16 May 2021, Sunday, 20:57
Sim Sim, Charter 97!
Categories

Freedom Day Comes Today

13

Belarusians are celebrating the 103rd anniversary of the restoration of independence.

Comments 13
+34 +
sll., 8:13, 25.03

Віншую ўсіх Беларусаў! Жыве Беларусь!

Reply
+40 +
Привітання України, 8:43, 25.03

Привітання з України.
День Волі в Білорусі це справжнє національне Свято.
Я впевнений, якщо білоруси для себе вирішили стати вільною нацією, тобто звільнити свою землю від диктатури Лукашенка , від диктатури Кремля , то це обов'язково станеться, Білорусь має бути Вільною - і, звичайно ж, Білорусь буде Вільною !
Сестри і брати, білорусочки, білоруси, ви маєте багато друзів , ви маєте справжніх дружніх сусідів , які вам бажають перемоги , які вас завжди підтримують , ви це знаєте.
Вам , як і нам, не пощастило з сусідкою-Ордою, але у вас є Україна, Литва, Польща, Латвія, і ми тут, поруч.
Зі Святом Волі, наші шановні друзі, наші рідні !
Впевнений, що наступне Свято вже святкуватимемо з вами у Новій Вільній Білорусі !
Жыве Беларусь !

Reply
+4 +
ВКЛ, 10:55, 25.03

Мы яшчэ адродзiм i ВКЛ
ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ !

Reply
+30 +
змагар, 8:47, 25.03

СА СЬВЯТАМ !!!

Reply
+33 +
Коха, 9:02, 25.03

Раньше большевики и немцы душили,а теперь фашисты под предводительством синепалого . Всех с праздником!

Reply
+15 +
hju, 9:14, 25.03

Как беларусам правильно провести 25.03.?
Идти на шествие именно в этот день, в четверг. После работы, чтобы не привлекать лишнее внимание начальства. Поэтому начало в 17.30.
Одеться максимально не броско.
Обязательно в маске!
Не брать с собой ничего ценного!
Сотовые телефоны перевести в беззвучный режим и обязательно оставить их на работе. У кого не получится так сделать, оставить телефоны утром дома.

Reply
+23 +
Київ, 9:34, 25.03

Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава І воля святая!
Зі святом, брати! Волі, хліба, кращої долі ви зможете добути тільки самі. А ми вам допоможемо, чим можем і чим треба! І щоб наступне свято на центральних площах за столами, а не під кийками.

Reply
+13 +
Гражина, 10:13, 25.03

Спадарства, нас віншуе ў‎весь сьвет! Ужо надсылаюць віншаваньня з Аў‎страліі, з Японіі, з Кітая, нават з Хабараў‎ска.
Я віншую цябе, мой народзе. Я малю Бога кожнага дня. За цябе. Каб ты існаваў‎. Каб Каліноў‎скі, Бандарэнка, Тарайкоў‎скі ды іншыя адбыліся не дарэмна у жыцці кожнага з нас!

Reply
+14 +
DD, 10:13, 25.03

Дожил до дней, когда это стало действительно общенациональным праздником)

Reply
+6 +
PITR, 10:31, 25.03

ВIНШУЮ! С НАМИ БОГ ! ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ !!!!!!!!!!!!

Reply
+5 +
Vasily, 10:40, 25.03

МЫ Ў БАРАНАВІЧАХ СВЯТКУЕМ 103 ГАДАВІНУ ДНЯ ВОЛІ!! ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ!!

Reply
+4 +
ВКЛ, 10:56, 25.03

Жыве!

Reply
+1 +
kronon, 11:39, 25.03

Всех с 103-ей годовщиной БНР! Выходим в 17:00 на центральные улицы своих городов. Колонн не создаем, проводим в форме гуляний. Символику с собой лучше не брать, телефоны тоже. ВЕРЫМ! МОЖАМ! ПЕРАМОЖАМ!

Reply