23 April 2024, Tuesday, 9:02
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 17
+25 +
Ага, 14:22, 1.07

А 40 ціха радуюцца.

Reply
+15 +
nerguss, 15:57, 1.07

40% Павликов Морозовых

Reply
+42 +
да, 14:32, 1.07

Если власти не хотят договариваться со своим народом,надо менять кого то!!!! Думаю,коррумпированные и вороватые власти! Типа Косинец,Шапир,Сумаров и т. д! Надоели! Достали!! Уроды! А бы народу напакостить!

Reply
-1 +
Гнілы Рак, 14:46, 1.07

Выкажуся не па шэрсьці. Сяброўка-лазьнёўка (банная падруга, трас.) жонкі прынесла ў сераду перад Купальлем ў лазьню жанчынам падарункі - купальнікі ПА САБЕКОШТУ па 85 000 рублёў. Гэткія самыя купальнікі у "ралетах" НЕ СЯБРОЎКАМ прапануюць па 485 000 рублёў. І так ва ўсім. Прыехала з Бэльгіі свацьця знаёмага - пахадзіла па нашых крамаў і пытае: як жа вы атрымліваючы сьлёзныя заробкі купляеце па коштах, што у 2 разы вышэйшыя чым у Бэльгіі.

Купляюць "предприниматели" у кітаёзаў шмацьцё за капейкі, а потым уцюхваюць нашым САМЫМ БАГАТЫМ У СЬВЕЦЕ жанкам ... Ці ж гэта прадпрынімальнікі? Не, яны - звычайныя махляры. Няхай ідуць нах ... Шкода тольки, што за 23 гады ў Беларусі на наладзіўся цывілізаваны рынак.

Reply
+1 +
Гнілы Рак, 15:38, 1.07

А цяпер запытаюся у тых, хто мяне ўзнагародзіў Ордэнам Мінус:

1. калі вы самі з тых махляроў, што накручваюць 400 %, купляючы шмацьцё у Маскве на МКАД у Садовым, вам хачацца і надалей абдурваць сваіх суайчыньнікаў?
2. калі вы не з таго жульля, то вам падабаецца пераплачваць 350%? Мо вы варьяты ці дурні?
Ці знойдзецца хоць адзін з маіх мінусантаў, хто адкажа на першае ці другое пытаньне? Але наўрад - мабыць, будуць мыць свае языкі ў дупле!

Reply
+1 +
толя, 21:53, 2.07

ну ты и ненормальный!есть купальники по 85000 закупка а есть по 250000.и с виду они будут выглядеть одинаково только вот носить один будешь до первой стирки а второго хватит надолго.ты немного туповат.посмотри как государство на тебе же спекулирует

Reply
-3 +
Ага, 15:47, 1.07

Ды каб яны тыя грошы мелі. Лукасекі з іх маюць.

Reply
+10 +
Влад, 15:51, 1.07

Я одного не пойму - если покупают и за 485 000 , то зачем продавать, скажем, за 300 000 ? Дорого? Не покупай! Если покупаешь - заначит устраивает и цена и качество! Я лично в Белоруссии даже продуктов стараюсь не брать, везти из-за границы, дабы из моих налогов не финансировался режим! А если ты сам тащишь потом и кровью заработанные гроши - кто тебе доктор?

Reply
-1 +
абрыкадабр, 17:18, 1.07

А што, жанчыне ісьці купацца без купальніка параіш, замежны ты наш?

Reply
+11 +
Алла, 16:35, 1.07

Ложь в каждом слове...И зависть,и злоба...А,может,у товарища работа такая.А по поводу цен:посравнивайте налоги,аренды ,поборы у нас и у них...Может,тогда придет просветление.Не надо делать из наших людей жадных и тупых чудовищ.Некрасиво это как-то...

Reply
+13 +
нина, 15:55, 1.07

гнилы рак иди привези и торгуй своим жанкам что хочешь...заплати налоги и поработай ИП .а не завидуй....

Reply
+8 +
Беларус, 16:22, 1.07

Мабыць так,шаноуны,але рэгуляваць адносiны пакупнiка з прадауцом,павiнны бараны ва уладе,каб не было наварау махлярам па 300- 400%. Закон гэты мабыць i патрэбен,але праработаць яго трэба так каб ва усе бакi было выгадна i тым i другiм( покупателю и продавцу),а толькi потым дзяржаве(имеется ввиду нормальное правовое государство,а не быдлятня),а ваши 8 требований к власти господа ИП,я читал,очень мудро и умно составлены,да только понять этого,бараны,к которым они адресованы увы не смогут,надеюсь хоть задумаются,обезьяны тоже не сразу людьми стали))))))))

Луку на муку!!))

Reply
0 +
Степан, 19:21, 1.07

Александр Григорьевич, ты что действительно ничего не соображаешь в экономике, это надо быть полным идиотом, что бы не понять, что сколько налогов ты потеряешь если задавишь ИП.

Reply
0 +
валерий, 19:40, 1.07

— Ребе, у меня такие проблемы, такие проблемы! Я не могу с этими проблемами справиться! Что мне делать, Ребе? — Хаим, Бог посылает каждому проблемы по его силам. Так что одно из двух: либо ты таки можешь справиться с проблемами, либо это не твои проблемы. Спросите какая связь. а ИП из-за своей жадности и глупости с этой проблемой не справятся. они идут по накатанной колее, а точнее их ведут.

Reply
0 +
татьяна, 22:12, 1.07

молодцы!!!!!!!!!!!рогачев и бобруйск тоже не работает!!!

Reply
0 +
ольга, 3:57, 2.07

Фаниполь присоеденился!!!!!!

Reply
0 +
Эраст Петрович, 22:57, 2.07

Мой коммент забанили несправедливо!

Reply