20 April 2024, Saturday, 4:06
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories

15

Comments 15
+17 +
лжейцукен, 12:22, 5.03

Моя экспертная оценка мастери стиля пьяного богомола: их кунг-фу на троечку.

Reply
+31 +
Прикольно!, 12:40, 5.03

Забавные однако мужички..сразу видно, встретились старые друзья! Может детство вспомнили,а может замёрзли маленько! Зевак повеселили.. Короче,какая страна,-такие и драки!

Reply
+48 +
москаль на пути., 12:40, 5.03

В Гродно тоже полно ватников прижилось.

Reply
+2 +
Den, 20:24, 5.03

Ватники, то есть обыкновенное быдло, есть в любой стране мира.

Reply
+30 +
ясь, 12:48, 5.03

Драка - ну не, скорее танцы на дороге.

Reply
+40 +
ІЛЛЯ, 13:03, 5.03

Такая культура паводзін характэрная для Расеі! Калі гэта адбываецца ў Беларусі, то можна меркаваць, што гэта госці з той драпежнай краіны. Альбо "нашыя" з рускімі генамі і іхнім менталітэтам. Вельмі не хацелася б, каб беларусы пераймалі гэтае безкультур'е!

Reply
+23 +
Белорус, 13:09, 5.03

Два дебила -это сила!

Reply
+24 +
Войша, 13:14, 5.03

Интрузы из России.

Reply
+26 +
серпентолог, 13:22, 5.03

Инфильтрованные "сташие братья" без знака качества.

Reply
+14 +
Валерий, 14:19, 5.03

Тьфу!!! А еще западная культурная столица Белоруси
.Стыдно за своих земляков .Валерий .Гродно

Reply
+1 +
Менск, 17:24, 5.03

Да... оказывается в Гродно живут не только ушлые... но и забияки.

Reply
+12 +
AndRay, 15:13, 5.03

Будте креативны. Это не драка. Это мастера защиты. Они показали, как надо защищаться от возможного нападения. Причём, показали бесплатно.

Reply
+17 +
ЯГОР, 15:14, 5.03

Большасць каментароў называе гэтых "герояў" прышэльцамі з "рускага міра"! І мне здаецца, што яны маюць рацыю. Такі дарожны бандытызм квітнея на дарогах і вуліцах Арды. Яны нават гэтым ганарацца. Таму і рэкламуюць яго па спутнікаваму ТВ. Цэлы канал кругласутачна трансліруе эпізоды пад назваю "дарожныя войны"! Гэта трэба мець такі багаты архіў дадзеных па гэтай тэме! Не дарма лічыцца, што гэтая краіна няможа жыць без войнаў! Таму калі пакуль няма сапраўднай вайны, то яны ўчыняюць войны хоць дарожныя! Разумным беларусам нятрэба быць "попкамі" і браць прыклад з тых усходніх людзей! Па- першае мы еўрапейцы! Па- другое мы мірныя людзі і наш менталітэт не прадугледжвае вось такія "разборкі" дуракоў!

Reply
+8 +
крот, 15:52, 5.03

Драться любят, но не умеют... И боятся друг друга, аж жуть...

Reply
+3 +
fgh, 18:20, 5.03

Ляхторат сипатого в естественных условиях.

Reply