25 красавiка 2024, Чацвер, 15:42
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 7
+13 +
Хтось, 22:54, 13.08

В котрий раз бачу в зарубіжній пресі цю тезу про те, що росія значно перевершує Україну в живій силі. Читаю і згадую про мільйонну Українську армію (зі слів наших полководців) та стотисячне російське угруповання. То де ж правда? Звідки у росії значна перевага в живій силі?

Адказаць
+2 +
P, 23:05, 13.08

В Україні враховують тих хто в воєнкоматах сидять, на кордоні і ......
А воює не так багато.
Зброї не достатньо.
І всетаки .......... маю надію що виженем з України в паРашу орків.

Адказаць
+5 +
1111111, 23:07, 13.08

Сейчас у Украины армия 700 тыс. Это по всей территории страны. Главный момент - маловато тяжёлого вооружения.

Адказаць
+2 +
Для тих хто в танку, 0:07, 14.08

Яке 100 000 угруповання росії? Я ще в травні десь читав, що на той час вже було задіяно 330 000 рил. Зараз це ще більша цифра.Чи ти думаєш, що росія воює тільки тими військами, які пригнала сюди з 24 лютого?) А те що вона безперервно проводить приховану мобілізацію, стягує все нові й нові резерви живої сили й техніки тобі про щось говорить? Армія мобілізованих в нас 700 000 - це не значить, що всі вони один момент готові йти на фронт. Це величезна кількість солдат, яких треба забезпечити всім необхідним, навчити військовій справі, провести військове злагодження і т.д. Тим більше, що значна частина цієї армії нікуди не їхатиме - це гарнізон, який в тому числі зараз прикриває Київ, Чернігів, Суми і т.д. До того ж в нас критично недостатньо бронетехніки та артилерії для такої колосальної кількості солдат. А без підтримки танками, бронетхнікою, артилерією, авіцією ці 700 000 - просто гарматне м'ясо. А ми ж не русня, правда, щоб так бездумно не цінувати життя наших солдатів?

Адказаць
+3 +
Oleg S., 8:06, 14.08

Свідок життя по новому , хочу вам повідомити , що українські військові не збирають вояк по тюрмах , не створюють ЧВК , на відміну від ваших братьєв по разуму .

Адказаць
+10 +
P, 22:58, 13.08

Сегодня несколько коментариев написал.
Может помогут донести тем кому надо то что для победьі над паРашей с орками.
Надо больше вьісокоточного дальнобойного оружия.
Атака по Крьіму и аеродрому в Белорусии - хорошо.
Но помогите с уничтожением не только складов а и ракетньіми уничтожениями танков.
Потому что не здерживать надо орков. А заставить убегать в паРашу, пускай там себе живут в изоляции.
Я благодарен за помощь , извените за недопонимание политики, но нужно уничтожать технику и орки как сказано убегут в паРашу.(смертей не хочу, но если что можете и уничтожить их).

Адказаць
+4 +
вах, 23:20, 13.08

даешь огоньку в котел на западном берегу Днепра !

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны