29 March 2024, Friday, 4:33
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 9
+44 +
сергей, 12:22, 17.05

И будут штрафовать и дальше.Пора от слов перейти к делу.Менять режим и власть.

Reply
+6 +
Iнтычмэнт, 13:48, 17.05

Гэты рэжым як крывасмокі, пакуль ёсць у каго смактаць кроў, яны не пойдуць. А вось калі знясіленая ахвяра нават устаць не зможа, яна ўспомніць, што некалі магла прыстукаць паразітаў, але... будзе позна. Потым прыедуць іншыя ахвяры, але ужо не мясцовыя.

Reply
0 +
гэта яшчэ ня золак, 22:43, 18.05

Минский суд оштрафовал лидера народных протестов за первомайскую акцию.

____________Тады трэба выключыць з канстытуцыі артыкул аб праве на сходы, абнесьці калючым дротам плошчы і прасьпекты ў кожным горадзе , кожнаму-кляп у рот да и дело с концом-делов то!
и ничто души не потревожит и ничто ее не бросит в дрожь

Reply
+21 +
я, 13:09, 17.05

Таких людей , как Владимир Некляев , не испугать . Режим сходит с ума от безнаказанности , а ещё более от безнадёжной ситуации с финансами . Китайский миллиард для луки - такая же утка , как и миллиард луке от Кремля . Колхознику китайцы могут только дать улыбчивые обещания на завтра .

Reply
+25 +
ага, 13:13, 17.05

Як дапамагчы? Гэй, беларусы! Патрэбна дапамога народнаму паэту і сумленнаму чалавеку, што за нас б'ецца! (Улада лукашысцкая і яе халуі, каб вы ўсе пераўтварыліся ў пыл і каб вас разнесла па свету без слядоў. Мразі)

Reply
+17 +
Вольга, 13:44, 17.05

Вельми балюча чытаць гэта.Як захисциць нашага Паэта и Героя ад гэтай свалоты. Давайце збярэмся перад будынкам суда ци вашы прапановы Правазахисники ?! Трэба штось рабиць ! Яго стан здороуя трэба уличваць,каб мы яго не страцили !

Reply
+23 +
я777, 14:19, 17.05

Как в Беларуси можно вменять в вину человеку лозунг "Жыве Беларусь!"? В переводе на русский язык это звучит "Да здравствует Беларусь!" Я люблю свою страну и говорю:"Да здравствует Беларусь! Жыве Беларусь! Жыве вечна!"

Reply
+12 +
03, 15:34, 17.05

Штрафы, штрафы, штрафы...У меня чисто экономический вопрос, как в "социальном государстве" высчитываются суммы штрафов? Где нужно работать и сколько зарабатывать, что-бы их оплачивать? Может в ООН обратиться? Получается вырази свое мнение и пол-года работай бесплатно? Это нормально?

Reply
0 +
гэта яшчэ ня золак, 22:48, 18.05

А яшчэ распусьціць Канстытуцыйны суд, ЦВК; - гэта ж гэтулькі грошай зэканоміцца!

Reply