24 April 2024, Wednesday, 5:45
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 10
0 +
Dzioma, 8:21, 11.12

Это Ричард Смольский - позор Академии искусств.
Позор, что уволили профессионала такого класса.

Reply
0 +
Вольнодумец, 8:37, 11.12

Боже, что в стране творится! Если уже на таких Людей замахиваются! Это ж надо так любить корм, а не дело, которым занимаешься!!! Студентам Академии - позор, если не выйдут с протестами! Они же будут следующими!
Профессор, Вы заслуживаете уважения. Низкий Вам поклон!

Reply
0 +
антылукашыст, 9:59, 11.12

Этнацыд беларускага народу ў абмен на падтрымку расейскіх уладаў - гэта сутнасьць лукашызму з 1995 году.

Заўважце, Лукашэнка пачаў у 1994-95 гг. сваё прэзідэнства не з эканомікі, а з таго што праз незаконны рэферэндум 1995 года зьнішчыў беларускія нацыянальныя сімвалы - беларускую мову, гістарычны герб "Пагоня" і нацыянальны бел-чырвона-белы сцяг! І толькі праз гэты этнацыд беларускага этнасу, Лукашэнка, як Іуда-здраднік, заручыўся падтрымкай Масквы для свайго дыктатарскага рэжыма. Толькі пасьля рэферэндуму 1995 г. Расея пачала фінансаванне "свайго сукіна сына"=дыктатарскага рэжыма Лукашэнкі.

Такія людзі як звольнены прафесар Андрэй Каляда, як звольненыя гісторыкі з НАН Беларусі, напрыклад кандыдат гістарычных навук Генадзь Сагановіч, і г.д. - гэта гонар і годнасьць беларускага народу, гэта яго інтэлектуальная эліта.

Reply
0 +
бульба, 10:08, 11.12

Комментировать нечего, удивляться нечему. Уже нечему.

Reply
0 +
Алесь, 10:36, 11.12

"Либерализм" во всю шагает по Беларуси.Спасибо,господа европейцы!

Reply
0 +
Крывіч, 11:35, 11.12

" "Либерализм" во всю шагает по Беларуси.Спасибо,господа европейцы!"
Здрада й абыякавасьць крочыць па Беларусі, дзякуючы палітыканам-прагматыкам!
Гэта ўсё акупацыя!

Reply
0 +
SW, 13:49, 11.12

Ганьба путину и медведу! Эти амбициозные маскали уже совсем достали!

Reply
0 +
свободный, 15:15, 11.12

Зять и дочь Коляды – гордость страны, а сам профессор Коляда –народное достояние.
А для Ричарда Смольского и ему подобных кончается все одним и тем же. Цепочка такова: толерантность власти - сотрудничество - угодничество - соучастие - сообщничество. Иуда Искариот повесился.

Reply
0 +
кАРЭН, 19:05, 11.05

цяперашнія рэктары нашых вну у асновўным прыстасаванцы і здраднікі беларускім інтарэсам. сёння яны баяцца за сваё месца, заўважце, проста месца, а не тое,што сядуць у цюрму/ ці будуць расстралян як пры сталінскім рэжыме. дзеля гэтага яны ідуць на здраду і подласць, усё робяць, каб студэнты датэрмінова прагалавалі падчас выбараў І тым самым дапамагаюць дыктатару. да прыкладу, падчас нашага беларускага майдану на плошчы Каліноўскакга яны наладжвалі слежку за сваімі студэнтоамі, а тых каго лавілі, пазбаўлялі інтэрнату, а каго і наогул адлічалі з вну. яны настолькі баяцца гэтага рэжыму, што ў асноўным скончыўшы беларускія школы і добра ведаючы беларускую мову, яны амаль усе перайшлі на рускую, каб не высоўвацца. у сваіх вну яны стварылі атмасферу страХу і падазронасці, баючыся даносу ад т. зв. калег.
Усім ім і астатнім беларускім чыноўнікам ганьба! У нас ніколі не будзе так, як на Украіне, дзе людзей на майдане падтрымлівала уся краіна
Прапаноўваю ўсім, хто ведае злачынныя выпадкі з боку кіраўніцтва нейкага вну паведамляць на хартыю і стварыць спіс такіх здраднікаў. Чаму такі баязлівец і жопаліз можа навучыць маладога чалавека?!

Reply
0 +
veranika, 22:42, 5.06

З вялікай цеплынёй успамінаю заняткі па выразным чытанні ў Андрэя Андрэевіча. Ганаруся, што вучылася ў вялікага педагога, інтэлігентнага чалавека. З юбілеем!

Reply