27 верасня 2024, Пятніца, 7:06
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 39
+83 +
harry, 19:00, 23.09

як толькі пазнаёміўся у пачатку 90-х з Зянонам Станіслававічам у БНФ ад таго часу вельмі паважаю гэтага выбітнага беларускага патрыёта

Адказаць
+56 +
Янка, 20:19, 23.09

Жыве Беларусь! І дзякуй Зянону за працу на карысць Беларушчыны!

Адказаць
0 +
Шабашил в рашке, 23:23, 23.09

"Соратники Зенона Позняка сообщили, что у политика также запланированы встречи с белорусскими добровольцами...." Будет наверное уговаривать калиновцев не нападать на Беларусь, как недавно просил Западных политикав снять санкции с белорусского режима... За што ж нам яму дзякаваць?

Адказаць
+7 +
Трыбунал , 0:11, 24.09

Не з рэжыма, а з эканомікі. А персанальныя санкцыі памножыць. Але нехта вельмі не хоча, каб былі канкрэтныя персанальныя санкцыі. Вунь 110 дэпутатаў лукашысцкіх, што расстрэльныя законы прымалі, і члены іх сямей - да сіх пор не пад санкцыямі, як і канкрэтныя фальсіфікатары выбараў. А іх жа дзясяткі тысяч. Прапагандысты перыядычна фоткі з-за мяжы посцяць. Гэта што такое?!!!
Пазьняк увогуле прапануе стварыць Массад беларускі. Але ўсе зас.салі і не хочуць яго рабіць: усе гэтыя Байполы-Байсолы пры Ціханоўскай.
Ну канешне, у яе ж у офісе былыя лукашысты і мянты. Стануць яны сабе падобных пад трыбунал падводзіць і адлоўліваць за мяжой для абмену, ага....Не, не хочуць, канечне.
Азараў увогуле што творыць - падстаўляе людзей ужо ўнахабную.

Адказаць
+81 +
Добрая навіна , 19:02, 23.09

Добрая навіна! Падтрымліваю Зянона Пазьняка.

Адказаць
+89 +
Талаш, 19:10, 23.09

Пазняка паважвю!

Адказаць
-84 +
Архаика, 19:10, 23.09

Пустое.

Адказаць
+47 +
Сажыч, 20:20, 23.09

Слава Україні Слава Беларусі Жыве Беларусь Жыве Україна

Адказаць
+2 +
ильич, 21:10, 23.09

вы так не шутите, а то того мента кандражка схватит от таких слов.

Адказаць
+109 +
Мацьвейка , 19:16, 23.09

Слава Зянону, Слава палку Каліноўскага, гонар і годнасць, толькі ўзброеным шляхам можна скінуць луку, іншага шляху няма, чакаем вас і далучымся да вас як прыйдзеце, жыве Беларусь, Слава Украіне героям слава!!!

Адказаць
+54 +
Анягож , 19:17, 23.09

Не сядзiцца у хаце Пазняку Зянону. Клiча яго Украiна. Цягне старого з дому.
Але ж маладзец!

Адказаць
+58 +
валентина, 19:28, 23.09

Давай, Зенон, зажги! На тебя и калиновцев наши надежды.

Адказаць
+54 +
нерюські , 19:49, 23.09

Пазьняк -Супер!!!💪💪💪⬜🟥⬜🙏🙏🙏🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Адказаць
-83 +
Чел, 19:54, 23.09

Я бы ему и ларьком командовать не доверил. Пролетит.

Адказаць
+33 +
чесь, 20:45, 23.09

Зенон Станиславович не тот человек,которому нужна война в отличие от картонного лукашки)))))))))

Адказаць
+60 +
3 ОШБ, 20:14, 23.09

Зянону Станіслававічу Павага

Адказаць
+50 +
Алесь, 20:20, 23.09

Дзякуй

Адказаць
+34 +
Dthf, 20:27, 23.09

Вы б, можа, й не даверылі, але хто ж вам дасьць.

Адказаць
+41 +
Вітушка, 20:35, 23.09

Добрая справа. Дзякуй. Жыве Україна і Жыве Беларусь

Адказаць
+20 +
Ирина, 20:36, 23.09

Классно Зенон вывел на чистую воду гебьё тихановскую и ко

Адказаць
+39 +
1, 20:36, 23.09

Достойный Человек

Адказаць
+33 +
Альгерд, 20:37, 23.09

Ён не скажа: путин "мудрый''))))

Адказаць
-50 +
увы, 20:42, 23.09

А за что Зенона благодарить? За 30 лет правления придурка? Что сделал Зенон, чтобы предотвратить то, что произошло? Ни-че-го.

Адказаць
+34 +
))), 21:01, 23.09

А при чем тут Зенон? Я думал тут конкретно сами белорусы ничего не сделали

Адказаць
+32 +
123, 21:07, 23.09

За тое што Беларусь існуе на мапе, ды акупантам тое папярок горла.

Адказаць
+30 +
Пытанне , 21:14, 23.09

ЗЯНОН ПАЗЬНЯК ладзіў пратэсты каб предотвратить то, что произошло.
А вы з бацькамі дзе былі ў гэты час? Галасавалі на рэферэндуме за рус.яз.?

Адказаць
+24 +
Беларускі Рэзыстанс, 21:41, 23.09

Добрая навіна. Мы падтрымліваем Зянона Пазьняка.

Адказаць
+15 +
ВБ, 23:04, 23.09

Зенон делал всё!

Адказаць
+16 +
ильич, 21:15, 23.09

я так понимаю, у Зенона Станиславовича есть какие-то старые претензии к сипатому.
дождемся ли мы знаменитой фразы голосом Высоцкого "Теперь Сипатый! Я сказал, Сипатый!"

Адказаць
+12 +
Ашава, 21:43, 23.09

Дыяспара шмат дапамагае ПКК

Адказаць
+6 +
Дзякуй дыяспарам, 0:13, 24.09

Дзякуй вялікі дыяспары! Мы ў Беларусі не можам падтрымліваць матэрыяльна, дзякуй, што дыяспары дапамагаюць!
Мы толькі маральна можам падтрымліваць і рыхтавацца фізічна.

Адказаць
-8 +
Belarus, 22:30, 23.09

Эх, зянон. Был шанс 30 лет назад победить в единственных в истории Беларуси реальных выборах! Не хватило ума, что бы опираться не только на этнических сьвядомых белорусов. Помог лукошке проскочить. А затем благоразумно переместился в безопасный запад и превратился в памятник- консерву "мудрого пескаря". Глупость или твердолобость?

Адказаць
+15 +
Мы большасць , 22:38, 23.09

А на каго апірацца? Беларусаў у Беларусі 83%, рускіх 8%. І што на іх апірацца, калі яны хочуць тут з Беларусі Расею зрабіць?

Адказаць
-6 +
r a d a r, 0:34, 24.09

Памылка Зянона была у тым, што яго упраграма у асноуным складалася з палiтычных пытаньняў а не эканамiчных , трэба было казаць пра "кусок хлеба " як палепшыць жыццё людзей , бо у нас тады быу не народ а "население" , зрэшты цяпер часткова таксама , ен казау пра Чачню пра iмперскую Маскву ....але нашым людзям то было не зразумела i зусiм хвалявала у той час

Адказаць
+5 +
Відэазапісы ёсць, 9:04, 24.09

Хлусня. У інтэрнэце ёсць відэазапісы перадвыбарчых сустрэч Пазьняка і яго каманды з беларусамі ў рэгіёнах. Поўныя залі, дарэчы былі.
Так вось на тых сустрэчах практычна адны эканамічныя пытанні і падымаліся.
Нічога пра Чачню. Нічога пра мову.

Адказаць
-2 +
kola, 14:04, 24.09

Так але то было ужо на другiм этапе перадвыбарчай кампанii , бо яму падказалi што трэба гаварыць больш пра эканомiку але ужо было позна

Адказаць
+15 +
Изяслав Хайфа, 23:04, 23.09

Я сустрэўся з Зянонам Пазняком выпадкова каля ўнівермага з сімвалічнай назвай «Беларусь», я звярнуўся да яго ў рангу звычайнага мінака, і тую сустрэчу я запомніў на ўсё жыццё. Ён спытаў, адкуль я і што раблю ў гэтым месцы. Я назваў сваё мястэчка ў межах асядласці і сказаў, што працую непадалёк. Ён спытаў пра мяне і я блытаны, успамінаючы беларускія словы распавёў пра сябе, ад хвалявання перасохла ў горле. Я не стаў яго больш затрымліваць. І ён цёпла паціснуў мне руку, са словамі: "Добра, поспехаў табе". І сеў у звычайны тралейбус, які накіроўваўся відаць у Вярхоўны Савет. Быў 1995 год, які запомніўся мне яшчэ голам Сяргея Герасімца. Над краінай згушчаліся хмары і надыходзіла цемра. Я тады яшчэ не ведаў, што падыходзіць час майго ад'езду і выратаванне ад вечнай мукі.

Адказаць
-7 +
вот, так, 8:45, 24.09

Сегодняшняя ситуация в стране результат ошибок Зенона!Был шанс,он его пр...ал! и вот результат!тысячи в тюрьмах,сотни тысяч уехали из страны!

Адказаць
+3 +
Реальность , 9:01, 24.09

Прос.рали шанс вы, со своей Светой. Надо было слушать Позняка и брать власть, занимать админ.здания и устанавливать свою власть. А не бегать по улицам с цветочками.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны