29 сакавiка 2024, Пятніца, 7:54
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 16
+80 +
Walter, 20:47, 16.05

Зря Озверёнку-младшему язык не отрезали. Ох зря...

Адказаць
+41 +
уерл, 21:55, 16.05

эта жирная и плохо пахнущая .... - азарёныш - будет в скором времени на скамье подсудимых тоненьким фальцетиком петь другие оды, падла!!

ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ!!!

Адказаць
+68 +
Авраам , 20:48, 16.05

Пропагандоны гораздо большее наказание получат чем омон

Адказаць
+68 +
Беларус, 20:52, 16.05

Придурки.
В первый день чего идти то?
Придурки. Всему миру показывают, что идиоты.
Наша всё равно здолеет!

Адказаць
+69 +
Людвиг, 21:12, 16.05

Значит, мешают им белорусскоязычные граждане, ой как мешают.
Я всегда пишу на белорусском заявления, когда приходится обращаться в госучреждения, им это ой как неудобно!

не получится русификация у белорусских фашистов у власти!

Адказаць
+20 +
Кембрык, 22:50, 16.05

Гэта даўно зразумела. Вы думаеце генацыд і этнацыд з боку Расеі прыгатаваны толькі для ўкраінцаў? Дык, вось не, і для нас таксама. І для кожнага народу, куды дацягнецца імперыя. Выразнасць удушэння якойсці нацыі Расеяй найбольшы, як толькі ў народа павышаецца свядомасць. Каліж народ прыгнечаны настолькі, што працэсс распаду культуры і свядомасці адбываецца сам сабой, як, прынамсі, ў нас пры Бульбафюрэры, то і меш выразная агрэсія маскавітаў. Тобок калі з параненай нацыі выцякае кроў свядомасці сама сабой, то і нічога рабіць не трэба, а як толькі хтосць забінтуе рану, ці яна закрываецца, то адразу набягаюць імперцы, каб нанесці яшчэ ран, ці разкалупаць старую.

Адказаць
+26 +
LIBERATOR, 22:59, 16.05

А каментар па-беларуску напісаць ужо не здужалі?

Наогул ні аднаго каментара на артыкул па-беларуску! Высновы рабіце самі...

Першае, што робіць расейскі вораг - знішчае мову нацыі (прыклады: Прыднястроўе, ДыНыРы і іншыя квазі- недадзяржавы). У Беларусі вораг сваёй мэты таксама амаль дасягнуў - УСЁ русіфікаваць. Калі вы апошні раз бачылі шыльду на беларускай мове? А запакоўку, напрыклад? Пакуль засталіся нешматлікія кнігі. Ці надоўга?

Мова нацыі - гэта пытаньне яе выжываньня. Таму так "падгарае" ва ўсякіх там азвяронкаў ды іншах ворагаў Беларусі.

Адказаць
+36 +
Случай., 21:28, 16.05

Не первый случай с книжным магазином. Давайте вспомним убийство Бондаренко. Зйсмон под прикрытием силовиков. Здесь Азаренок под прикрытием силовиков.

Адказаць
+22 +
Vaaadim , 21:59, 16.05

В СССР, да и сейчас, есть хороший лозунг, посвящённый победе над нацистко - фашистскими захватчиками :"никто не забыт, ничто не забыто ". Все его знают и, полагаю, он по прежнему актуален.

Адказаць
+24 +
виктор, 22:15, 16.05

Эти гладкие азаренки - просто недалекие люди . Они до сих пор не почувствовали , что ветер подул уже в другую сторону ! Интересно , а куда они побегут , если вдруг , сразу лопнут две диктатуры !? Разве что - в Северную Корею ?

Адказаць
+20 +
тенеядец, 22:30, 16.05

Всё просто, эти слизняки быстренько начнут переобуваться. Придумывая как их заставляли и шантажировали и запугивали.

Адказаць
+15 +
Vassagin, 23:24, 16.05

Спешу этих У....ОВ разочаровать. Слезливо-сопливые байки про то как их "заставляли, шанажировали и запугивали" не КАНАЮТ. Отвечать за "базар" будут по полной! Но выход и у этой маразоты есть, если сами повесятся на своих же портках. Жыве Беларусь! Слава Украине!

Адказаць
+21 +
Василий, 22:47, 16.05

Кто довел озверенку и ментам что открывается магазин и дал задание гадить?
Правильно ФСБКГБ

Адказаць
+42 +
Юра, 23:01, 16.05

Зам. пред. КХП БНФ Зенона Позняка Юры Беленькi, когда его избитого привезли в сизо встретился там с рашистским оккупантом Жадобиным, который спросил Ю. Беленького: " А чего вы разговариваете на белорусском? Вы что, фашист?" Представляете какие рашистские мрази? Живут на нашей земле, сидят на нашей шее, убивают калечат, грабят да еще имеют наглость обзывать фашистами.
ТОЛЬКО ПОЛНАЯ УТИЛИЗАЦИЯ ОККУПАНТОВ И ИХ ХОЛУЕВ

Адказаць
+7 +
Как цап, 1:24, 17.05

Беларускiя кнiгi, мова, усе беларускае - гэта выйсьце зь сёщняшняй сiтуацыi. Паглядзiце на суседзяў, калi яшчэ не дайшло.

Адказаць
+1 +
321, 11:38, 17.05

Руссо-фашисты продолжают уничтожение всего беларуского.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны