём падтрымліваеце бамбаваньні Ўкраіны. Аналагічна "Яндэкс-таксі" і іншае "недарагое" з рашы. А таксама такі "зручны" і "звыклы" рускі "язык".

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны