28 March 2024, Thursday, 23:50
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories

13

Comments 13
+59 +
leo44, 13:08, 2.12

Прыгожая Беларусь ,але ж-казка.

Reply
+31 +
прауда вочы коле, 17:18, 2.12

Забыліся дабавіць, што папараць-кветка у Беларусі не заквітнее, пакуль у ёй кіруе банда маскальскіх халуёу, і што тут дзяцей мазамі на уборцы бульбы душаць :"Тут бульба даражэй за дзіцёнка".

Reply
+34 +
MAIBACH, 17:33, 2.12

А гэта сука лысая,"вучыцяль гiсторыii" 25 лет измывается над такой страной ,ее народом и ее историей.Анафема ему и яго нашчадкам да сёмага калена

Reply
+22 +
Шта, 18:09, 2.12

Какая нафиг анафема?Суд,приговор и исполнение на площади уродам в прямой трансляции.

Reply
+38 +
юзя, 13:09, 2.12

І хто кажа, што гасцям краіны ў нас няма чаго паглядзець?
Прыгожа, на мой погляд

Reply
+28 +
Гость, 17:33, 2.12

Ага,особенно налог на безработного прыгожа..И посадить могут за фото на фоне прыгажости из видео.Или просто так посадить.

Reply
+26 +
юзя, 20:20, 2.12

Галоўнае, што ў роліку няма Нац. Бібліятэкі, падобнай на фурункул, няма ўродалівага Кемпінскі каля цырка, няма монстра - дома Чыжа, няма палаца Рэспублікі на Кастрычніцкай Плошчы, няма саркафага- Палаца Незалежнасці, здаравеннага непатрэбнага нікому Палаца Крывасуддзя, Цал Дар Біе і ганллёвых цэнтраў - тых будынкаў, што забрудзілі мой горад, некалі такі ўтульны
Таму ролік і прыгожы, што ў ім сапраўдная прыгажосць краіны, а не гмахі дурнаватага аўтарытарызму

А падатак на беспрацоўных - гэта не цуд, а ўродства
Ролік не аб гэтым, ролік аб захапленні хараством сваёй зямлі

Reply
+45 +
Flurry, 14:04, 2.12

I каб жыццё не здавалася раем, Беларусі дадзеныя такія "дзіўныя" рукамі кіроўцы.

Reply
+51 +
Печально, 14:41, 2.12

Печально, что всё так красиво, но большинству граждан недоступно из-за нищеты, в которую их загнали.

Reply
+15 +
балда, 19:04, 2.12

Ага,китаец приедет и сядет на унитаз под которым счётчик крутится...
а ещё лучше,когда купит билет на автобус и жирная тётка будет требовать мани за вход в туалет на автовокзале, выдаст клочок туалетной бумаги и ...
вся цветущая папараць-кветка!

Reply
+73 +
SOS, 14:51, 2.12

Видеоролик сделан очень внимательно! На что обратили мы своё внимание?
В этом видеоряде НЕТ НИ ОДНОГО ЗДАНИЯ ПОСТРОЕННОГО ПРИ ЛУКАШИЗМЕ!!
Все эти архитектурные Дворцы-памятники строили беларусские аристократы для себя и своих потомков!
К сожалению, множество красот архитектуры было уничтожено кровавыми коммуняками и гитлеровскими оккупантами. После войны страшно было смотреть, что даже в Минске и по всей Беларуси уничтожались красивые старые архитектурные постройки (в Прибалтике всё старались отреставрировать) a у нас строились "хрущёвки ", все похожие на прямоугольные коробки. Несчастная многострадальная страна...

Reply
+7 +
пахан, 21:50, 2.12

Не верь, не бойся, не проси.

Беларусь - страна для жизни!

Reply
+5 +
свидригайло, 17:40, 3.12

Усё тут цудоуна, але толькi жызнi няма, ад маскоускiх халуёу.

Reply